Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Audi A4 B8 2.0TDI - 120 KM vel Danek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W końcu trochę się ogarnąłem z samochodem i jest chwila, by założyć temat :decayed: Na razie tak "na szybko" a potem sukcesywnie będę nanosił poprawki do tematu

Auto przyjechało z Włoch (z Genuy ( oryginalna nazwa miescowości: GENOVA) z ORYGINALNYM (sprawdzonym) przebiegiem 71660 km :wink: Teraz w kwestii wyposażenia - wpiszę to, co wiem że jest. A jest jeszcze więcej, tylko potrzebuję czasu, żeby to wyłapać

Model: _______________________________ A4 B8 Limousine

Silnik: _______________________________ 2.0 TDI

Moc: ________________________________ 88 kW / 120 PS

Rok produkcji: ________________________ wrzesień 2009

Kolor: _______________________________ grafitowy perłowy metalik (LZ7L)

Pierwsza rejestracja (we Włoszech): ____ październik 2009 (TYLKO jeden właściciel )

Przebieg we Włoszech: _________________ 71660 km

Pierwsza rejestracja w PL: ______________ 22.05.2013

Wyposażenie:

* wspomaganie ukł. kierowniczego

* centralny zamek (kluczyk – pilot)

* autoalarm

* immobiliser

* 4 x elektryczne szyby

* 6 x poduszka powietrzna (4 poduszki i 2 kurtyny)

* klimatyzacja automatyczna

* podgrzewana przednia szyba

* elektrycznie regulowane i podgrzewane lusterka

* podgrzewane dysze spryskiwaczy przedniej szyby

* radio AUDI CONCERT

* 12 fabrycznych głośników, zabudowanych w drzwiach i na górze kokpitu

* ABS

* ASR

* ESP

* EBV (elektroniczny system rozdziału siły hamowania)

* TMS (Tire mobility system) - zestaw naprawczy do opon (kijowo że nawet dojazdówki nie ma )

* 5 zagłówków

* elektryczny szyberdach z żaluzją

* komputer pokładowy

* skórzana kierownica multifunkcyjna

* manualna regulacja wysokości przednich foteli

* składana/dzielona tylna kanapa

* termometr zewnętrzny

* regulacja kierownicy w dwóch płaszczyznach

* podłokietnik: przód / tył

* czujniki ciśnienia w oponach

* system informacyjny FIS z monochromatycznym wyświetlaczem

* system START/STOP z systemem rekuperacji

* przyciemniane szyby

* cyfrowy wskaźnik biegów na wyświetlaczu

* światła przeciwmgielne

* światła do jazdy dziennej

* felgi aluminiowe 7-o ramienne (16-tki)

* wzmocnione zderzaki (nie wiem jak i czym to tam wzmocnili )

* pozostałe wyposażenie dopiszę, jak rozkoduję wlepę i jak znajdę, co tam jeszcze jest w aucie...

Nie mogę znaleźc oznaczenia poniższych kodów A zresztą na wlepce nie ma wszystkiego, co to auto posiada, więc wychodzi na to, że było doposażane...

TH3 --NOT FOUND--

7QO --NOT FOUND--

7MG --NOT FOUND--

9Q7 --NOT FOUND--

D9O --NOT FOUND

Plany: (niewielkie - ale są )

* "Czips" na 150 KM

* dodatki chromowane (pakiet zewnętrzny)

* zmiana języka MENU na "polski"

* wyłączenie sygnalizatora (brzęczka) niezapiętych pasów :kox:

No i parę fociszy :decayed:

46774256.jpg

61774534.jpg

11887366.jpg

92267114.jpg

32149827.jpg

65162852.jpg

95683700.jpg

43745505.jpg

60857766.jpg

13711413.jpg

35299937.jpg

66359484.jpg

76010925.jpg

70876437.jpg

56433674.jpg

94449776.jpg

56499036.jpg

62089249.jpg

40404484.jpg

78618143.jpg

57901935.jpg

Opublikowano
  • Autor

A co masz na myśli w sensie wypasu? Bo NAVI nie chciałem i zrezygnowałem z xenonów. Skóra również mnie nie interesowała.

Opublikowano

z Genewy we Wloszech ??????

:polew:

Opublikowano

Przejrzyj listę modów Grzegorza to zrozumiesz o jaki wypas chodzi :pali:

Opublikowano
Bo NAVI nie chciałem i zrezygnowałem z xenonów. Skóra również mnie nie interesowała.

:facepalm:

Opublikowano

golasek :whistling: ale jest co modzić :wink:

Opublikowano
A co masz na myśli w sensie wypasu? Bo NAVI nie chciałem i zrezygnowałem z xenonów. Skóra również mnie nie interesowała.

Z czego jeszcze zrezygnowałes ? z grzanych lusterek też :wink:

Opublikowano

Kolor za***isty i do rezania super.

ja bym poszedł w takie mody (na razie proste aby się rozkręcić :decayed:)

czujnik deszczu i światła,

kiera 3 ramiona

oświetlenie led w środku i na zewnątrz,

koła jakieś "normalne 18 +" do tej budy

fis w kolorku,

światła ledy na tył...

tak na początek co by nie usiąść na laurach

Opublikowano

Furka fajna, faktycznie jest co modzić :wink:

Opublikowano
  • Autor
z Genewy we Wloszech ??????

:polew:

Na Briefie jest napisane GENOVA, więc...:decayed:

:facepalm:

Nie czaję. Skóra cię rajcuje i xenony? :facepalm: Czy też NAVI w radiu? Jeden woli kobiety, inny facetów a ja wolę zwykłą tapicerę, bo auta ze skóra bym nie wziął.

I w sensie wypasu - po co mi COŚ co mi nie jest potrzebne i nie jestem na to napalony. Mieć COŚ - tylko po to, żeby lans siać, czego ja to nie mam w aucie? :thumbdown: Jeśli coś mi nie pasi (lub jest dla mnie zbyteczne - to po co mam szukać z takim wypasem a nie innym? Poza tym - to była okazja - więc trzeba było brać :wink: Z takim przelotem mało jest diesli z tego rocznika.

Co miałem brać? Passata CC z full wypasem (NAVI, skóry, xenony..itp) z przelotem 189 tkm czy w tej samej cenie to Audi? Wybór był prosty:decayed:

Opublikowano

Auta z Włoch maja bardzo ważną zaletę: tam nie sypia tysięcy ton soli(poza Tyrolem) na drogi tak jak w Rajchu. To ze mniej dbają o auta jak Niemcy to legenda(gratulacje dla Niemieckiego PR:wink:)

Opublikowano
  • Autor
Z czego jeszcze zrezygnowałes ? z grzanych lusterek też :wink:

No nie do końca zgadłes, bo wziąłem w ogóle bez lusterek. Styknie mi to wewnętrzne :decayed:

I pojawił się pierwszy problem. Przed wymianą oleju - wskazywało mi poziom na wyświetlaczu. Teraz po wymianie jest tylko jakiś komunikat i nawet resetowanie serwisu olejowego nie pomaga. Miał ktoś taki przypadek? Co tu trzeba zrobić, ze z powrotem wyświetlało poziom oleju?

Opublikowano

jaki komunikat? że musisz odczekać 2 minuty, a silnik musi być ciepły :wink:

Opublikowano

albo przejechać trochę km i wróci do normy. jak xenon to dla Ciebie lans, to spoko :wink: dla mnie to o wiele lepsza widoczność i poprawa bezpieczeństwa jazdy w nocy. w życiu już nie kupię auta bez xenonu..

Opublikowano
  • Autor

There is currently no information avaliable on the engine oil level - czyli: Nie ma jeszcze dostępnej informacji o poziomie oleju silnikowego.

I czekałem i dwie i trzy i cztery minuty - i nic :facepalm:

albo przejechać trochę km i wróci do normy

Przejechałem prawie 20 klocków i nic to nie zmieniło.

jak xenon to dla Ciebie lans, to spoko :wink:

Jak się ma wzmocnione żarówki, to taka zwykła lampa też niekiepsko daje :decayed: I nawet bardziej podobają mi się TE lampy - niż xenony. Wiadomo, że xenon świeci lepiej, ale to też daje radę. Zresztą... pisąłem, ze była okazja - więc brałem. Miałem czekać dalej - czy coś ciekawego się znajdzie?

Opublikowano

Pojeździj trochę i gwarantuję, ze będzie pokazywać stan :wink: u mnie jest to samo:wink:

Opublikowano

Fajna furka,też mam bez ksenonu i jakoś jest spoko,zmienisz żaróweczki dziennych światełek na led i tez bedzie spoko jak chcesz wiedziec jak to zrobic pisz na priv pomogę.Ogólnie gratki furki:wink:

Opublikowano
  • Autor
Pojeździj trochę i gwarantuję, ze będzie pokazywać stan :wink: u mnie jest to samo:wink:

No zrobiłem tak i dodatkowo sprawdziłem instrukcję i jeszcze raz rozgrzałem silnik, potem poczekałem i nadal Duuuuu......pa :facepalm: Cały czas ten komunikat świeci. Oleju wlałem około 4.5 litra, więc powinno być OK.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.