Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kołobrzeskie A4 .........

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam kolegów z kołobrzegu:) Melduje się świeżak w b8 na mieście:p

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

witamy

nowi koledzy chetni na spota?

przy okazji w piatek 31.10 na trasie Koszalin-Kołobrzeg widziałem b5 na glebie aż iskry leciały

pozdr. Radek :)

Opublikowano

Tak myślałem że Ciebie mijalem, jak przemkneła czerwona b6 [emoji1] Pozdrawiam również [emoji1]

Opublikowano

Tak myślałem że Ciebie mijalem, jak przemkneła czerwona b6 [emoji1] Pozdrawiam również [emoji1]

nie za nisko ci siedzi ?

chłopaki kiedy robimy spota

Opublikowano

Będę na długi weekend 8.11.-11.11. na os.Bajkowym :)

Opublikowano

Tak myślałem że Ciebie mijalem, jak przemkneła czerwona b6 [emoji1] Pozdrawiam również [emoji1]

nie za nisko ci siedzi ?

chłopaki kiedy robimy spota

i przyjedzie stała ekipa TY i JA :kox: ... sorki były dwa (słownie DWA) spoty gdzie było nas więcej...

Opublikowano

Termin będzie pasował to bym się chętnie pojawił :hi:

Opublikowano

Siema, co do spota nie dam rady, z tyłu hamulce mam jeszcze nie poskładane. Jestem w trakcie wymiany tarcz, łożysk, klocków, malowania zacisków i jarzm :)

Opublikowano

Na jaki kolor malujesz ?

Swoją drogą przydałby się jakiś spocik... Prezesik kiedy skończysz ?

Edytowane przez woodzuu

Opublikowano

Hamulce tył wczoraj poskładałem, dziś rozkręciłem przód. A tu takie foto before/after :facepalm:

a1c2845a558929ead6d34ed71a2dd9.jpg

Ręczny zawsze spoko trzymał to kasa szła na inne pierdoły, ale musiałem w końcu "to" konkretnie ogarnąć :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam. Widzę ,że jakoś ożywienia w naszym mieście nie ma . Kolegów z logo klubu czasami widać ale trzeba by było się spotkać . Macie jakiś termin.

Jak po długiej przerwie będe w końcu miał chwile przepalić moją bryczkę .

pozdrawiam

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Dobrze, że tylko na tym się skończyło i nie trafił na jakieś drzewo...

Opublikowano

Znam autko, młody kierowca... było piekielnie ślisko.... szuka budy kombi..... A ja szuka Vag'a mam problem z nawiewami klimy

Opublikowano

A co ci się dzieje z nawiewami?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Tak jak w temacie proponuje tutaj wpisywac sie klubowiczom z K-g moze uda nam sie skoczyc do bagicza na lotnisko , mamy przecierz fajne miejse do spotkan;) szukałem podobnego watku ale nie znalazłem moze cos z tego wyjdzie, pozdrawiam Łukasz Kolobrzeg :a4fan::audi:

to i ja jestem teraz:)

Opublikowano

Ja cały czas jestem. A koledzy z Kg jakos się nie odzywają.

Opublikowano

odzywają :wink: tylko spotów nie było z kim robić

A ja szuka Vag'a mam problem z nawiewami klimy

gdzieś mam vaga jakbyś potrzebował

Opublikowano

Ja tez mam vaga dlatego pytalem

Opublikowano

Sławek podaj termin na spota może coś z tego wyjdzie

ja i wodzuu będziemy jak zawsze :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.