Treść opublikowana przez MICKY74
-
[ALL B7] Wspomaganie
Tak, wymieniony przedwczoraj ...
-
[ALL B7] Wspomaganie
Zdaję sobie sprawę, że wiele postów już było na ten temat...jednak odświeżę troszkę temat, bo nie mogę znaleźć rozwiązania...a im więcej czytam tutaj, tym bardziej się zastanawiam, czy u mnie całe wspomaganie działa... bo kierownica chodzi dość sztywno... Mój problem objawia się tym, iż podczas skrętu kierownicy w lewo, słyszę jakieś odgłosy (nie jest to pukanie zawieszenia, prędzej dźwięk, jakby coś obcierało - troszkę jak dźwięk pompy) , ale działa tylko, jak skręcam w lewo ... Szukam odpowiedzi, co to może być?.... Pozdrawiam
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Spox - testy fajne, 200km/h po ulicach Gdańska ... tego nie robią nawet Jackass )) Miałem niespodziankę w autku, ktoś wgrał mi witaminkę przed kupnem, więc tylko sprawdziliśmy fachowość )))
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Hejka! Bieniek odwieziony przy okazji testów;) Poza tym miło było poznać posiadaczy czterech kółek A propos serwisu AZ - w żadnym serwisie Audi nie ma tak ciepłego przyjęcia, o grillu nie wspomnę)) Szkoda, że mam do Was 250km, bo pewnie meldowałbym się co środa Pozdrawiam
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
szampon, kokpit, opony, felgi i skóra....
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Ale z czego te kosmetyki mają się składać? Planujesz polerkę czy tylko jakiś dobry wosk i politura? Chętnie pomożemy tylko musisz nam powiedzieć coś więcej Dobry wosk, konserwacja tapicerki skórzanej, kokpitu i ogólne kosmetyki do codziennego użytku .....
-
[ALL] Zatyczki do śrub
Dzięki wielkie - tak zrobię.... - ale może ktoś używa tych chromowanych, bo wizualnie mogą ciekawiej wyglądać przy alu .....Pozdrawiam
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Planuję konserwację skóry oraz codzienne użytkowanie lakieru... Polerki nie planuję, bo lakier prezentuje się bardzo ładnie...
-
[ALL] Zatyczki do śrub
Witam! Jako, że ubyło mi parę zatyczek do śrub, planuję dokonać zakupu nowego kompletu... Niestety w Kołobrzegu nie ma żadnego sklepu z takimi akcesoriami, a na allegro parę sztuk znalazłem....: http://allegro.pl/show_item.php?item=1563957719&msg=Aukcja+zosta%C5%82a+dodana+do+obserwowanych. Jednak nic nie wiem odnośnie jakości tego towaru ... Podpowiedzcie, z góry dzięki .... Pozdrawiam
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Witajcie! Potrzebuję zestawu kosmetyków: - srebrny metallic, - szara skóra. Podpowiedzcie, co kupić żeby efekt był ładny, ale żeby mnie z butów nie wyrwało na wieść o cenie... Pozdrawiam
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
MW2 - Micky kocham strzelanie pozdrówka
-
Jaki rowerek
Kupiłem Authora za 1300 zeta ...i jestem happy - Oczywiście trackingowy z 28 calowymi kołami.... Polecam - to świetny sprzęt - jeżdżę nim już dwa lata ....I czasem dziennie robię koło 80km. i nie czuję zmęczenia (amator ze mnie) ....Polecam
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
I dlatego mam zamówioną na środę wizytę u Piero w Gdańsku Pozdro
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
)) Pozdrawiam ....Ja z przyjemnością się spotkam i wymienię poglądami ... Na wyścigi ze mną nie liczcie, bo nie chcę Wam zrobić wstydu ))) Pozdro dla wszystkich dumnych ze swoich czterech OOOO
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Umówiony w Gdańsku na 20.04 w warsztacie Piero ... Mam nadzieję, że dołączę do grona szczęśliwców zadowolonych ze SWAPu... Zastanawiam się jeszcze, co by przy okazji nie wgrać witaminki...ale to już zobaczę na miejscu Dzięki za pomoc:)))
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Kto robił SWAP w warsztacie w Gdańsku i kto robił pod Warszawą - proszę o opinię na temat fachowości ... Muszę dziś dokonać wyboru (a ceny są podobne ....) Pozdrawiam
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Jutro mam wykonać telefon, aby się umówić na SWAP bez wymiany wału ...jednak wciąż mam wątpliwości ... Z przyjemnością poczytałbym komentarze zadowolonych SWAP-owców zwłaszcza na temat kultury pracy silnika .... Pozdrawiam
-
Kołobrzeskie A4 .........
No i kolega więcej się odezwał ... ... trzeba będzie chyba kupić VAG i wziąć sprawy w swoje ręce ...
-
Kołobrzeskie A4 .........
dzięki wielkie ...z prądem nie powinno być problemu, mieszkam na parterze - przedłużacz wezmę z pracy.... tyle, że poniedziałek niemożliwy w Ustroniu - siedzę w pracy w Kołobrzegu od 9.00 rano do 10.00 rano we wtorek...więc jeśli to nie problem, dostępny będę ok. 16.00 we wtorek w Ustroniu... chyba, że będziesz w poniedziałek w Kołobrzegu .... to wtedy zapraszam za bramę Jednostki na Koszalińskiej ... 601 25 25 41 - moja komórka, jak coś ...Pozdrawiam
-
Kołobrzeskie A4 .........
witam! chciałem się przypomnieć na temat Vag B7 .... Jakby komuś nie sprawiło zbyt dużego kłopotu podpięcie się pod moją OOOO, będę dźwięczny... Dajcie znać, to się umówimy ... gg 7765311
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
dzisiaj na Bagiczu miał być spocik... ktoś się wybiera albo wie o której?...pozdro
-
Kołobrzeskie A4 .........
Żeby nie było, że jeżdżę po Kołobrzegu i za stary na kompa jestem, wklikuję się Z przyjemnością gdzieś tam podjadę, żeby wymienić się informacjami na temat A-4 ... Przydałby się też VAG B7 ...bo muszę się podpiąć, a jeszcze nie zakupiłem swojego ... Pozdrawiam
-
[ALL B7] Problem ze zlokalizowaniem spalonej żarówki
Miałem to samo, kupiłem w serwisie nowy uchwyt na żarówkę i po problemie... Wydałem .... ok. 30 zeta chyba
-
[ALL B6] Naprawa kluczyka - scyzoryk
Witam, czy tak samo wyglada kodowanie w b7 bo tak jak wyzej bateryjke wymienialem i nie dziala kluczyk. Teoretycznie przekręć kluczyk w stacyjce, potem wyciągnij i powinno działać ... tyle, że u mnie często się rozsynchronizowuje....
-
[ALL B6] Naprawa kluczyka - scyzoryk
Mam ten sam problem i już mnie zaczyna krew zalewać ...Wożę ze sobą dwa kluczyki...żeby drugim w razie W otwierać... Ale dziś ani jeden ani drugi nie zaskoczyły ... Ma ktoś jakieś rozwiązanie?