Treść opublikowana przez pierdlas
-
Problem z centralnym
zauważyłem że jak pierdzielnę łapą w przyciski od szyb w drzwiach kierowcy to zamki głupieją, tam muszę szukać
-
Problem z centralnym
Siema, pojawił mi się nagle kłopot z centralnym i zanim rozpierdzielę coś wi3cej to wolę dopytać ? ostatnio rano nie mogłem otworzyć auta z pilota, a podczas jazdy okazało się że szyby nie działają... sprawdzam bezpieczniki, jeden spalony ok... wymieniłem i działa, ale jak tylko zamknę drzwi kierowcy, centralka się zamyka sama, otwieram zamek pilotem, wsiadam, zamykam drzwi, zamyka się auto. jakieś podejrzenia? sterownik do centralnego zamka był dokładany
-
Popychacze zaworowe " szklanki " jakie mają być?
myślisz że stukanie pod maską na nich zniknie?
-
Potrzebna diagnostyka i opis zdjęcia z VAG-a
szklanki dzwonią jak szalone ? muszę je podmienić, a zdechnięcie turbo zdiagnozowali na hamownii jak robili logi ?
-
Popychacze zaworowe " szklanki " jakie mają być?
no to w katalogu podane są 4 rodzaje o różnych wymiarach... oczywiście mowa o katalogu w hurtownii ?
-
Popychacze zaworowe " szklanki " jakie mają być?
w pudełku były srebrne, teraz pewnie już czarne ?
-
Potrzebna diagnostyka i opis zdjęcia z VAG-a
temat do zamknięcia ? przestawili pompę i nie współgrała z czipem ? a no i turbo pada ?
-
Popychacze zaworowe " szklanki " jakie mają być?
Siema, ma ktoś może dane techniczne dotyczące szklanek w 1.9 TDI, 90km, AHH ? chodzi o to że wymieniałem ostatnio szklanki i nowe się trzaskają, i jak się okazało są 3 albo i 4 rozmiary.... Ma ktoś może jakieś info jakie są odpowiednie?
-
Potrzebna diagnostyka i opis zdjęcia z VAG-a
mogę dorzucić zdjęcie wykresu z hamownii jeśli to komuś coś da ?
-
Potrzebna diagnostyka i opis zdjęcia z VAG-a
- Potrzebna diagnostyka i opis zdjęcia z VAG-a
Wczoraj wróciły wtryski, końcówki były przypalone i były tam jakieś niedogodności wymagające regeneracji... wrzucam je pod maskę i nagram co się dzieje ?- Potrzebna diagnostyka i opis zdjęcia z VAG-a
dałem wtryski do sprawdzenia, wrócą to nagram i wrzucę tutaj ?- Potrzebna diagnostyka i opis zdjęcia z VAG-a
skacze dawka i kąt wtrysku skacze między 48 a 56...- Potrzebna diagnostyka i opis zdjęcia z VAG-a
Witojcie ? coś mi się auteczko popierniczyło, wlazłem w VAGa, w silnik, następnie bloki pomiarowe i mam takie coś widoczne na zdjęciu.... silnik AHH, wtryski 216-ki, mapa na 150km.... ktoś coś wie co tam się dzieje że silnik klekota i kuleje? ?- Wymiana oleju co miesiąc
A podpowie ktoś jaką skrzynię wrzucić do 1.9TDI 90km AHH tylko żeby była 6 biegowa? ? bo jak z tą nie dojdę do ładu to wolę wymienić na szósteczkę ?- Wymiana oleju co miesiąc
dodam że zaczęło się to dziać po tym jak debile próbowały się dobrać do pierścienia magnetycznego- Wymiana oleju co miesiąc
była płukana ropą do czysta i dalej to samo ?- Wymiana oleju co miesiąc
ja wiem że z nikąd, ale pytanie gdzie może być ewentualny problem? odpowietrznik też jest sprawdzony, czujnik wstecznego wymieniony... już sam nie wiem co zrobić- Wymiana oleju co miesiąc
skrzynia była wyciągana, sprawdzana, wszystko szczelne, powymieniane czujniki razem z gumami- Wymiana oleju co miesiąc
Witajcie i ratujcie ! już kiedyś zakładałem temat o oleju w skrzyni, ale już sam nie wiem jak to ogarnąć.... dodaję zdjęcia oleju zlanego dziś po około pół roku od wymiany... biegi na gorącej skrzyni biednie wchodzą, ledwo co, na zimnej jes ok... zalewana jest SAE 75 W90, aktualnie z K2... co może być przyczyną? aaaa no i na korku nie ma opiłków- Turbo z 90 na 130 koni
a kolektory? ssący i wydech? pasuje?- Turbo z 90 na 130 koni
Jesteś w stanie mi coś takiego podrzucić w linku? bo muszę zrobić podmiankę w 1 dzień bo autko jest w ciągłym użytku- Turbo z 90 na 130 koni
Witam, chciałbym się dowiedzieć przed zakupem, czy do silnika 1.9tdi 90km wejdzie turbo ze 130 konnej? trzeba coś przerabiać czy sztuka za sztukę wejdzie?- " chrupanie " pod pedałem sprzęgła
Witam, ostatnio pojawoło się u mnie dziwne chrupanie przy wciskanii sprzęgła, jak bym deptał po skorupkach... wymienione zostalo kompletne sprzęgło ( docisk, łożysko, tarcza ) ale to nic nie zmieniło... autko a4 b5 1.9tdi 90km. Ma ktoś jakiś pomysł?- Na ciepłym ledwo wchodzą biegi, w oleju skrzyni woda... ?
Nie wiem czym mechanik zalewał skrzynię, ale wychodziło coś około 150zł za olej więc to raczej nie byle co płukana była nawet ropą i nic to nie dało.... pooglądana dookoła dokładnie, nie ma pęknięć ani miejsc żeby dostawała się woda, a mimo to przy odkręcaniu spustu najpierw wypada około 2 setek wody a potem olej w postaci kapuczino.... - Potrzebna diagnostyka i opis zdjęcia z VAG-a