Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Szukam osoby , ktora zalozy RNS-E...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Szanowni koledzy bardzo prosze o jakie kolwiek namiary na zaufana osobe z forum u ktorej moge dokonac zakupu kompletnej navi RNS-E (okablowanie , mapy itp.) i odrazu za oplata podjela by sie jej zalozenia w Mojej B6?

Wspomniana navi nie musi byc nowa , aby dzialala poprawnie i byla w bardzo dobrym stanie i oczywiscie legalnego pochodzenia.

Serdecznie dziekuje i oczekuje na wszelkie info na priv lub na forum.

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegow!

Wszystkim dziekuje za podpowiedzi , sprawa z "domin79" dogadana , ceny czesci i pomocy ustalone i moge powiedziec tylko jedno :good: :good: :good:

Teraz tylko kompletowanie gratow i oczekiwanie na ten dzien :dance:

Po calej operacji modzenia w autku na pewno zdam relacje z wynikow pracy.

Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Kolego "hidden22" caly spis czesci i kosztow zwiazanych z przerobka wyslalem Ci na priv.

Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy!

A czy mógłbym dostać też spis co trzeba i ile to kosztuje?? Też posiadam AWX i właśnie się nad tym zastanawiam chociaż słyszałem że mapy są słabe...

Z góry dziękuję.

w zależności jakie radio masz teraz. Jeżeli 2 din to robota prosta i koszty mniejsze, a jeżeli 1 din to robota większa i koszta większe :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy!

A czy mógłbym dostać też spis co trzeba i ile to kosztuje?? Też posiadam AWX i właśnie się nad tym zastanawiam chociaż słyszałem że mapy są słabe...

Z góry dziękuję.

w zależności jakie radio masz teraz. Jeżeli 2 din to robota prosta i koszty mniejsze, a jeżeli 1 din to robota większa i koszta większe :gwizdanie:

No wlaśnie mam 1 DIN... dlatego pytam co i jak bo wiem że trzeba climatronic obniżać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...