-
-
Jak dołożyć chłodnice wspomagania do Audi A4 B5 1.9TDI?
Witam, chciałbym założyć chłodnice wspomagania do mojego Audi A4 B5 Sedan 1.9 Tdi 1Z (Przed lift 96r) tylko ze nie wiem jaką chłodnice i węże kupić. Bo dużo jeżdżę po mieście i przez to płyn mi sie gotuję. Wydaje mi się ze przez to już kolejna pompa mi sie zaczęła zacierać. Czy ktoś może to już robił? Macie jakieś propozycje jaka chłodnice i węże założyć żeby nie było druciarstwa?
-
PROBLEM Z OTWIERANIEM AUTA PILOTEM I KLUCZYKIEM
Witam mam taki problem że gdy chce otworzyć auto z pilota to zazwyczaj wszystkie drzwi się nie chcą odryglować a kierunki migają i wtedy też nie słychać żadnego dźwięku ze strony pompki albo raz na dzień się zdarzy że wszystkie drzwi się normalnie odryglowują. A jak pilot nie chce otworzyć auta to muszę otworzyć auto z kluczyka wtedy odryglowują się tylko te drzwi w których przekręciłem kluczyk dopiero po pociągnięciu za klamkę w tych drzwiach odryglowuje się reszta drzwi. A z zamykaniem auta pilotem nie ma żadnych problemów. Dodam że pilot był niedawno dołożony wraz z sterownikiem centralnego zamka ale raczej to nie ma żadnego znaczenia ponieważ przed nim już miałem problem z otwieraniem z kluczyka. Pozdrawiam
-
Auto na biegu nie jedzie tylko coś stuka
Jak myślałem to była skrzynia
-
Auto na biegu nie jedzie tylko coś stuka
Ale osi dostaje na luzie jakieś obroty? Bo na luzie też stuka.
-
Auto na biegu nie jedzie tylko coś stuka
Witam mam problem jadąc na czwartym biegu miałem około 2 tyś obrotów auto wkręciło się samo na 4 tyś obrotów po czym wcisnąłem sprzęgło i zjechałem na pobocze. Wtedy wbiłem pierwszy bieg chciałem ruszyć ale przy puszczaniu sprzęgła auto nie jechało tylko zaczęło coś stukać i próbowałem na innym biegu ruszyć to samo się działo nawet na luzie. Z wciśniętym sprzęgłem nic nie stuka dopiero jak puszcze sprzęgło to zaczyna stukać tak sam przez czas holowania auta miałem wciśnięte sprzęgło i na luzie a to stukało. Dodaje że wszystkie biegi wchodzą normalnie i zastanawia mnie czy to na pewno skrzynia padła.
-
Auto na biegu nie jedzie tylko coś stuka
Witam mam problem jadąc na czwartym biegu miałem około 2 tyś obrotów auto wkręciło się samo na 4 tyś obrotów po czym wcisnąłem sprzęgło i zjechałem na pobocze. Wtedy wbiłem pierwszy bieg chciałem ruszyć ale przy puszczaniu sprzęgła auto nie jechało tylko zaczęło coś stukać i próbowałem na innym biegu ruszyć to samo się działo nawet na luzie. Z wciśniętym sprzęgłem nic nie stuka dopiero jak puszcze sprzęgło to zaczyna stukać tak sam przez czas holowania auta miałem wciśnięte sprzęgło i na luzie a to stukało. Dodaje że wszystkie biegi wchodzą normalnie i zastanawia mnie czy to na pewno skrzynia padła.
dZiKu1
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta