Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kołobrzeskie A4 .........


cool506

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki wielkie ...z prądem nie powinno być problemu, mieszkam na parterze - przedłużacz wezmę z pracy.... tyle, że poniedziałek niemożliwy w Ustroniu - siedzę w pracy w Kołobrzegu od 9.00 rano do 10.00 rano we wtorek...więc jeśli to nie problem, dostępny będę ok. 16.00 we wtorek w Ustroniu... chyba, że będziesz w poniedziałek w Kołobrzegu .... to wtedy zapraszam za bramę Jednostki na Koszalińskiej ...

601 25 25 41 - moja komórka, jak coś ...Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kolega więcej się odezwał ... :P ... trzeba będzie chyba kupić VAG i wziąć sprawy w swoje ręce ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

micky podjedz do mnie do smazalni jak chcesz dzis koło 20 stej jak bede zamykał to ci z vaguje, poprostu nie mozemy sie zgrac z czasem, mi wtedy nie pasowało.... ale jak sie zgramy to chetynie ci pomoge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta.... tylko ja nie wiem, gdzie masz smażalnię ....na 18.00 jadę do Kołobrzegu na Zapleczną ...będę wracał przed 20.00 więc z przyjemnością podjadę, napisz smsem adres ... Pozdrawiam (kom. dałem w wiadomości wyżej) :) [br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 17:23_________________________________________________

micky podjedz do mnie do smazalni jak chcesz dzis koło 20 stej jak bede zamykał to ci z vaguje, poprostu nie mozemy sie zgrac z czasem, mi wtedy nie pasowało.... ale jak sie zgramy to chetynie ci pomoge

Dzięki za VAGa ;) od razu spokojniej się poczułem po sprawdzeniu autka... A tak a'propos, dużo Nas tutaj jest z Audi?, bo powiem Wam, że byłem na grill spocie Audi A4-klub w Gdańsku w środę i podoba mi się ichniejsze wsparcie techniczne, wymiana poglądów itd. :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po naszym mieście jeździ sporo właścicieli A4, zresztą w samym klubie widziałem kilka osób

prawda jest taka że mało kto zagląda w ten wątek

kilka razy proponowałem jakiś mały spocik w mieście i nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może dzisiaj Do Koszalina wpadniecie na 17 Amfiteatr??

Ja będę :))) Dawać Chłopaki ;)[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2011, 12:58_________________________________________________Byłem wczoraj w Koszalinie na Spociku i uważam, że taka wymiana poglądów jest bardzo pożyteczna ... Kto jest chętny na jakiegoś spocika niech się zapisuje...Policzymy ludzi i za jakieś 3-4 tygodnie zorganizujemy małe spotkanko, może na Bagiczu (bez ścigania, za to na uboczu)... Dajcie znać, czy w ogóle opłaca sie rozkręcać Kołobrzeg ....Chociaż jakbyśmy się z Koszalinem złączyli ....fajnie wyglądałoby tyle OOOO w jednym miejscu ;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam sie pisze na spocika :> zwłaszcza że bym sie podczepił pod jakiegoś vaga .założyłem tempo i fisa a mój vag zdechł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mam wyjazd do Nowogardu .... :) next time ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowogardu :)??? wpadnij :) wpadnij :D

Srebrny sedanik, jak coś ;) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tylko ja jadę do Nowogardu ;) Chłopaki do Koszalina na spocik się wybierają ...A ja w Nowogardzie mam Rodzinkę na Bankowej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaaaaaaaaaa to blisko mnie :D jak cosik to daj cyne można by sie spyknąć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już w domku ;) Nie ma problemu , często tam bywam ;) pewnie kiedyś się spikniemy ;) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy kołobrzeskie :audi: na spocika w Łazach na stary poligon termin 16 lipca.Jest w planie grill,tańce hulanki i swawole :radocha: .Zbiera się ekipa Koszalin,Sławno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...