Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Potrzebna diagnostyka i opis zdjęcia z VAG-a


pierdlas

Rekomendowane odpowiedzi

Witojcie ? coś mi się auteczko popierniczyło, wlazłem w VAGa, w silnik, następnie bloki pomiarowe i mam takie coś widoczne na zdjęciu.... silnik AHH, wtryski 216-ki, mapa na 150km.... ktoś coś wie co tam się dzieje że silnik klekota i kuleje? ?IMG_20220719_163237.thumb.jpg.0957f9211b70ec95add3588102256794.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te grupy wyglądają całkiem okej, korekty wtrysków nie rozjeżdżają się a dawka nie skacze przypadkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Avdf napisał:

Te grupy wyglądają całkiem okej, korekty wtrysków nie rozjeżdżają się a dawka nie skacze przypadkiem?

skacze dawka i kąt wtrysku skacze między 48 a 56... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnych błędów nie pokazuje? Wrzuć nagranie jak to pracuje w YouTube i film z tych grup. Sprawdź szczelność wszystkich przewodów paliwowych tych przelewowych między wtryskami też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.07.2022 o 12:19, Avdf napisał:

Żadnych błędów nie pokazuje? Wrzuć nagranie jak to pracuje w YouTube i film z tych grup. Sprawdź szczelność wszystkich przewodów paliwowych tych przelewowych między wtryskami też

dałem wtryski do sprawdzenia, wrócą to nagram i wrzucę tutaj ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.07.2022 o 00:13, pierdlas napisał:

dałem wtryski do sprawdzenia, wrócą to nagram i wrzucę tutaj ?

Spoko, oby to było tylko to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciu które wrzuciłeś wtryski wyglądają ok,  więc jak dla mnie to to nie będzie to. Ale już wysłałeś więc niech sprawdzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wróciły wtryski, końcówki były przypalone i były tam jakieś niedogodności wymagające regeneracji... wrzucam je pod maskę i nagram co się dzieje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci że całkiem ładnie chodzi ta maszina:co: zrób logi dynamiczne na 3 biegu i udostępnij je nam. Właściwie co się dzieje że kuleje? Autko na nagraniu pracuje fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, pierdlas napisał:

temat do zamknięcia ? przestawili pompę i nie współgrała z czipem ? a no i turbo pada ?

Podmień n75 bo to wcale nie musi być turbina, na nagraniu słychać coś w stylu uszkodzonego zaworka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Avdf napisał:

Podmień n75 bo to wcale nie musi być turbina, na nagraniu słychać coś w stylu uszkodzonego zaworka?

szklanki dzwonią jak szalone ? muszę je podmienić, a zdechnięcie turbo zdiagnozowali na hamownii jak robili logi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...