Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Potrzebna diagnostyka i opis zdjęcia z VAG-a

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witojcie ? coś mi się auteczko popierniczyło, wlazłem w VAGa, w silnik, następnie bloki pomiarowe i mam takie coś widoczne na zdjęciu.... silnik AHH, wtryski 216-ki, mapa na 150km.... ktoś coś wie co tam się dzieje że silnik klekota i kuleje? ?IMG_20220719_163237.thumb.jpg.0957f9211b70ec95add3588102256794.jpg

Opublikowano

Te grupy wyglądają całkiem okej, korekty wtrysków nie rozjeżdżają się a dawka nie skacze przypadkiem?

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, Avdf napisał:

Te grupy wyglądają całkiem okej, korekty wtrysków nie rozjeżdżają się a dawka nie skacze przypadkiem?

skacze dawka i kąt wtrysku skacze między 48 a 56... 

Opublikowano

Żadnych błędów nie pokazuje? Wrzuć nagranie jak to pracuje w YouTube i film z tych grup. Sprawdź szczelność wszystkich przewodów paliwowych tych przelewowych między wtryskami też

Opublikowano
  • Autor
W dniu 24.07.2022 o 12:19, Avdf napisał:

Żadnych błędów nie pokazuje? Wrzuć nagranie jak to pracuje w YouTube i film z tych grup. Sprawdź szczelność wszystkich przewodów paliwowych tych przelewowych między wtryskami też

dałem wtryski do sprawdzenia, wrócą to nagram i wrzucę tutaj ?

Opublikowano
W dniu 27.07.2022 o 00:13, pierdlas napisał:

dałem wtryski do sprawdzenia, wrócą to nagram i wrzucę tutaj ?

Spoko, oby to było tylko to?

Opublikowano

Na zdjęciu które wrzuciłeś wtryski wyglądają ok,  więc jak dla mnie to to nie będzie to. Ale już wysłałeś więc niech sprawdzą.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wczoraj wróciły wtryski, końcówki były przypalone i były tam jakieś niedogodności wymagające regeneracji... wrzucam je pod maskę i nagram co się dzieje ?

Opublikowano
  • Autor

 

Opublikowano
  • Autor

mogę dorzucić zdjęcie wykresu z hamownii jeśli to komuś coś da ?

Opublikowano

Powiem Ci że całkiem ładnie chodzi ta maszina:co: zrób logi dynamiczne na 3 biegu i udostępnij je nam. Właściwie co się dzieje że kuleje? Autko na nagraniu pracuje fajnie

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

temat do zamknięcia ? przestawili pompę i nie współgrała z czipem ? a no i turbo pada ?

Opublikowano
8 godzin temu, pierdlas napisał:

temat do zamknięcia ? przestawili pompę i nie współgrała z czipem ? a no i turbo pada ?

Podmień n75 bo to wcale nie musi być turbina, na nagraniu słychać coś w stylu uszkodzonego zaworka?

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, Avdf napisał:

Podmień n75 bo to wcale nie musi być turbina, na nagraniu słychać coś w stylu uszkodzonego zaworka?

szklanki dzwonią jak szalone ? muszę je podmienić, a zdechnięcie turbo zdiagnozowali na hamownii jak robili logi ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.