Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kołobrzeskie A4 .........


cool506

Rekomendowane odpowiedzi

lol gratulacje!!! pierwsza pociecha???

Ps. sorki panowie za nieobecność ale zafundowałem sobie dzisiaj pranie tapicerki w swojej niuni:banan::banan::banan: Fajnie mieć znajomych którzy pełnią takie usługi!!!:wink:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś nas było nas trzech :wink:Ja co prawda na pół godzinki ale byłem :kox: Ma ktoś z was wypożyczyć opalarkę? Mam folię 3M i chciałbym dekory okleić ale nie mam opalarki :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś nas było nas trzech :wink:Ja co prawda na pół godzinki ale byłem :kox: Ma ktoś z was wypożyczyć opalarkę? Mam folię 3M i chciałbym dekory okleić ale nie mam opalarki :doh:

Ja mam!!! co prawda ma swoje lata ale działa, leży u mnie w pracy w Kołobrzegu zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekory oklejone :decayed: Ma ktoś z was ściski do sprężyn? W przyszłym tygodniu wpada do mnie gwint, z chęcią sam wrzuciłbym go do fury, tylko nie mam ścisków :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo to fajnie, także jak już przyjdzie do mnie zawieszenie, będę miał dzień wolnego to odezwę się:banan: Jakiś ogarnięty i niedrogi lakiernik w Kołobrzegu jest? Przymierzam się do kupna felg ale chciałbym je przemalować na biało :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malowanie felg też da się zj***ć? :decayed: Niby powierzchnia nie duża, lakierowany elementy nie są obok siebie - nie widać wielkiej różnicy kolorów. Także chyba wystarczy malować tak, aby nie zrobić zacieków :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi ze na felgach własnie trzeba sie przyłozyc :whistling:

1. Temperatura

2. Kamienie3. Mega różnica temperatur (po hamowaniu np kałuża :doh:)

4. Montaż opon - słabo położony lakier zejdzie gdy opona bedzie naciągana na rant

5. Odpowiedznie materiały. (czasem czyscimy felgi ostrymi preparatami do usuwania nalotu z klocków hamulcowych- spłynie razem z lakierem :grin:)

Wymieniać??

Przy felgach trzeba dokładności, maja wiele zakamarków, jesli nie zmatujesz (wypiaskujesz) dobrze to lakier zlezie bardzo szybko ze śliskiej powierzchni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukam kontaktu w internecie, co prawda felg jeszcze nie mam, ale wiem że mają być polakierowane na biało :decayed: Także szukam już kontaktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...