Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Polerka przednich swiateł


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

Alo

Jakby ktos sie kiedys zastanawial czy warto polerowac reflektory przednie to chcialem pokazac kilka zdjec z ostatniego szybkiego projektu

Passat mojej zony 1999, czas pracy okolo 1godziny, moje zadowolenie okolo 90% :)

Jakis czas temu kupilem w promocji zestaw 3M Lens Restoration Kit wiec trzeba bylo wyprobowac. Do tego wiertarka i woda.

Kilka zdjec:

Przed:

73eadb9c8b1e4847.jpg

1af1cac70c6aa0c0.jpg

fd7de7133d6ae93f.jpg

3286a0d66e01db5f.jpg

80694c99c2833854.jpg

Po:

ac8936df37b1fd03.jpg

8fe5ba8fbad914ec.jpg

d5b3c52003a1a6ff.jpg

b91a868ba6a1bf86.jpg

Ten zestaw moge bezpiecznie polecic dla amatorow polerowania :)

Milego weekendu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt super,tyle że po polerowaniu te lampy szybciej teraz zrobią się żółte :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt super,tyle że po polerowaniu te lampy szybciej teraz zrobią się żółte :kwasny:

Zdaje sobie sprawe z tego. Zalezy tez w jaki sposob sie myje i czym sie myje pozniej. I czy lampy po polerowaniu zostaja czyms zabezpieczone, patrz wosk itp.

A co to za problem za np 6 miesiecy znowu przepolerowac. Wtedy juz delikatniej by tylko zebrac powloke zmatowiona bo rys bedzie juz napewno mniej niz bylo do tej pory..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no,żaden problem :wink4: Nie jest problemem również kupić nowe,bielutkie lampy po 100zł/szt :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no dla mnie booomba :)

a kolego ile trzeba tak na oko zbiednieć za taki zestaw (M Lens Restoration Kit)

ps. później trzeba chyba nałożyć po prostu zwykły wosk taki jak do karoserii i powinno się kupy trzymać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tu widzę jedno ale jak rozchodzi się strumień światła fabryka robi idealnie gładką powierzchnię takie polerowanie może zostawić krzywizny klosza i zmieniać strumień światła, po drugie lampy zabezpieczane są jakimś lakierem nie powiem jakim bo nie wiem ale czymś są psikane ty robiąc polerkę tą warstwę starłeś. Jestem ciekawy jak będą wyglądały lampy po miesiącu :cool1: Ale efekt super trzeba przyznać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

efekt extra :good:

snop światła cały czas skierowany tak samo ? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...