Treść opublikowana przez karaluch8
-
Wlałem pół litra więcej oleju
Ja jak wymieniam olej, kupuje 4l, wlewam te 4l i nawet nie sprawdzam. Od 2 lat nic sie nie stało z tego powodu.
-
Ustawienie łapy i poduszek silnika.
Nie da się. Nic nie zrobisz. Poduchy tylko oryginał.
-
Ustawienie walka afn
Witam. Szybkie pytanie. Afn rozrzad na gmp w jakiej pozycji mq byc walek. Pierwsza krzywa do gory? Musze glowice poskladac a nie chcial bym dac go odwrotnie zeby pozniej znowu sie nie meczyc i obracac. Dojsc dojde ale szybciej jak ktos podpowie xd
-
avg 110 wyzwanie WYPADANIE ZAPŁONU ?!
I co było? Pompa oleju? xd
-
Falowanie mocy na czujniku doładowania
Bo problem jest z geometrią a nie czujnikiem doładowania xD
-
Audi a4 1.8T bfb zimny start po wymianie nowego rozrządu.
Prócz nawalajacego łancuszka i załączonej pompy SAI to ja tam nic nie słysze.
-
Auto na biegu nie jedzie tylko coś stuka
Przegub
-
Czarny dym olej z wydechu
Wywal egra. Zawor n18 albo zasys powietrza do zaworu zapchany
-
Niedopalona ropa
W sumie racja z tym zaworem. Pompa nie była by w stanie wytworzyc nawet takiego cisnienia. Czujniki sprawdzane wszystko. Raczej dól silnika siedzi/głowica. Olej sie przedostaje i problem jest z kompresją.
-
Niedopalona ropa
Ja zakładałem zaworki kombinowalem i nic. No coz... bede szukal dalej
-
Niedopalona ropa
Panowie moze ktos sie spotkal z takim problemem. Im cieplej tym lepiej. 1.9 afn. Przy odpalaniu zimny chwile nie rowno chodzi jakby zaplon gubil dymi na bialo nie dopala ropy. Chwilę zlapie temp. I sie normuje. Wtryski sprawdzone pompa sie nie zapowietrza. Tak sie zastanawiam bo dosc duze znaczenir ma tu temp otoczenia. Przy 30stopniach odpali normalnie. Czy moze ktos sie spotkał z takim czymś ze podwiesza zawory? Ze zaraz po odpaleniu pompa oleju ładuje na maxa. Dopiero w weekend sprawdzę cisnienie oleju. To jest jeden z pomyslow. Ktoś podrzuci cos jeszcze? Olej 5w40
-
Pompa zapowietrza się po ostrym przyspieszaniu
Moze zawory podwiesza. Kreci normalnie jakby mial kompresje?
-
Problem po Wymianie Turbo... :(
To przeładowanie. I przeladowuje i slabo wstaje. Jakby wgl stanela po srodku i nic nie reguluje
-
Problem po Wymianie Turbo... :(
c**jowo wstaje i wgl nie zbija. Zacznij od n75. Błędów nie ma?
-
AJM Turbo po naprawie późno wstaje - wykresy i logi
Tragedi nie ma w miare sie zbiera.
-
Problem po Wymianie Turbo... :(
To w końcu przeładowuje czy nie doladowuje xd logi poprosze
-
Wymiana pompy wspomagania z 1.9TDI na 2.5TDI
A akurat z passata b5 wyciaglem bo to to samo
-
Wymiana pompy wspomagania z 1.9TDI na 2.5TDI
Ja mialem pompe 100 bar czy iles tam. Z jakiejs a6 c6 chyba podeszła nie pamiętam 130bar. Wspomaganie bez zmian xDDDD Jak zimna chodzi git. Zagrzeje sie i juz d*pa. Rózne płyny 3 pompy na podmianke i dalej jak zimny lekko jak sie zagrzeje d*pa. Oryginalnie nie mialem chlodnicy tej rurki z przodu. Po jej zamontowaniu po jezdzie na autobanie jest o wiele lepiej. Bo kiedys przy zjezdzaniu z autostrady - gdzie jest wspomaganie? xD
-
A4 b5 szum podczas przyspieszania
Tyle czasu co ja spędziłem przy szukaniu przyczyny, i jezdzeniu słuchaniu innymi autami, to stwierdzam że każda szumi tylko jedna głosniej druga mniej. Brak kata też ma znaczenie.
-
A4 b5 szum podczas przyspieszania
Mi tam szumi juz z 3 lata.
-
Oświetlenie bagażnika Avant...
Oswietlenie bagaznika ma osobny uklad na przekazniku w pompce centralnego. Jesli switch w zamku dziala to problem jest w pompce. U mnie byla przepalona sciezka. Kawalek drucika przylutowanie z punktu a do b i juz z rok dziala
-
A4 B5 Skrzypienie ( wahaczy ? )
Taaa. Ktorys wahacz.
-
Audi A4 1.9 TDI 90 km, prośba o analizę logów! :)
Turbina nie moze dobic cisnienia, dawka cięta. Szukac nieszczelnosci w ukladzie dolotowym.
-
Problem z ogrzewaniem Ibiza 97
Klapa zimno ciepło, sterowanie. Pianka pewnie powypadala
- Problem po przestawieni pompy