Treść opublikowana przez Kerim001
-
Problem z CLH
Lusterko się ściemnia, sprawdzę ten bezp. i napiszę. Dodam. że przed awarią raz działały- raz nie
-
Problem z CLH
Przestały działać światła CLH. Jakieś sugestie?
-
przestały mi działać światła CLH oraz otwieranie z pilota
no to akurat nie jest przyczyną , jakieś inne sugestie?
-
przestały mi działać światła CLH oraz otwieranie z pilota
Panowie, najpierw przestały mi działać światła CLH, teraz domykanie i otwieranie szyb z pilota. Co może być przyczyną???
-
Kołobrzeskie A4 .........
zawiesza się silniczek nawiewów klimy od strony kierowcy-grzeje jak wśćiekły ... na spocik inna data niż 03.01. będę dostępny po 12.01
-
Kołobrzeskie A4 .........
Znam autko, młody kierowca... było piekielnie ślisko.... szuka budy kombi..... A ja szuka Vag'a mam problem z nawiewami klimy
-
Kołobrzeskie A4 .........
Witam ziomków, dołączam się do fun clubu a4 z Kołobrzegu i okolic
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Serdecznie witam forumowiczów, liczę na miłą i rzeczową wymianę doświadczeń. Jestem szczęśliwym(?) posiadaczem Andzi 4 b7 2.5 tdi s-line, model 2005, silnik BDG (cokolwiek to oznacza, wietrzę kłopoty )