Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Problem ze zlokalizowaniem spalonej żarówki


Goran TBG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. proszę o pomoc bo mnie juz krew zalewa z lataniem w koło auta i szukaniem spalonej żarówki/ a one jak na złość świecą:)) chodzi o to że co jakiś czas przy odpalaniu auta FIS pika mi i wyskakuje komunikat.. tylko ze tak nagle i na tak krótko ze jedyne co zdążę zawsze zauważyć to znaczek żarówki przekreślonej i to że tekst jest po niemiecku lub angielsku i ma trzy słowa pierwsze na N drugie nie wiem a trzecie ma L. z tego powodu proszę o podanie możliwych komunikatów FIS dotyczących spalonych żarówek. z góry dziękuje.

tak siedze i czytam pokrewne wątki i wpadł mi do głowy pomysł.. poprzedni właściciel zamontował w grilu dodatkowe LEDY.. jako że były w złym miejscu zamontowane i czepiała mi sie policja to je poprostu rozłaczyłe / wypiołem z kostek które wisiały za grilem / czy te ledy lub wiszace kabelki od nich moga powodowac te komunikaty FIS??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiemy gdzie i w jaki sposob ktos podlczyl te ledy :confused4: jak sprawdzales wszystkie zarowki dookola auta to sprawdz jeszcze swiatla przeciemgielne :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli nie możesz /nie zdążysz przeczytać-podepnij vaga i zaraz bedziesz wiedział,gdzie jest przerwa :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze to byc "Nebelscheiwerfer Links" ?

Jezeli tak to chodzi tu o swiatlo przeciwmgielne z lewej strony. Moze gosc podlaczyl wlasnie te LED-y do kabli od przeciwmgielnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sprawdzales wszystkie zarowki dookola auta to sprawdz jeszcze swiatla przeciemgielne :wink4:

światła cofania i stopu też :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie to przerabiam. Masz w oswietleniu LED-y? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SUKCES:))) wreszcie udało mi sie przeczytac komunikat.. "Number Plate Light" ale o dziwo oswietlenie tablicy rejestracyjnej działa.. jutro sprawdze dokładnie wszystkie styki

Miałem to samo, kupiłem w serwisie nowy uchwyt na żarówkę i po problemie... Wydałem .... ok. 30 zeta chyba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się zapalił taki komunikat wystarczyło dogiąć blaszkę która trzyma żarówkę i po problemie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...