Treść opublikowana przez MICKY74
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Dzięki wielkie
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Podajcie namiar na tego the beściaka od serwisowania Audi w Koszalinie? Pozdro
-
[ALL B7] Wymiana wentylatora chłodnicy klimatyzacji
Troszkę się skomplikowało, niesprawny sterownik wentylatora - ktoś mógłby podać numer katalogowy sterownika? Pozdrawiam
-
[ALL B7] Wymiana wentylatora chłodnicy klimatyzacji
Witam! Jak w temacie, jak zabrać się do wymiany szczotek na wentylatorze chłodnicy? W jaki sposób to zdemontować z samochodu? ... Ktoś to już może robił ? ... Pozdrawiam PS> Może w końcu zrobię coś sam... jak nie jest zbyt trudne....
-
Kołobrzeskie A4 .........
Już w domku Nie ma problemu , często tam bywam pewnie kiedyś się spikniemy Pozdro
-
Kołobrzeskie A4 .........
to tylko ja jadę do Nowogardu Chłopaki do Koszalina na spocik się wybierają ...A ja w Nowogardzie mam Rodzinkę na Bankowej
-
Kołobrzeskie A4 .........
Srebrny sedanik, jak coś Pozdro
-
Kołobrzeskie A4 .........
Niestety mam wyjazd do Nowogardu .... next time
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ja gram online call of duty mw2 i black ops Pozdro
-
[ALL B7] Rozsynchronizowanie się centralnego
Chyba będę musiał wypożyczyć od kogoś drugiego pilota na jakiś czas.... bo na dwóch moich dzieje się tak samo .....
-
[ALL B7] Kosmetyki do codziennego użytkowania
Witam! Szukam tańszej alternatywy do drogiego Maqaiersa - doradzicie coś ?... Potrzebuję kupić szampon, wosk, płyn do plastików, felg, opon i skóry ... Widziałem zestawy K2 i Sonaxa ...jednak ciekaw jestem jakości tych produkcji .... Pozdrawiam
-
[ALL B7] Rozsynchronizowanie się centralnego
Sprawdzone vagiem - żadnych błędów nie pokazuje ...
-
[ALL B7] Rozsynchronizowanie się centralnego
Witam! Mam problem z otwarciem drzwi z pilota...w sumie, z obu pilotów... Czasem raz w tygodniu, czasem rzadziej, a czasem 3 razy w ciągu dnia pilot mój nie działa... Oczywiście powymieniałem baterie w obu pilotach ...nic się nie zmieniło ... Nie pomaga też próba synchronizacji, czasem muszę 3-5 razy przekręcać zapłon, żeby zadziałało ... Potem czasem parę dni działa, a czasem następne wejście i znów nie .... Może ktoś z Was zna rozwiązanie.... Pozdrawiam
-
Kołobrzeskie A4 .........
Ja będę )) Dawać Chłopaki [br]Dopisany: 25 Kwiecień 2011, 12:58_________________________________________________Byłem wczoraj w Koszalinie na Spociku i uważam, że taka wymiana poglądów jest bardzo pożyteczna ... Kto jest chętny na jakiegoś spocika niech się zapisuje...Policzymy ludzi i za jakieś 3-4 tygodnie zorganizujemy małe spotkanko, może na Bagiczu (bez ścigania, za to na uboczu)... Dajcie znać, czy w ogóle opłaca sie rozkręcać Kołobrzeg ....Chociaż jakbyśmy się z Koszalinem złączyli ....fajnie wyglądałoby tyle OOOO w jednym miejscu Pozdrawiam
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
właśnie siedzę przy trzecim drineczku Lubię takie spoty, kiedy jest z kim pogadać )) Pozdrówka i do następnego
-
[ALL B5] Kody wyposażenia - prośba o przetłumaczenie
Może troszkę z innej beczki - ale mam częściowo zdartą nalepkę ...większość kodu rozszyfrowałem, ale parę liter nijak nie mogę odcyfrować ... Układ mojego kodu to: Rząd 1 - 1,2,3,4,5,6 Rząd 2 - 1,2,3,6 Rząd 3 - 1,4,5,6 Rząd 4 - 1,3,4,5,6 Rząd 5 - 1,2,3,4,5,6 Rząd 6 - 1,3,4,5,6 Rząd 7 - 1,2,3,4,5 Rząd 8 - 1,3,4,5,6 Rząd 9 - 1,3,4,6 Interesuje mnie, ze co odpowiadają: kod 1 w 2 rzędzie 1K? kod 1 w 3 rzędzie 3?A kod 5 w 3 rzędzie 7?? kod 1 w 4 rzędzie ?B(3 lub 9) Z góry dzięki za pomoc ... Pozdrawiam
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
już nie patrzcie na innych - wsiadać i przyjeżdżać....
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Słowo się rzekło - w lany poniedziałek ....tylko woda do 17 tej ))) Będę w amfiteatrze Pozdro
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Obserwuję ten wątek już parę tygodni i wciąż są tylko próby - w tyłku to mam ....przyjeżdżam nawet dla 3 aut pod warunkiem, że będą trzy Pozdro
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
A ja jestem bardzo zadowolony po SWAPie ...Autko chodzi nieznacznie ciszej, nie muszę trzymać ręki na kluczyku podczas jazdy, a pali mi tyle samo ... Pozdrawiam AZ Serwis Gdańsk ))
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Nie obiecuję ...ale wstępnie też będę Pozdrawiam
-
[ALL B7] Wspomaganie
Wiesz co, aż tak źle nie jest - choć największe "tarcie czy też inne niezidentyfikowane dźwięki" działy się po umyciu przeze mnie autka ... Podobno można, myjąc nadkola, podrażniać maglownicę... Dziś jechałem i nie było aż tak źle - dźwięki mniej słyszalne (tylko przy skręcie w lewo) ... W ogóle to wspomaganie działa w B7 słabiej niż w B5, którą miałem poprzednio ....ciężej kiera chodzi ... Na razie jeszcze potestuję - może po wymianie płynu dojdzie do siebie ... Pozdrawiam
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Dziś faktycznie, trochę niefortunny termin, ale po Świętach z przyjemnością się spotkam;) Wymiana doświadczeń zawsze mile widziana )))
-
Kołobrzeskie A4 .........
Ta.... tylko ja nie wiem, gdzie masz smażalnię ....na 18.00 jadę do Kołobrzegu na Zapleczną ...będę wracał przed 20.00 więc z przyjemnością podjadę, napisz smsem adres ... Pozdrawiam (kom. dałem w wiadomości wyżej) [br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 17:23_________________________________________________ Dzięki za VAGa od razu spokojniej się poczułem po sprawdzeniu autka... A tak a'propos, dużo Nas tutaj jest z Audi?, bo powiem Wam, że byłem na grill spocie Audi A4-klub w Gdańsku w środę i podoba mi się ichniejsze wsparcie techniczne, wymiana poglądów itd. Pozdrawiam
-
[ALL B7] Wspomaganie
Miałem przed wymianą już ... Obawiam się, że reanimacja tu nie pomoże ...choć mam nadzieję.... Dzwoniłem dziś do Mentora od A4 i powiedział, że być może do wymiany pompa i maglownica.... ale jeszcze cień nadziei mam w głowie, że wszystko będzie dobrze:))) .... Pozdrawiam