-
Zjechana śruba od maglownicy
Ma ktoś jakiś pomysł jak odkręcić śrubę dolna od maglownicy niestety zwoje się zerwały o niczym nie dam rady odkręcić jakieś patenty ?
-
wibracje przy dodaniu gazu z prawej strony
Problem rozwiązany wywalone tuleje wahaczy dolnych tylnych przedniej osi pozdrawiam
-
Ravitix obserwuje zawartość wibracje przy dodaniu gazu z prawej strony
-
wibracje przy dodaniu gazu z prawej strony
siema mam taki problem ze jak przyspieszam wibruje mi cala buda z prawej strony pompki sprawdzone ,przegub wymieniony a dalej to samo co to moze byc pomocy nikt nie da rady mi pomoc
-
[B6 TDI PD] Czy to Turbo?
Mam chyba problemy z turbo przy wyprzedzaniu zapalił sie check i odcielo turbo zgasilem odpaliłem i było normalnie przy następnym wyprzedzaniu to samo czy to może być uszkodzone turbo czy raczej czujniki? Dodam też że na filmie auto nie jechało na początku filmu coś zaczęło piszczec z okolicy turbo po przejechaniu 1 km dodaniu gazu w podłogę minęło i jest juz normalnie poprostu wyje jakby karetka jechała VID_20191213_155327.mp4
-
[B6 AVF] Kontrolka silnika i ESP
-
[B6 AVF] Kontrolka silnika i ESP
Regulowalem wtryski spalanie unormowalo się konektorki też podoginalem i dalej to samo już nie mam pojęcia co to może być
-
[B6 AVF] Kontrolka silnika i ESP
To zdj z Komputera kolegi u mechanika wcześniej jak byłem takie same pokazały wiec innych bym nie wstawił tu
-
[B6 AVF] Kontrolka silnika i ESP
- [B6 AVF] Kontrolka silnika i ESP
A wiec podłaczyłem do kompa i okazała sie zła korekta wtrysków elektryk kazał mi zmienić listwę wtryskowa oryginalna 400 zł mniej wiecej po wymianie unormowało sie ale dalej zapalił sie check i esp. Temat szukałem i nie mogłem znalesc wiec pisze tu wiec proszę o wyrozumiałość pisze to jak ja rozumiem- [B6 AVF] Kontrolka silnika i ESP
A więc zapaliła mi się kontrolka silnika i ESP od czego to może być dodam że ESP nie mogę wyłączyć dopiero gdy zgasze silnik i odpale normalnie działa dodam gdy się ona pali przy 1800 obrotach trzęsie mi buda jak w traktorze jakims gdy zgasze odpale trzęsienie ustaje czy to mogą być wtryski? Dodam że moc została i auto nie kopci- [B6 AVF] Trzeszczy coś w czasie skrętu
A wiec mam już zrobione wahacz wymieniony i już nie trzeszczy- [B6 AVF] Trzeszczy coś w czasie skrętu
Byłem na stacji i sprawdzali mi zawieszenie chłop powiedział ze mam gume na wahaczu dolnym prostym rozwalona i żebym wymienił cały wahacz u powinno przestać jutro jade na zmianę bo nie mam podnośnika i powiem wam czy coś dało- [B6 AVF] Trzeszczy coś w czasie skrętu
Dodam też że siedziałem trochę przy mojej niuni aby dowiedzieć się od czego to to w czasie jazdy po nie równej drodze trzeszczy to jakby to padł amortyzator lub wahacz jakiś więc co powiecie o tym??- [B6 AVF] Trzeszczy coś w czasie skrętu
Nic nie ubywa- [B6 AVF] Trzeszczy coś w czasie skrętu
Witam toż w mojej b6 wystąpił taki problem film z internetu bo i tak mam takie same objawy od czego to moze byc dodam maglownica nie cieknie pyzatym była regenerowana 7 k przebiegu temu - [B6 AVF] Kontrolka silnika i ESP