Jump to content

Randor

Pasjonat
 • Content Count

  714
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

50

1 Follower

About Randor

Informacje

 • First name
  Paweł
 • Location
  Morąg

Car

 • Car model
  A4 B5
 • Car body
  Avant
 • Year of production
  2000
 • Engine
  1.8 T
 • Engine code
  ANB
 • Drive
  quattro
 • Gearbox
  Manual
 • Fuel
  PB+LPG

Recent Profile Visitors

1,549 profile views
 1. To Ci barany polecili:) Chyba jedną z najgorszych opcji. Wlej jakiejś średniej klasy 5w40.
 2. Jakie miałeś te ciś. oliwy i przy jakiej temp? Wiem, że zamienniki napinacza potrafią być uwalone prosto z pudełka. Febi nie stanowi tu wyjątku.
 3. Randor

  B6 DIVISION

  Lepiej kupić porządny zamiennik i polakierować samemu. Te gotowce to śmietniki zazwyczaj. I jakość błotnika i dobór koloru. Szkoda nerwów raczej. Mój lakiernik miał z nimi styczność parę razy i zawsze był dramat ze spasowaniem.
 4. Pierwsze słyszę żeby były dłuższe. Montują je zamiennie bez żadnych problemów z geometrią. Tak samo widziałem S4 ze zwykłymi wahaczami z blachy od a4. Nie wiem czy wyrobie w ten weekend ale będę wrzucał jeden komplet do swojej a4. Porównam. Nawet jeśli są minimalne różnice to w niczym to nie przeszkadza bo pochylenie koła z tyłu jest regulowane śrubami.
 5. Zobacz ofertę A4 B5 quattro, S4 B5 Kute górne wahacze. BDB stan. Witam. Sprzedam kute wahacze jak w temacie. Pasują zarówno do S4 B5 jak i A4 B5 quattro. Jest to fajny mod do aut gdzie seryjnie były montowane wahacze blaszane. Stan bdb, nie zgnite, tuleje sztywne i bez pęknięć, śruby w komplecie. Preferowany odbiór osobisty lub wysyłka paczkomatem (w cenie). Pozdrawiam.
 6. Witam. Sprzedam kute wahacze jak w temacie. Pasują zarówno do S4 B5 jak i A4 B5 quattro. Jest to fajny mod do aut gdzie seryjnie były montowane wahacze blaszane. Stan bdb, nie zgnite, tuleje sztywne i bez pęknięć, śruby w komplecie. Preferowany odbiór osobisty lub wysyłka paczkomatem (w cenie). Pozdrawiam.
 7. To mieliście Covid tak samo jak koza i papaja. https://www.rp.pl/Koronawirus-SARS-CoV-2/200509862-Tanzania-Testy-na-koronawirusa-wycofane-Daly-wynik-dodatni-u-kozy.html?preview=&remainingPreview=&grantedBy=preview&
 8. Można i zawsze tak było.
 9. PozaMatrixem WWW.BITCHUTE.COM WYBUCHOWY WYWIAD DAVIDA ICKE'A Z LONDONREAL.TV USUNIĘTY Z YOUTUBE (poprawione napisy) Dr n. med. Zbigniew Martyka: "Patomorfolodzy wypowiadają się, że na swoim stole nie spotkali ani jednej osoby, która zmarłaby z powodu koronawirusa. Powiem krótko, z punktu widzenia medycyny, koronawirus to nie pandemia" - Agencja Informacyjna Nasz Kraków NASZKRAKOW.COM.PL Gazeta Krakowska opublikowała rozmowę z dr. n. med. Zbigniewem Martyką, ordynatorem oddziału zakaźnego w Dąbrowie Tarnowskiej. Temat rozmowy jest
 10. Wydoją nas do cna. Gwarantuje. Po wygranych wyborach doj**ią nam z ostrej rury. Już słyszy się o pomysłach przedłużenia tygodnia pracy z 40 do 60h. Coś czuje, ze po tej całej pseudo pandemii obudzimy się w innym świecie. Oczywiście gorszym.
 11. Randor

  1.8t tuning

  Możliwe ale u mnie się nie zapowiada póki co. Jak się zaczną czepiać na poważnie to wtedy pomyśle nad sportowym katem. Diagnostami się nie przejmuje, jeśli już to kontrolami po zaostrzeniu przepisów.
 12. Ja już dawno wyłączyłem TV. Inaczej bym och*jał za przeproszeniem (najbardziej wk***iają mnie te liczniki zachorowań i śmiertelności które są gówno warte). Info z sieci też trzeba przebrać zdrowym rozsądkiem. Chyba i tak najlepiej się odciąć od wszystkiego. Sprawdzić tylko czasem co się szykuje.
 13. Randor

  1.8t tuning

  Śmiało pakuj zwykły DP bez kata. Znajomy badał mnie na szybkiego i przeszło z zapasem mimo programu i mega zapobiegawczego AFR. Jak motor zdrowy to norm nie przekroczysz nawet bez kata. Nie raz słyszałem o takich akcjach. Nie wiem tylko czy za granicą nie przyczepią się do jego braku organoleptycznie.
×
×
 • Create New...