Treść opublikowana przez szkodnik1
-
Kamera cofania + system Carplay Aliexpres
Witam serdecznie. Zamontowałem dziś Carplay który kupiłem na Aliexpress + kamerę cofania ale mam mały problem z podłączeniem zasilania w swoim avancie. Po odkręceniu lampy jest kostka i za bardzo nie wiem który kabel odpowiada za światło wsteczne. Dodatkowy problem to brak możliwości przeprowadzenia kabla na stronę lampy gdyż cała karoseria jest zabudowana i nie ma żadnych otworów. Pytanie brzmi czy jest jakaś możliwość podpięcia się w bezpiecznikach w tylnym boczku?
-
Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012
Witam. Chciałem zrobić kodowanie na podstawie opisu CONCERT/SYMPHONY 56 :Radio 56 ---> Adaptation 10 ----> Channel 40 "Car Menu Options II" ---> Dodajemy ADS Jednak mam maksymalną wartość i nic nie mogę dodać powyżej 65535, rozumie że raczej nie da się nic z tym zrobić??? edit;/// kilka postów wyżej zauważyłem że jednak lipa.... sorrka za niedopatrzenie
-
Wymiana termostatu w Audi A4 B8 2.0TDI
Witam wszystkich! Mam mały problem który powstał przy wymianie termostatu w audi a4 b8 2.0tdi silnik CAGA 2010r. Uszczelka która znajduje się na gumowej rurce w 40% wyszła z termostatu i jest wyciek! Czy jest możliwość wymiany samej uszczelki czy jednak muszę wymienić całą rurkę i ponownie spuszczać płyn itd.
-
Regulacja obrotów na biegu jałowym
jak skierujesz kursor na pole gdzie masz wpisać kod to powinny się pojawić 2 kody wpisujesz ten drugi. Poniżej załączam link do małego instruktażu: https://www.youtube.com/watch?v=LjXzm-62KOw&t=178s
-
Regulacja obrotów na biegu jałowym
Witam wszystkich! Borykam się z małym problemem odnośnie oprogramowania. Chciałbym wyregulować obroty biegu jałowego! Jednak mój program VCDS 17.8 PL nie pozwala na takową regulację. Wersja VCDS 18.2 English nie ma takiej opcji. może ktoś z was dysponuje niższą wersją VC.... w celach edukacyjnych? Z góry dziękuję i pozdrawiam.
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
w takim razie co należy sprawdzić by być pewny że mogę zacząć działać?
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Witam. Zanim zabiorę się za rezanko chciałbym się upewnić czy moduł komfortu ( zdjęcie poniżej ) obsłuży oświetlenie drzwi plus przestrzeni nóg. Dodatkowo powiem że auto jest dość dobrze wyposażone: tempomat, grzane fotele, czarna podsufitka, ledowe oświetlenie tył+ xenon przód, system audio to standardowy concert i niestety brak navi. Pozdrawiam.
-
Polecane opony letnie
Witam wszystkich. mam okazję kupić za naprawdę dobrą cenę opony rozmiar 225/45 r17 Hankook ventus prime 3 a obecnie na aucie jest rozmiar 245/45 r17 Podejdą te nowe na obecną fele
-
Jakie radia na wyposażeniu i które są najlepsze ?
chętnie się podepnę pod temacik a zwłaszcza post kolegi @Arss666
-
Zielone menu... a radio symphony bez NAVI
WItam. Chciałbym się dowiedzieć czy jestem w stanie aktywować zielone-ukryte menu w swojej audi A4 B8 2010r. Posiadając Radio Symphony bez nawigacji Pozdrawiam
-
[A4 B7] 17996 - Zawory zawieszenia silnika (N144) / (145)
rozmawiamy o tej??? https://volkswagenclassicparts.pl/pl/p/PODUSZKA-SILNIKA-LEWA-AUDI-A4-B6-B7-A6-C6-1.9TDI-2.0/21927
-
[A4 B7] 17996 - Zawory zawieszenia silnika (N144) / (145)
sprawdzałem w sieci i faktycznie znalazłem informacje że jest problem z poduszką! czy możesz mi w takim razie podpowiedzieć która to poduszka?
-
[A4 B7] 17996 - Zawory zawieszenia silnika (N144) / (145)
Witam. Dziś pojawił mi się taki błąd podczas robienia logów...
-
[A4 B7] 1.9 TDI BKE wymiana turbo
WItam. Chciałbym się poradzić gdyż prawdopodobnie szykuje się u mnie wymiana turbo!!! kolejny raz... ? ale może od początku... Autko od 3 lat śmiga na virusie i wszystko jest jak trzeba. Jakieś 1,5 roku temu wymieniłem turbo gdyż ori mi strzeliło podczas jazdy. Zorganizowałem na szybko drugi egzemplarz ale musiałem zmienić wąż gdyż ten ze starego turbo nie pasował ( miał inne mocowanie ) Zrobiłem na nim jakieś 15 tyś. jednak od kilku tygodni słyszę dość głośny gwizd podczas przyśpieszania!!! Jest też moment kiedy wciskam gaz i słychać dodatkowy krótki dość głośny gwizd ... Teraz co z tym fantem zrobić??? oddać do regeneracji jeden z 2 egzemplarzy który jest w moim posiadaniu czy zastanowić się jeszcze nad zakupem jakiegoś innego turbo które dodatkowo wzmocni osiągi jeśli jest to w ogóle możliwe. Możecie coś doradzić? Pozdrawiam
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Witam wszystkich! Dziś małe rezanko z wysp ;-) Przeglądając ostatnio ebay natknąłem się na takie cudo! : http://www.ebay.co.uk/itm/311756328332 kompletny zestaw dedykowany do mojego radyjka ;-) cena przystępna więc zaryzykowałem... 40 min. rezanka i znów micha się cieszy!!!
-
Dodatkowy subwoofer z Audi Q5
- Dodatkowy subwoofer z Audi Q5
gra rewelacyjnie! rezanko warte swoich pieniędzy...- kabel do diagnostyki A4B7
W takim razie co mogę nabyć i z jakiego źródła by połączyć się ze swoją niunią ?- kabel do diagnostyki A4B7
Witam. Udało mi się zlokalizować kabel który kiedyś służył mi w Audi A4 B5 1,9 tdi. czy takowy kabel będzie działał z moją obecną niunią A4 B7 1,9 tdi jeśli tak to jakim programem mogę się pobawić? Pozdrawiam- Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
taki sam zestaw dostaniesz w sklepie mot... podzespoły ok. z tego co pamiętam takowe miałem- Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
a czy może być jakaś inna przyczyna?- Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
możesz mi wyjaśnić co to te broki? z tego co mechanik mi pokazywał to były jakieś 2 korki luzem dokładnie mówiąc jeden leżał obok a drugi pawie wychodził .wsadził je z powrotem i powiedział że już nie wyjdą. wspominał że były odpowiedzialne za ciśnienie oleju- Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Witam panowie! Ostatnie 2 miesiące były dla mnie bardzo kosztowne! wymieniłem wałek rozrządu, szklanki, uszczelkę, świece żarowe, wszystkie gumki na wtryskach, koło dwumasowe i sprzęgło dodatkowo wszystkie filtry i olej! Niby wszystko ok. autko jeździ pali na strzała ale powyżej 2,3 tyś obrotów jest jakiś głośny! w dalszym ciągu słychać te dudnienie jak zdejmę osłonę od filtra nie aż tak głośno jak wcześniej ale jednak. Macie może jakiś punkt zaczepienia co mogę jeszcze sprawdzić??? chętnie wysłucham ;-) Pozdrawiam- klima nabita ale nie działa wtf ?
Witam. Chciałbym odświeżyć temat. Powoli rozwiązuję temat ale idzie to opornie ze względu na brak czasu i częste używanie auta . wymieniłem czujnik wysokiego ciśnienia który był uszkodzony, następnie cała klimatyzacja została sprawdzona i napełniona. Problem jednak nie zniknął i dalej klima nie działa. Wiem że problem leży po stronie kompresora który się nie załącza. Zapewne sprzęgło albo zatarta sprężarka. Jak sprawdzić czy sprężarka nie jest zatarta ? Warto zaczynać od wymiany sprzęgła? Jeśli tak to jaki jest nr. kat.? Pozdro- Problem z emblematem i tylnym schowkiem
Witam. problem nr. 1 Panowie poradźcie jak w prosty, magiczny i estetyczny sposób przymocować ten znaczek na swoje miejsce??? problem nr. 2 Podczas jazdy i przy słuchaniu głośniej muzyki otwierają mi się tylne boczki. Jest jakaś regulacja albo dołożenie dodatkowej blokady? Pozdrawiam i dziękuję za wszystkie porady. ;-) - Dodatkowy subwoofer z Audi Q5