-
Problem z centralnym
zauważyłem że jak pierdzielnę łapą w przyciski od szyb w drzwiach kierowcy to zamki głupieją, tam muszę szukać
-
Problem z centralnym
Siema, pojawił mi się nagle kłopot z centralnym i zanim rozpierdzielę coś wi3cej to wolę dopytać ? ostatnio rano nie mogłem otworzyć auta z pilota, a podczas jazdy okazało się że szyby nie działają... sprawdzam bezpieczniki, jeden spalony ok... wymieniłem i działa, ale jak tylko zamknę drzwi kierowcy, centralka się zamyka sama, otwieram zamek pilotem, wsiadam, zamykam drzwi, zamyka się auto. jakieś podejrzenia? sterownik do centralnego zamka był dokładany
-
Popychacze zaworowe " szklanki " jakie mają być?
myślisz że stukanie pod maską na nich zniknie?
-
Potrzebna diagnostyka i opis zdjęcia z VAG-a
szklanki dzwonią jak szalone ? muszę je podmienić, a zdechnięcie turbo zdiagnozowali na hamownii jak robili logi ?
-
Popychacze zaworowe " szklanki " jakie mają być?
no to w katalogu podane są 4 rodzaje o różnych wymiarach... oczywiście mowa o katalogu w hurtownii ?
-
Popychacze zaworowe " szklanki " jakie mają być?
w pudełku były srebrne, teraz pewnie już czarne ?
-
Potrzebna diagnostyka i opis zdjęcia z VAG-a
temat do zamknięcia ? przestawili pompę i nie współgrała z czipem ? a no i turbo pada ?
-
Popychacze zaworowe " szklanki " jakie mają być?
Siema, ma ktoś może dane techniczne dotyczące szklanek w 1.9 TDI, 90km, AHH ? chodzi o to że wymieniałem ostatnio szklanki i nowe się trzaskają, i jak się okazało są 3 albo i 4 rozmiary.... Ma ktoś może jakieś info jakie są odpowiednie?
-
Potrzebna diagnostyka i opis zdjęcia z VAG-a
mogę dorzucić zdjęcie wykresu z hamownii jeśli to komuś coś da ?
-
Potrzebna diagnostyka i opis zdjęcia z VAG-a
- Potrzebna diagnostyka i opis zdjęcia z VAG-a
Wczoraj wróciły wtryski, końcówki były przypalone i były tam jakieś niedogodności wymagające regeneracji... wrzucam je pod maskę i nagram co się dzieje ?- Potrzebna diagnostyka i opis zdjęcia z VAG-a
dałem wtryski do sprawdzenia, wrócą to nagram i wrzucę tutaj ?- Potrzebna diagnostyka i opis zdjęcia z VAG-a
skacze dawka i kąt wtrysku skacze między 48 a 56...- Potrzebna diagnostyka i opis zdjęcia z VAG-a
Witojcie ? coś mi się auteczko popierniczyło, wlazłem w VAGa, w silnik, następnie bloki pomiarowe i mam takie coś widoczne na zdjęciu.... silnik AHH, wtryski 216-ki, mapa na 150km.... ktoś coś wie co tam się dzieje że silnik klekota i kuleje? ?- Wymiana oleju co miesiąc
A podpowie ktoś jaką skrzynię wrzucić do 1.9TDI 90km AHH tylko żeby była 6 biegowa? ? bo jak z tą nie dojdę do ładu to wolę wymienić na szósteczkę ? - Potrzebna diagnostyka i opis zdjęcia z VAG-a