-
Wypożyczalnia przyczep Świecie-Przechowo
Witam Pytanie do ludzi ze Świecia. Posiadacie namiary na wypożyczalnie przyczep na wjeździe do Świecia od strony Chełmna, podobno gdzieś tam jest koło orlenu. Z góry dzięki Pozdrawiam
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
O kurde Jarek współczuje .... chociaż się nie znamy to często widziałem w mieście Twoją audi i naprawdę ładnie się prezentowała ... a na jakiej ulicy stała? M. Skłodowskiej-Curie parking szkoły podstawowej nr 4
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
może się pomylili.... współczuje. Właśnie mówili, że 9 audi w tym roku i pierwsza w benzynie, a tak sama ropa odjeżdżała.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam Panowie i Panie Taka mała prośba, ostrzeżenie chociaż już pewnie za późno. Prawdopodobnie w nocy z soboty na niedziele skradziono moje auto w Chełmnie, może przypadkiem gdzieś rzuci wam się w oczy, chociaż już w to nie wierze zresztą panowie z policji jak to ujęli auto pewnie poszło już w eter Audi miało odcięcie mechaniczne zapłonu ale widać i z tym sobie poradzili, stało także na niestrzeżonym parkingu zamykanym na kłódkę, która gdzieś przepadła Panowie policjanci troszkę byli tylko zdziwieni, że poszła audi z silnikiem 1.8T w benzynie a nie diesel W razie, gdyby ktoś przypadkiem się natknął na auto proszę o PW. Pozdrawiam i pilnujcie swoich skarbów
-
VW GOLF IV Trudno odpala gdy jest ciepły
Witam Problem polega na tym, że VW GOLF IV 1998r. 1.9 TDI ciężko(długo trzeba kręcić) odpala gdy jest ciepły. Podobno jest źle ustawiony rozrząd i już kiedyś ktoś podkręcił o jeden stopień zapłon VAGiem i palił w miarę dobrze jak na ciepłe dni. Tylko przy próbie kradzieży, niedoszli złodzieje grzebali coś przy kompie i ustawienia zostały skasowane. Prośba moja taka, żeby ktoś podał jakąś instrukcję gdzie i jak to zrobić tzn. podkręcić ten zapłon. Sorka za składnie ale chciałem w miarę przejrzysty sposób opisać co mam na myśli. Z góry dziękuję Pozdrawiam
-
Cewka spalona? 1.8T -150KM
Dziękować Ten filmik to jakbyś nagrywał moje auto, dokładnie tak chodziło;)
-
Cewka spalona? 1.8T -150KM
Witam Jadąc moim autem zapaliła się kontrolka silnika, auto przymuliło jakby brakowało mu mocy. Na momencie zatrzymałem się otworzyłem maskę i poczułem delikatny swąd jakby coś się spaliło. Po podpięciu pod VAGa wyskoczył ten błąd. 16684 Wykryto przerwę zapłonu - jakikolwiek cylinder 16686 Cylinder #2 - wykryto przerwę zapłonu Mechanik w ciemno stwierdził po rozmowie telefonicznej,że cewka się spaliła. Elektryk chwilę później już na miejscu tylko to potwierdził. Pytanie czy na pewno o to chodzi? I drugie...Cena takiej cewki? Pozdrawiam
-
VAG-Prośba o odczytanie błędów
Witam Może nie trochę w temacie bo to forum audi, ale był u mnie kolega Paskiem. Przeskanowaliśmy Vagiem jego auto i wyrzuciło nam oto takie błędy. Powiem jeszcze, że jest jakiś problem z turbiną bo auto jedzie i po chwili traci moc, jakby turbina nie pracowała. Po zatrzymaniu auta i ponownym odpaleniu, auto już ma moc, że tak powiem Proszę o pomoc. Pierwszy skan: Address 01: Engine Controller: 038 906 019 GL Component: 1,9l R4 EDC G000SG 1495 Coding: 00002 Shop #: WSC 05314 WVWZZZ3BZ2E332043 VWZ7Z0A4661176 1 Fault Found: 17965 - Charge Pressure Control: Positive Deviation P1557 - 35-10 - - - Intermittent Readiness: N/A Address 08: Auto HVAC Controller: 3B1 907 044 H Component: CLIMATRONIC B5GP 0008 Coding: 17000 Shop #: WSC 05311 4 Faults Found: 00603 - Footwell/defroster Flap Positioning Motor (V85) 35-10 - - - Intermittent 01271 - Positioning Motor for Temperature Flap (V68) 35-10 - - - Intermittent 01272 - Positioning Motor for Central Flap (V70) 35-10 - - - Intermittent 01274 - Air Flow Flap Positioning Motor (V71) 35-00 - - Address 17: Instruments Controller: 3B0 920 827 A Component: KOMBI+WEGFAHRSP VDO V07 Coding: 05115 Shop #: WSC 00000 WVWZZZ3BZ2E332043 VWZ7Z0A4661176 1 Fault Found: 01336 - Data Bus for Comfort System 80-00 - Single-Wire Operation ------------------------------------------------------------------------------- Address 19: CAN Gateway Controller: 6N0 909 901 Component: Gateway K<->CAN 0001 Coding: 00006 Shop #: WSC 05314 2 Faults Found: 01336 - Data Bus for Comfort System 80-00 - Single-Wire Operation 00778 - Steering Angle Sensor (G85) 49-10 - No Communications - Intermittent ------------------------------------------------------------------------------- Address 46: Central Conv. Controller: 1C0 959 799 B Component: 0J Komfortgerát HLO 0003 Coding: 00259 Shop #: WSC 05311 2 Faults Found: 01336 - Data Bus for Comfort System 80-10 - Single-Wire Operation - Intermittent 00931 - Locking Module for Central Locking: Rear Right (F223) 27-10 - Implausible Signal - Intermittent Po skasowaniu błędów, co niektóre wróciły. Drugi skan: Tylko takie błędy zostały. Address 08: Auto HVAC Controller: 3B1 907 044 H Component: CLIMATRONIC B5GP 0008 Coding: 17000 Shop #: WSC 05311 1 Fault Found: 01274 - Air Flow Flap Positioning Motor (V71) 35-00 - - Address 17: Instruments Controller: 3B0 920 827 A Component: KOMBI+WEGFAHRSP VDO V07 Coding: 05115 Shop #: WSC 00000 WVWZZZ3BZ2E332043 VWZ7Z0A4661176 1 Fault Found: 01336 - Data Bus for Comfort System 80-00 - Single-Wire Operation ------------------------------------------------------------------------------- Address 19: CAN Gateway Controller: 6N0 909 901 Component: Gateway K<->CAN 0001 Coding: 00006 Shop #: WSC 05314 1 Fault Found: 01336 - Data Bus for Comfort System 80-00 - Single-Wire Operation
-
Wymiana filtra paliwowego
Gdzieś tam kiedyś zapisałem w ulubionych http://www.audizine.com/forum/showthread.php/209938-DIY-Fuel-Filter-B6-A4
-
Stan oleju 1.8T
Witam Więc dolałem dzisiaj litra. Wychodzi na to, że po przejechaniu 7 tyś. wcięło 1l. Daje rade?
-
Stan oleju 1.8T
Hmm przejechałem gdzieś około 7 tyś. Co do deptania...to różnie to bywa
-
Stan oleju 1.8T
Witam W sierpniu zeszłego roku wymieniałem olej w moim autku. Na bagnecie stan oleju wskazywało na maksymalnie. Dzisiaj sprawdzałem olej i po tych kilku miesiącach stan jest na minimum. Podobno w tych silnikach troche bierze olej? Czy mam się martwić? pozdrawiam
-
VAG-kasowanie kontrolki
Podobno po jakimś tankowaniu wyskoczyła. Nie wiem czy ma to coś wspólnego z benzyną którą zatankowała, może mieszanka jakaś nie taka.
-
VAG-kasowanie kontrolki
Ok, Czyli kasacja tych błędów wyłączy kontrolkę czy należy jeszcze coś zrobić wrazie co. Dopiero popołudniem podjedzie znajoma tym autem i vag będzie podpięty. Na tą chwilę wiem, że jej się zapaliło.
-
VAG-kasowanie kontrolki
Witam Jak skasować vagiem palącą się kontrolkę, która się nazywa według instrukcji "elektronika silnika" Z góry dziękuję za pomoc Pozdrawiam
Jarek11255
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta