Jump to content
IGNORED

Przedlift- Woda przy ECU

Pavetti

Recommended Posts

Takie pytanie szybkie: Czy w przedlifcie znajduje się odpływ przy ECU? Gromadzi się mi tam woda i zastanawiam się co jest zapchane? Reszta dopływów jest drożna.6894753e72e75c73c8d7da59fe352006.jpg

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Pod Osłoną ECU z tyłu chyba gdzieś po środku jest spływ w kierunku pompy ABSu/komory silnika po prostu, który się zatyka. Ja to przepychałem plastikowym podłużnym w miarę sztywnym spawem(?), żeby niczego nie porysować, ani nie przeciąć. Podobno niektórym po takiej operacji zaczyna cieknąć do środka po kablach więc radzę za tą operację zabrać się z głową. Sztyft do klejenia na ciepło chyba jest za gruby.

Czyli bez rozbierania ECU się nie obejdzie raczej?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Nie no ja nie rozbierałem. U mnie jakoś to przeszło.

Można sie ratować karcherem. Na myjnie, macha w góre i cisnieniem za***ać. Mi pomogło.

W dniu 2.02.2018 o 16:53, karaluch8 napisał:

Można sie ratować karcherem. Na myjnie, macha w góre i cisnieniem za***ać. Mi pomogło.

Karcherem przy kompie?  :D

Ja w swoim użyłem dużej trytki do czyszczenia zeby nic nie uszkodzic na 2 stronie jest pokazane w którym miejscu masz kanał ;)

Pod ecu jest spływ wody z taką gumową okrągłą wstawką. Trzeba wsadzić rękę pod ecu tam nad maglownicą i wyrwać tą gumę bo na pewno jest zatkana liściami.