Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B7] 1.9 TDI BKE wymiana turbo


szkodnik1

Rekomendowane odpowiedzi

WItam.

Chciałbym się poradzić gdyż prawdopodobnie szykuje się u mnie wymiana turbo!!!  kolejny raz... ?  ale może od początku... Autko od 3 lat śmiga na virusie i wszystko jest jak trzeba. Jakieś 1,5 roku temu wymieniłem turbo gdyż ori mi strzeliło podczas jazdy. Zorganizowałem na szybko drugi egzemplarz ale musiałem zmienić wąż gdyż ten ze starego turbo nie pasował ( miał inne mocowanie ) Zrobiłem na nim jakieś 15 tyś. jednak od kilku tygodni słyszę dość głośny gwizd podczas przyśpieszania!!! Jest też moment kiedy wciskam gaz i słychać dodatkowy krótki dość głośny gwizd ... 

Teraz co z tym fantem zrobić??? oddać do regeneracji jeden z 2 egzemplarzy który jest w moim posiadaniu czy zastanowić się jeszcze nad zakupem jakiegoś innego turbo które dodatkowo wzmocni osiągi jeśli jest to w ogóle możliwe.

Możecie coś doradzić?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz logi czy Ci czasem nic nie przeładowywuje ;) drugie turbo od czego masz ?  Jak chcesz ugrać coś na mocy powyżej 160KM to bierzesz turbo od AWX/AVF lub robisz hybrydę ze swojego  starego ;) Potem robisz mapę na nowo. Do mocy powyżej 160 przydałoby się jeszcze pompki wymienić i dołożyć fmic :) Jak nie chesz więcej nic robić to regeneruj swoje stare o ile się nadaję ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...