Treść opublikowana przez cool506
-
[ALL B6/B7] Ceny części do skrzyń multitronic
Tak masz racje tylko zalezy jaki maja stan, jesli są delikatne uszkodzenia to robia to na zasadzie papier scierny i polerka, ale jak juz zjechane konkretnie to lepiej kupić nowe. ja narazie odpukać jestem zadowolony z remontu, fakt tani nie byl ale naprawde jest to przyjemnosc z jazdy z ta skrzynią jesli jest wszystko oki
-
Kołobrzeskie A4 .........
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=178374.msg2078181#msg2078181 [br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 22:13_________________________________________________Proponuje niedziela bagicz, pogoda jest juz w miare, mozna sie spotkac pogadac, zaproponujcie godzine i jakas obecnosc, ja postaram sie dostosowac, pozdrawiam wszystkich
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Wedlug mnie to strasznie hu.jowy wzrór Te co kupiles od q7 albo chociazby od RS4 bija je na glowe kazdy ma swoj gust mi sie bardzo podobaja moze nie w tym kolorze, ale jak 20" cali to dla mnie za wielkie...
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
co to za fele?? takich szukam do swojej
-
[ALL B6] Przeróbka lamp ori b6 avant na led??
szukałem kolego wszedzie- ni ma
-
[ALL B6] Przeróbka lamp ori b6 avant na led??
to juz chyba lepiej cieniutki grot do lutownicy i jazda;) kij tam sprobuje i tak lampa do wyrzucenia;) ale bedzie frajda
-
[B6 AVJ] 1.8 Turbo Black by C"OOOO"L.. update - foty. str.1/3/5
Ała... trochę dużo. Ja w swoim tiptronic'u wymieniam olej z filtrem co 30tys km, koszt 600zł i póki co jest OK, ale to całkiem inne konstrukcje. Furka ładna, wnętrze podobne do mojego, tyle że Ty masz kremowe, u mnie jest jasno-szare (tzw. kawa z mlekiem). Troche wyszłoale auto kupiłem tanio wiec po wszystkim wrociło do giełdowej wartosci.
-
[B6 AVJ] 1.8 Turbo Black by C"OOOO"L.. update - foty. str.1/3/5
wyslij foty na maila zobacze jak to wyglada... szkoda, dobrze ze wypłaca kase, pointruuje cie jak wyciagnac najwiecej[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 19:30_________________________________________________RNS-E zamontowany na klimatroniku od 1 din, mozolna robota...
-
[ALL B6] Przeróbka lamp ori b6 avant na led??
A nie da sie ich rozkleić jakoś???
-
Kołobrzeskie A4 .........
juz kumam;)
-
[ALL B6] Przeróbka lamp ori b6 avant na led??
chodzi o to ze nie ma , jest tylko jeden rodzaj i wyglada masakrycznie..... np. do b5 są ładne bo wygladaja jak ori i ledy sa dobrze wyszeregowane w lampie...[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 19:15_________________________________________________mam juz jakas koncepce , czekam na paczke zamowiłem jakies ledy itp. zobaczymy co z tego wyjdzie. chciałbym zrobic pozycje i kierunki szeregujac je w kształcie [ .
-
[ALL B6] Przeróbka lamp ori b6 avant na led??
Witam! mam u siebie lampy tył do wymiany <jedna lekko peknieta druga paruje czasami> i wymysliłem ze zamowie sobie nowe a z tymi bym chciał pokombinować..... Mianowicie chciałbym je rozkleic i sprobowac włożyc jakies listwy led w stulu nowych a4! W watku tym chciałbym aby ktos pomogł mi dobrac jakies ledy czy tez moze z innych lamp kostrukcje led, jestem w stanie poswiecic na to czas z Wasza pomoca, wiecie ze nie ma fajnych zamiennikow do b6 i pewnie jeszcze długo nie bedzie. moze wspolnymi siłami udalo by sie nam cos "wyrezac tanim kosztem, ja daje lampy od Was oczekuje jakiegos pomyslu, jesli temat sie nie sprawdzi wyrzućcie go! jesli uwazacie ze to jakis pomysł to prosze o odpowiedzi! troche mam pojecia o elektronice/elektryce / lutowaniu itp. Wiec czemu by nie sprobować?? czekam na jakies propozycje!!!
-
Kołobrzeskie A4 .........
ja jak najbardziej!! Kazik pochwal sie swoja a4 nie widziałem jej na kg!!
-
Strefa Śmiechu
Na skrzyzowaniu na swiatlach stal konny policjant. Za nim zatrzymal sie dzieciak, na nowiutkim, blyszczacym rowerku. - Ladny rower! - Mówi policjant, - dostales go od Mikolaja? - Taaaakk... - To w przyszlym roku powiedz Mikolajowi, zeby ci przyniósl lampke, powiedzial policjant i wypisal dzieciakowi mandat za 'brak swiatel'. Dzieciak wzial mandat i powiedzial: - Ladny kon. Dostal pan go od Mikolaja? Rozbawiony policjant odpowiedzial tak. - To w przyszlym roku niech pan powie Mikolajowi, zeby dal mu c.h.u...a miedzy nogami, zamiast na grzbiecie
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
ta mam wartosc 21
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
ja Allegro kupiłem od siemiana a tutaj moja walka dalej z komunikacja z zegarami, mam dwa przewody can hi i can low, a na wyswietlaczu w zegarach pusto wyswietla sie ok pomaranczowe jak zaczynamy jazde pozniej gora gasnie i jest czarna, brak jeszcze jakis przewodow czy co??[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 20:22_________________________________________________dodam iz w błedach licznika wychodzi brak komunikacji z radiem...
-
[ALL B5] Demontaż reflektora Audi A4 B5 (zdjęcie szklanego klosza)
ori trzeba czasem mocniej, najlepiej od srodka ja popchaj reką!
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
ja mam za licznikiem zmagnesowana z takim wzmocnieniem blizej szyby i jest oki.
-
2013 rok- zanik analogowego sygnału telewizji// telewizja cyfrowa a tuner audi??
mysle ze w najblizszym miesiacu pojawia sie na allegro juz pierwsze urzedzenia odbierajace sygnał cyfrowy, polak potrafi;) oczywiscie na poczatku jak bedzie mała konkurencja pewnieceny beda zaporowe
-
[ALL B6] Belka zderzaka A4 S4
fajna - na alledrogo?? ja szukam tył s-line dokładki na dwie rury jakbys gdzies widział..
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
http://allegro.pl/zderzak-tyl-audi-a4-8e0-s-line-kombi-i1427553737.html bedzie pasował do mojej avant 1,8 t 2002r??
-
[ALL B6] Belka zderzaka A4 S4
ooo podaj mi nr ori tego grilla, ile dałeś?? a ze zderzakami pomylilo mi sie ja mam s-line ty masz s4 :gwizdanie:
-
[ALL B6/B7] Demontaż spojlera tylnej klapy w B7 Avant
ja chetny - ile napisz na pw
-
[ALL B6] Belka zderzaka A4 S4
no ja sie podwieszam do ciebie, mam europe i kupiłem dokładke przod od esy, i tez zastanawiam sie co z belka??? a powiedz mi moze jakie kratki masz do zderzaka, bo ja zastanawiam sie nad kupnem dolnego i gornego grila z pionowym chromem ale drogi jak cholera. Aha i czy nadkola pasuja do esy zwykłe??
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
http://allegro.pl/kierownica-poduszka-air-bag-audi-rs4-8e-b7-07-09-r-i1471163804.html