Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kołobrzeskie A4 .........

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

12062011072.jpg

chyba nie myślałeś ze foto z profilu jest moje ??? :kox:

Opublikowano

si

Opublikowano

si (YES)

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: Nie napisałem what-co tylko why dlaczego w sensie diesel :naughty:

SI :wink4:

Opublikowano

niemam nic do diselków

Opublikowano
  • Autor

niemam nic do diselków

Ja tez nie mam ale wiem ze miałes inne plany, dlatego pytam, sprzedałeś niebieskiego?? :naughty:

Nie dziwnie zmiana z takiej mocy na 100ps?

kiedy jakieś mody?? :naughty:

Pochwal sie co tam w serii :kox:

Opublikowano

niebieskiego? masz na mysli tego niebieskiego?

HPIM2326.jpg

co do modów to narazie tempomat elementy podswietlenia podłokietnik .

Opublikowano
  • Autor

niebieskiego? masz na mysli tego niebieskiego?

HPIM2326.jpg

co do modów to narazie tempomat elementy podswietlenia podłokietnik .

kojarze Garba, Twoj?? dobra sprawa :good: ja ostatnio tez sprawiłem sobie tempomat i fisa full.

Opublikowano

ja ci kuźwa dam garba :polew: :polew: :polew: :polew: to ty nie wiesz jak wygląda garb :wallbash: :wallbash: :wallbash: tak ten ogórek (vw transporter t2b rocznik 78) mój ci a w zasadzie był.. teraz rozglądam się zaczymś starszym.

tez odblokowałem fisa . przedwczoraj założyłem ambiente ( ledy za lusterkiem podświetlajace wajche biegów) teraz zabieram sie za kratki nawiewów

Opublikowano
  • Autor

ja ci kuźwa dam garba :polew: :polew: :polew: :polew: to ty nie wiesz jak wygląda garb :wallbash: :wallbash: :wallbash: tak ten ogórek (vw transporter t2b rocznik 78) mój ci a w zasadzie był.. teraz rozglądam się zaczymś starszym.

tez odblokowałem fisa . przedwczoraj założyłem ambiente ( ledy za lusterkiem podświetlajace wajche biegów) teraz zabieram sie za kratki nawiewów

wim ze ogor to ogor, ja tam mowie garba bo mam garbuska cabrio z 63r ori kolor podobny do twojego ogora.

A ta b6 to chyba bieda byla ?? Bez urazy oczywiscie. Grunt ze audi i wszystko da sie dorezac, jak cos to dawaj znaka, moja z checia poswieci przykladem do niektorych modow!!

Opublikowano

może i bieda ale dobrze udokumentowana, w dobrej cenie, no i miało to być wozidło dla żony. twój 1.8 ile bierze w miescie?

Opublikowano
  • Autor

może i bieda ale dobrze udokumentowana, w dobrej cenie, no i miało to być wozidło dla żony. twój 1.8 ile bierze w miescie?

11l gazu :polew:

Jak dla żony MEGA silnik, ja cały czas pije do tego ze miałeś w h mocy w b5 i takie tez miałes zamiary do b6, ale rozsądek zawsze wygrywa, moja po sezonie idzie pod młotek jednak, a6 c6 sie szykuje tez avant , rodzina zaczyna sie powiekszac :hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

panowie ma ktos kompa z k-g

zapalił mi sie check i jestem ciekaw co to bo autko jedzie jak należy

ja równiez pytam czemu diesel ?

ceny z dzisiaj to PB tańsze od ropniaka o kilka groszy

wiem że diesel mniej pali, ale części droższe

jak w tym tygodniu odpaliłem auto może 2 razy a reszte czasu w garazu

jak przed każdymi świętami zapie....

w razie czego dajcie znać z kompem

Opublikowano

chyba ze sie ropke kupuje ponizej 4 zł :cool1:

mam kompa jakby coś ...

Opublikowano
  • Autor

NIe lej syfu ;) a kompa Kaziu mozesz do mnie tez walic jak cos ;)

na pw napisz to ci koma dam

Opublikowano

nie leje syfu :naughty:

Opublikowano

już po sprawie, chłopak sąsiadki ma kompa

słaby skład mieszanki

żona wyjeżdziła mi paliwo prawie do zera ( fis wskazywał 20km) i do tego jej eko driving

dzięki za chęci skorzystam inny razem

kiedy robimy mini-spota mi pasuje dzisiaj bo musze wyjechac z domu bo żona stoi przy garach

zresztą sami wiecie

wczoraj 2,5 godz. byłem na myjni

w razie czego dajcie znać

Opublikowano
  • Autor

wczoraj 2,5 godz. byłem na myjni

:polew: :polew: :polew:

Nie no ja dzis odpadam, jeszcze w lozku leze, do kuchni do zony nie wchodze lepiej :shocked:

Nie jezdzij czesto na rezerwie bo pompa siada szybciej...

WESOŁYCH ŚWIAT !!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.