Treść opublikowana przez marianoBRW
-
[B6 AVF] Przekładka oświetlenia i podgrzewania fotela
wal do Dominika. jak jesteś z okolic Wawy to pewnie pomoże w montażu . ja właśnie dzisiaj miałem zakładanego RNS-a przez Dominika i jesssst git Dziękować Dominik, tylko jeszcze skórki :gwizdanie:
-
Naprawa zatartych wycieraczek
no ja też już po demontażu wycieraczek , Fakt po smarowaniu chodzą jak wściekłe ale ile się przy tym namordowałem ile kure.. posłałem lekko nie jest ale da radę. Bez ściągacza ani rusz . Ciekawe na ile to starczy, nasmarowałem czerwonym smarem do łożysk więc powinno już żyć wiecznie pozdrowionka i powodzenia
-
[B6 AWX] Prośba o analizę .pompowtryskiwacz .trzęsie. grupa 13
a logi gdzie bo się u mnie nic nie wyświetla
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
walczę z tym kodowaniem dalej może na innym vagu, teraz robie wszystko na 208 pl może jakiś stary czy coś . od samego początku zacznę może coś spierd.. na wstępie. a jak co to jestem u Ciebie Diminik we wtorek
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
koledzy jestem w trakcie wymiany kierownicy więc musiałem zmienić ten moduł i w bloku 03 abs hamulce w logowaniu mam teraz wrtość 00000 i ni cholery nie chce przyjąć żadnej innej a chyba już wszystkie kombinacje zrobiłem . mam teraz błedy abs esp air baga macie jakiś pomysł co tam wpisać, bo jechałem zgodnie z instrukcją ale już nie mam pojęcia co tam wpisać.
-
[B6 AVF] Skromne 1.9 + mały sofcik MRMOTORS :)
a to nie dało się więcej z takiej serii wyciągnąć? skoro normalnie avf czy awx mają po te 130 i wyciąga się je na 170 czy tam 180 to w tak dużej serii nie dało rady coś więcej ?
-
[ALL] Jakość dźwięku w NaviPlus
to chyba jak już zmieniać na 2 din to nie lepiej RNS-a?
-
[B6 AWX] Work in progress...
Kolego a czy wycięciu katalizatora nie ma jakiś problemów dymienie , głośniejsza praca itp. 23 maja umówiony jestem już na chipa do MR Motors i myślę czy jeszcze przed tym nie wywalić katalizatora bo na liczniku przejechane 200 tyś i pewnie jest już zajechany. Mam nadzieję, że po programie to będzie inny samochód pozdr
-
[ALL] Polerka przednich swiateł
Nie no dla mnie booomba a kolego ile trzeba tak na oko zbiednieć za taki zestaw (M Lens Restoration Kit) ps. później trzeba chyba nałożyć po prostu zwykły wosk taki jak do karoserii i powinno się kupy trzymać
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
a dziękować piknie
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
skoro mówicie, że nie za trudne to się trzeba będzie jakoś w weekend za to zabrać. byle śruby nie były zapieczone to jakoś może pójdzie..
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
No taaa ale to za jeden. A chodziło mi ile by trzeba dać za wymianę kompletu wahaczy z przodu. ale sama robocizna bo części kompletne zawieszenie już nabyte. A sam nie wiem czy to ogarnę , bo ostatnio wyjmowałem do smarowania cały mechanizm wycieraczek i myślałem, że to 20 minut roboty, a tu wychodzę z garażu i ZIMA w maju pozdr mario
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
ello Milczar a dużo dałeś sztab złota za zrobienie zawieszenia? Mam do wymiany z przodu bo wali już strasznie i ciekawi mnie ile taka robota kosztuje ( bez części bo to już mam)
-
[ALL] Radio Pioneer 2DIN jakie wybrać/ jakie formaty video?
strach wysiadać z samochodu i zostawić takie cudeńko pod marketem ... bo wiadomo co może się zdarzyć :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Trudności z uruchomieniem silnika.
Witam Bez kitu zainteresowało mnie co ma włącznik świateł do uruchomienia silnika? może ktoś to jakoś w miarę zrozumiale wytłumaczyć? może się kiedyś przydać dla potomnych pozdr mariusz
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
no w dupe kopane.. w sobote roboluje wiec odpadam pozdro
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
HI no jak do tej pory cisza. Ja to niestety i tak odpadam ( roboluje i w sobote i w niedziele) Ale może coś w tygodniu ... Jak coś to je chętnie Pozdro
-
[B6 AVF] Pękł wąż TURBO -> INTERCOOLER. Poszukuję części.
Miałem to samo i również byłem w szoku ile to kosztuje. A przyczyna... ? Mechanik powiedział ze egr był strasznie brudny i sie nie domykał i przy okazji czyścił i egr i cały układ. Nie wiem czy nie stało sie to przez tzw. jazdę emeryta cały czas wolniutko dla oszczędności teraz zmieniłem styl jazdy , turbo pracuje i jest git
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
i po spocie... było całe 3 osoby chyba wszyscy z okolic polecieli na festyn w Grodzisku do parku :> pozdro i do nastepnego
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
:> Spoko ja też pewnie będę. Ma ktoś może waga, be się serwis od oleju pali i może coś dałoby się z tym zrobić pozdro
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
No taaaa i się zaczeło :gwizdanie:
-
[B5 ADP] Ubywa płyn hamulcowy
Miałem to samo. Okazało się, że były to elastyczne przewody hamulcowe przy łączeniu z zaciskami w tylnim kole. Koszt naprawy ok 50 za te przewodziki plus płyn hamulcowy. Koniecznie podjedz do warsztatu bo z tym nie ma żartów. POzdro
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Spoko jak już ustalony termin będzie na 100 procent będę . No w Brwinowie mieszkam a do roboty na Ursus i tak dzień w dzień, ale na spocik zawsze czas znajdę. Pozdrowionka. PS. a może by tak coś w Brwinowie coś zorganizować, jest koło cmentarzu spory parking albo ciut obok parking i knajpa. Można by było się zatrzymać zjeść i coś tam wypić
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Witam A może Brwinów się wbić na spocik.? Bo o spotach w Brwinowie raczej ani słychu ani widu Pozdrowionka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siamanko wszystkim