Treść opublikowana przez cool506
-
[ALL B8] Bieda ale z Działającą klimatyzają ;) yeaahhh !!!
Sory Gibons, zapisalem sobie w kom. Przypomnienie. Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Akryl to moze nie, ale czarna baza i lakier bezbarwny (wzmocniony) zeby kamienie nie odbijaly. Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
To jest ori? Podpinal ktos takie cudo? Duzo rezania? http://allegro.pl/hak-holowniczy-audi-a4-kombi-08-8k-i3911660326.html Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Panowie czy fotele z a5 4d pasuja do a4 przednie? Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Dokładkę pomaluj w kolor auta - fajnie wygląda:wink: Wlasnie nie chce, szykuje sie pod Ciemne rotoryni chce troche rozjasnic karoserie Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Panowie, pdacie mi jakis kod lakieru zeby pomalowac lustra w satyne, i kod jakim lakierowane sa dokladki s line tylnego zderzaka? Pozdro Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
Opcja 2... jakich parametrow szukac rotorow zeby bylo git? Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka
-
[ALL B8] Bieda ale z Działającą klimatyzają ;) yeaahhh !!!
Sory, mialem nieciekawy czas ostatnio, jak zalezy to moge ci zmierzyc jutro. Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Uszczelniacze wymienione, rozrzad ori, nie nerwuj sie, wydales masz satysfakcje ze zrobione profi itp, ja mam satysfakcje ze zrobilem sam. Jeden woli zone drugi tesciowa.. tak samo moze powiedziec mi lub Tobie przyszly nabywca naszych a4, ze skserowac kazdy moze... rzezbimy jak kto chce i bez nerwow Tobie nie chce sie grzebac za 300 a mi dla Siebie sie chce, mam warunki, mam frajde zdjecia i dokumentacje I wymieniony rozrzad Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4 ---------- Post dopisany at 00:38 ---------- Poprzedni post napisany at 00:36 ---------- Uszczelniacze wymienione, rozrzad ori, nie nerwuj sie, wydales masz satysfakcje ze zrobione profi itp, ja mam satysfakcje ze zrobilem sam. Jeden woli zone drugi tesciowa.. tak samo moze powiedziec mi lub Tobie przyszly nabywca naszych a4, ze skserowac kazdy moze... rzezbimy jak kto chce i bez nerwow Tobie nie chce sie grzebac za 300 a mi dla Siebie sie chce, mam warunki, mam frajde zdjecia i dokumentacje I wymieniony rozrzad Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4 Fv za wymiane tez mam.... rozszerzona dzialalnosc i umiejetnosci nikomu jeszcze nie zaszkodzily sam siebie nie musze oszukiwac Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
B8 TrOOOOp
Tak nawet chyba z plynem... nie chinskie z fv, jutro sprawdze fakture i podam Wam com jak i za ile.., zdjecia z roboty tez mam gdzies, rozrzad jak kazdy inny, zadna filozofia, wiec nie wiem za co tysiac.... Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
B8 TrOOOOp
Sam robilem kpl, razem zze sprzeglem alternatora ok 1000zl, robota moja wyceniam na 280 zl.. mozna? Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Grzesiu zrobi, kopnie swoja to klapa sie otworzy, szyby sie uchyla i muzyka zacznie grac Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
Koncowki wydechu, najlepiej skrocic u dob0rego spawacza, naciaganie wydechu to nie jest dobry pomysl, pamietajcie , ze laczniki elastyczne i inne cuda w wydechu sa po to aby nie przenosil rezonansu na auto, a naciagajac wszystko psujemy techniczne rozwiazanie Moge foty poglądowe wrzucic jak cos Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
Czyli poprostu mamy smak i gust Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
No to mnie widziałeś (poszło pw) Poliftowy zderzak robi takie wystajace rurki... zastanawiam się nad ich skróceniem Nie tylko poliftowy, na s-line przed liftem tez (jak dla mnie) bylo za bardzo, wiec ciut cofnalem.. Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Teraz juz wiem na 100% jak zalozyć i co trzeba zmienić Tylko powiem ze Graty juz mam Dekor z napisem tez Szacun Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
Widzialem ostatnio w kg kolo urzędu miasta, i wszystko ladnie, ale cos koncowki wydechu za bardzo wystające. ?. Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
B8 TrOOOOp
WESOLYCH I SPOKOJNYCH SWIAT WSZYSTKIM ZYCZE!! Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
Strefa Śmiechu
http://allegro.pl/renault-megane-coupe-1996-1-6-i3793428257.html Troche betonu... :banghead: Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
wymiana lamp
Dokladnie panel jest inny Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
B8 TrOOOOp
10 szpitel ? Na Pomorzu tak gwarają Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
B8 TrOOOOp
10 szpitel ? Kurde szpilek:p Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
[B8 CAGA] Audi A4 Avant 2010 r. by Coccolino
No wlasnie, moja jest pikowana :what: i z biala nicia Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4 ---------- Post dopisany at 10:10 ---------- Poprzedni post napisany at 10:09 ---------- Spoko, jak jeszcze do lata bede mial Audi A jak nie to na rowerze przyjade Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
B8 TrOOOOp
Dystanse masz "przelotowe" czy 10 szpitel na kolo? Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4
-
[B8 CAGA] Audi A4 Avant 2010 r. by Coccolino
Kup pedzel i ogarnij detaling w desce rozdzielcze, wszedzie pelno piachu Gala s-line robi swoje ale nie zaciera blyskiem reszty Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4