Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Audi A4 B8 2.0TDI - 120 KM vel Danek


Danek75

Rekomendowane odpowiedzi

z Genewy we Wloszech ??????

:polew:

Na Briefie jest napisane GENOVA, więc...:decayed:

:facepalm:

Nie czaję. Skóra cię rajcuje i xenony? :facepalm: Czy też NAVI w radiu? Jeden woli kobiety, inny facetów a ja wolę zwykłą tapicerę, bo auta ze skóra bym nie wziął.

I w sensie wypasu - po co mi COŚ co mi nie jest potrzebne i nie jestem na to napalony. Mieć COŚ - tylko po to, żeby lans siać, czego ja to nie mam w aucie? :thumbdown: Jeśli coś mi nie pasi (lub jest dla mnie zbyteczne - to po co mam szukać z takim wypasem a nie innym? Poza tym - to była okazja - więc trzeba było brać :wink: Z takim przelotem mało jest diesli z tego rocznika.

Co miałem brać? Passata CC z full wypasem (NAVI, skóry, xenony..itp) z przelotem 189 tkm czy w tej samej cenie to Audi? Wybór był prosty:decayed:

Chodziło mi raczej o to, że z tych rzeczy "zrezygnowałeś", jak byś kupował auto z salonu i miał wpływ na każdą z opcji:wink: Jeżeli uważasz, że xenon jest "dla lansu" i po to żeby "rajcował", to przejedź się chociaż raz w nocy autem z xenonem. Może zmienisz zdanie:whistling:

Bezawaryjności życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to przecież jest 3 letnie auto a nie prosto z salonu, więc i wybór dodatkowych opcji był ograniczony - nie sądzisz? :decayed: Skoro trafiła się taka audica - to grzechem by było jej nie wziąć. Jeździłem autem z xenonami - spoczes - wiem jak to świeci. Ale cóż- nie zawsze sie dostaje wszystko co by się chciało i czasem trzeba zastosować kompromis :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra spokojnie dziewczyny :wink:

jednemu się podoba więcej, a drugiemu bardziej...

fakt faktem, że ten co ma bixy będzie się cieszył, a ten co nie ma może wyrezać i będzie się cieszył podwójnie :grin:

Ja nie mam ale wstawiłem neon + ledy do tyłu i w pasku w halogenach led x4 do tego światła osram 5000k i świecą prawie jak bixy (brawie bez wielkiej różnicy :grin:)

tak jak Ci napisał lolot będziesz chciał to sobie włożysz wersję eko lub premium :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojeździj trochę i gwarantuję, ze będzie pokazywać stan :wink: u mnie jest to samo:wink:

No zrobiłem tak i dodatkowo sprawdziłem instrukcję i jeszcze raz rozgrzałem silnik, potem poczekałem i nadal Duuuuu......pa :facepalm: Cały czas ten komunikat świeci. Oleju wlałem około 4.5 litra, więc powinno być OK.

U mnie czasami po całym dniu jazdy dopiero zaczyna pokazywać stan oleju:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przez chwilę pokazało mi - ale ciut powyżej minimum. Wlane mam około 4.5 litra - to chyba wystarczajaco. A dzis znowu komunikat i brak wskazań.

EDIT//

OKEY - już pokazuje tak, jak powinno :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przez chwilę pokazało mi - ale ciut powyżej minimum. Wlane mam około 4.5 litra - to chyba wystarczajaco. A dzis znowu komunikat i brak wskazań.

4,7, chyba tak jest w instrukcji, ja wlewam 4,8 i jest 2/3 wysokości słupka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ogarnąłem :decayed: Jak miałem wlane około 4.5 litra, to pokazywało mi 1/3 słupka. Dolałem tyle, że w bańce zostało około 200-300 ml i teraz wyświetla pełny słupek i OIL LEVEL OK - więc jest gitara i wchodzi właśnie około 4.8 litra.

Dziś po małym podsumowaniu, średnie spalanie (połowa miasto/połowa trasa) wyszło 6.5 litra. To chyba nie jest zły wynik. A na trasie miejscami to "wolno" nie jechałem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ogarnąłem :decayed: Jak miałem wlane około 4.5 litra, to pokazywało mi 1/3 słupka. Dolałem tyle, że w bańce zostało około 200-300 ml i teraz wyświetla pełny słupek i OIL LEVEL OK - więc jest gitara i wchodzi właśnie około 4.8 litra.

Dziś po małym podsumowaniu, średnie spalanie (połowa miasto/połowa trasa) wyszło 6.5 litra. To chyba nie jest zły wynik. A na trasie miejscami to "wolno" nie jechałem :kox:

No to nieźle:wink: w porównaniu do moich 8:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak - tylko że u ciebie - z tego co widzę, to podrasowałeś sobie silniczek :kox: Wiec nie ma się co dziwić.

Ciekawe jak u mnie spalanie się zmieni, gdy go podciągne do 150 koni:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak - tylko że u ciebie - z tego co widzę, to podrasowałeś sobie silniczek :kox: Wiec nie ma się co dziwić.

Ciekawe jak u mnie spalanie się zmieni, gdy go podciągne do 150 koni:wink:

Ee, przed programem i wyrzuceniem DPF-u palił jeszcze wiecej:kwasny:chyba mam trochę za ciężką nogę:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem, ze wywalenie DPFa się mści w późniejszym okresie użytkowania - prawda to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem, ze wywalenie DPFa się mści w późniejszym okresie użytkowania - prawda to?

Szczerze, to nic mi nie wiadomo na ten temat, u mnie na razie wszystko jest OK :wink:

A w jakim sensie się mści ???:jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ogarnąłem :decayed: Jak miałem wlane około 4.5 litra, to pokazywało mi 1/3 słupka. Dolałem tyle, że w bańce zostało około 200-300 ml i teraz wyświetla pełny słupek i OIL LEVEL OK - więc jest gitara i wchodzi właśnie około 4.8 litra.

Dziś po małym podsumowaniu, średnie spalanie (połowa miasto/połowa trasa) wyszło 6.5 litra. To chyba nie jest zły wynik. A na trasie miejscami to "wolno" nie jechałem :kox:

No to nieźle:wink: w porównaniu do moich 8:naughty:

mój w mieście łyka 7-7,5 :decayed: ale miasto-miastu nierówne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jakim sensie się mści ???:jerk:

Jak znajdę ten opis, to ci podrzucę.

---------- Post dopisany at 12:57 ---------- Poprzedni post napisany at 12:56 ----------

mój w mieście łyka 7-7,5 :decayed: ale miasto-miastu nierówne :wink:

Ile konkretnie łyka w samym mieście, to jeszcze nie sprawdziłem, ale pewnie też coś koło ośmiu wciągnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na trasie miedzy 5,5, a 6,5 :decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj według kompa - przy prędkości 120 - pokazywało mi 4.7 litra :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne macie zużycia:decayed:przy 120, delikatnej, równej jeździe i trasie też w piątce się mieszczę (quattro), ale przy 170, 180 na autostradzie i tempomacie..........:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle to rzadko jeżdżę, bo z reguły z boku na siedzeniu mam zawsze fotoradar :kox:

Chociaż wczoraj gdyby nie spojrzała na licznik, to by nawet nie wiedziała, że 160 lecimy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle to rzadko jeżdżę, bo z reguły z boku na siedzeniu mam zawsze fotoradar :kox:

Chociaż wczoraj gdyby nie spojrzała na licznik, to by nawet nie wiedziała, że 160 lecimy :decayed:

No taaak, mam ten sam problem jak jadę z fotoradarem:polew:a że nieczęsto z "nim" jeżdżę to czasami mogę sobie pozwolić troszkę poszaleć na dobrej drodze i w dobrych warunkach:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...