Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Wspomaganie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zdaję sobie sprawę, że wiele postów już było na ten temat...jednak odświeżę troszkę temat, bo nie mogę znaleźć rozwiązania...a im więcej czytam tutaj, tym bardziej się zastanawiam, czy u mnie całe wspomaganie działa... bo kierownica chodzi dość sztywno... Mój problem objawia się tym, iż podczas skrętu kierownicy w lewo, słyszę jakieś odgłosy (nie jest to pukanie zawieszenia, prędzej dźwięk, jakby coś obcierało - troszkę jak dźwięk pompy) , ale działa tylko, jak skręcam w lewo ... Szukam odpowiedzi, co to może być?.... Pozdrawiam

Opublikowano

olej wymieniales jesli nie proponuje zaczac od tego

Opublikowano
  • Autor

olej wymieniales jesli nie proponuje zaczac od tego

Tak, wymieniony przedwczoraj ...

Opublikowano

a przed wymiana oleju tez to miales? czy sie pojawilo po wymianie?

Opublikowano
  • Autor

Miałem przed wymianą już ... Obawiam się, że reanimacja tu nie pomoże ...choć mam nadzieję.... Dzwoniłem dziś do Mentora od A4 i powiedział, że być może do wymiany pompa i maglownica.... ale jeszcze cień nadziei mam w głowie, że wszystko będzie dobrze:))) .... Pozdrawiam

Opublikowano

moze to byc padajaca pompa

a powiedz przerywa ci jakos czujesz ze ciezko chodzi? czy wszystko w normie?

Opublikowano
  • Autor

ze to byc padajaca pompa

a powiedz przerywa

Wiesz co, aż tak źle nie jest - choć największe "tarcie czy też inne niezidentyfikowane dźwięki" działy się po umyciu przeze mnie autka ... Podobno można, myjąc nadkola, podrażniać maglownicę... Dziś jechałem i nie było aż tak źle - dźwięki mniej słyszalne (tylko przy skręcie w lewo) ... W ogóle to wspomaganie działa w B7 słabiej niż w B5, którą miałem poprzednio ....ciężej kiera chodzi ... Na razie jeszcze potestuję - może po wymianie płynu dojdzie do siebie ... :) Pozdrawiam

Opublikowano

hmm to w tamim rrazie ciezko mi powiedziec moze ktos inny sie wypowie :mysli: ja mialem problem z pompa spomy ale byly zupelnie inne obiawy

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

W dalszym ciągu przy skręcie w lewo, słychać chrobotanie...jednak odnoszę wrażenie, że chrobotania nie ma, gdy kręcę kierą w miejscu.... chociaż wspomaganie działa mi gorzej niż w B5...(ciężej)... Nie wiem, od czego zacząć....pompa? maglownica? .... hm... może ktoś ma jakieś doświadczenia.... czekam na rady :) pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.