Treść opublikowana przez MICKY74
-
Spotkania na drodze
Kurdę ...ale mam zapłon :))) Pozdrawiam również ...
-
Klimatyzacja - problem
Witam! Mam problemik (mam nadzieję, że mały) - dzisiaj jadąc nie czułem zimnego powietrza w samochodzie, więc dałem na LO i nawiew na korpus ... działał jakby nawiew z zewnątrz tylko (wentylator szumiał głośno) ... Jak wcisnąłem ECON (zapalona lampka) to wentylator szumiał ciszej, ale tłoczyło zimne powietrze (jakby z klimy) ... Czy ja mam coś odwrotnie podpięte? ... Dodam, że wcześniej nie miałem tego typu problemów, ale zimą coś tam było robione w samochodzie (nie w klimie), więc może ktoś coś inaczej podpiął albo coś ...? Ktoś ma jakiś pomysł, co może być powodem ?
-
Polecane opony letnie
No właśnie - patrzyłem na ich ofertę i mają opony z 2016 roku po cenie o 30 zł. taniej za sztukę od oponeo ... A co do rozmiaru - patrzyłem na kalkulatorze i w modelu Audi A4 B7 w Sedanie pokazuje 215/45/17 jako opcja ... Jesteście pewni, że powinno być 215/50/17? ... Pozdrawiam http://furora.tv/artykul/689-audi-a4-b7-jakie-opony-pasuja-do-tego-auta
-
Polecane opony letnie
Witam! Mam podobny problem - mianowicie wybór letnich opon .. Po pierwsze - do 17 stek - bardziej 215 45 czy 225 45? ... Po drugie, które wybrać (założyłem rozmiar 17/45/215) - Opony Dunlop Sport Maxx RT 2 215/45 R17 429 zł / szt, Opony Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 215/45 R17 407 zł / szt czy Opony Pirelli P7 Cinturato 215/45 R17 403 zł/ szt? A może ktoś przerobił już ten temat i coś podpowie? .... Samochód Audi A4 B Sedan ...Pozdrawiam
-
Wymiana turbospręzarki
I jak ta turbina- pasuje? Mam identyczny problem. ...
-
Turbina do 170
Witam! Padła mi Turbina i chcę kupić większą od 170tki do silnika 136 BNA .. (z chipem do 170) Czy będzie pasować ? A może ktoś ma namiary na zaufane źródło. ...? pozdrawiam, Micky
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla Ekipy jadącej krajową 11 od Kołobrzegu do Koszalina wczoraj ok. 15.00 B6 ze znaczkiem S-4 z tyłu z rej. POB z ramką klubową )
-
Polecane opony letnie
Jednak poczytałem ....Zamówiłem Bridgestone ER300 Mam nadzieję, że to dobry wybór Pozdrawiam
-
Polecane opony letnie
Taa.... gdyby nie to, że napisałeś to o 23.30 i prawdopodobnie było to niezupełnie na trzeźwo ....nie będę się silił na ripostę ....Pozdrawiam
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Potrzebuję kupić nowe opony 17', 225/45... Ktoś może mi doradzić gdzie i co mam kupić żeby nie przepłacić, a żeby były jak najtrwalsze i jak najcichsze?.... Pozdro PS. W wątku o oponach odpowiedziało mi echo Pozdro
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Potrzebuję kupić nowe opony 17', 225/45... Ktoś może mi doradzić gdzie i co mam kupić żeby nie przepłacić, a żeby były jak najtrwalsze i jak najcichsze?.... Pozdro PS. W wątku o oponach odpowiedziało mi echo Pozdro
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Potrzebuję kupić nowe opony 17', 225/45... Ktoś może mi doradzić gdzie i co mam kupić żeby nie przepłacić, a żeby były jak najtrwalsze i jak najcichsze?.... Pozdro PS. W wątku o oponach odpowiedziało mi echo Pozdro
-
Polecane opony letnie
Z góry przepraszam, że nie przeczytałem 74 stron tego wątku ...ale zbyt wiele informacji różnych tu jest i nie wiem, co dopasować do moich wymagań...Zamierzam w tym roku pierwszy raz kupić komplet nowych opon na lato... Jako, że promocje kończą się po weekendzie potrzebuję podjąć szybką decyzję, a nie bardzo mam pojęcie i doświadczenie....Najchętniej kupiłbym jak najtaniej - najtrwalsze i najcichsze oponki ....Może ktoś ma jakieś typy...a może nawet taniego sprzedawcę... Mój rozmiar to 17', 225, 45 ... Pozdrawiam
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Najpewniej w Kamieniu Pomorskim....Jest jakiś mały warsztacik w Koszalinie...ale nie bardzo wiedzą, o co chodzi ... Sądzę, że musisz wydać ok. 150-200 od sztuki ..minimum ...
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Taa....nie ma jak "loża szyderców" ....Chodziło mi o np. parking podziemny ...albo cóś podobnego pozdro )))
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
A ja mam dostęp do neta...ale akurat kliknąłem na klub, jak było po sprawie ... winny się tłumaczy, ale tak naprawdę mam ochotę na jakiegoś spota Niedługo trzeba będzie cieplejsze miejsce tylko zorganizować ))) Pozdro
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
wiem coś o tym, też allegro wertowałem ...kiery i gałki szukając w szarości .... niestety z marnym skutkiem
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Ja żyję Kupiłeś tą gałkę? ...Jak będziesz mieć dostęp do szarej pikowanej do S-line - daj znać .... marzy mi się też taka )) Pozdro
-
[ALL B7] Jak przestać śledzić temat?
Mam pytanie ...Co kliknąć, aby stary temat (nowe odpowiedzi na twoje wątki) przestał się tam pojawiać ...Mówię o "tasiemcach", które mi zamazują trochę to, co chcę zobaczyć... Pozdrawiam
-
[ALL B7] Uchwyt na napój - problem
Mam taki malutki problemik, ale wkurza... jak otwieram uchwyt, wysuwa mi się w taki sposób, że dość wąsko jest od strony tyłu pojazdu....kiedyś odsuwało się szerzej... A nie bardzo wiem, jak to działa i nie chcę zepsuć ani złamać czegokolwiek ....Może ktoś ma jakiś schemat albo napisze, za co pociągnąć albo jak to rozłożyć, żeby nie zepsuć ...Pozdrawiam
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Śmiało, śmiało Dawno nie widziałem klubowych ramek w Ustroniu z rej. KCH
-
Kołobrzeskie A4 .........
Koszalin Audi Topolowa 17 Tomasz Urbaniak 602157059
-
[ALL B7] Maglownica
Witam! Mam do wymiany maglownicę z B7 2.0 TDI... Oryginał był bez servotronica... Czy da się założyć magiel z servotronikiem (nie wiem, jak to się podłącza - więc wybaczcie, jeśli to głupie pytanie)? Pozdrawiam
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Jak alkohol i dzieeewki ...to wszyscy się wyłamują Szkoda, że mam do Was 700km, bo pewnie bym wpadł pozdro
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
TO TERAZ COFNIJCIE SIĘ DO TEGO POSTU, GDZIE KTOŚ KONIECZNIE CHCIAŁ NIEDZIELĘ ZAMIAST SOBOTY I PORYSUJMY MU AUTKO ZA KARĘ, ŻE I TAK SIĘ NIE POJAWIŁ .... A TAK POWAŻNIE GRILL W NIEDZIELĘ WIECZOREM, KIEDY W PONIEDZIAŁEK KAŻDY IDZIE DO PRACY (OPRÓCZ URLOPUJĄCYCH) JEST ZŁYM POMYSŁEM .... pozdro .... do następnego razu może next time się uda )))