Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ravitix

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Ma ktoś jakiś pomysł jak odkręcić śrubę dolna od maglownicy niestety zwoje się zerwały o niczym nie dam rady odkręcić jakieś patenty ?
  2. Problem rozwiązany wywalone tuleje wahaczy dolnych tylnych przedniej osi pozdrawiam
  3. siema mam taki problem ze jak przyspieszam wibruje mi cala buda z prawej strony pompki sprawdzone ,przegub wymieniony a dalej to samo co to moze byc pomocy nikt nie da rady mi pomoc
  4. Ravitix opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Mam chyba problemy z turbo przy wyprzedzaniu zapalił sie check i odcielo turbo zgasilem odpaliłem i było normalnie przy następnym wyprzedzaniu to samo czy to może być uszkodzone turbo czy raczej czujniki? Dodam też że na filmie auto nie jechało na początku filmu coś zaczęło piszczec z okolicy turbo po przejechaniu 1 km dodaniu gazu w podłogę minęło i jest juz normalnie poprostu wyje jakby karetka jechała VID_20191213_155327.mp4
  5. Mamy winowajce opiłki rozwaliły te części
  6. Regulowalem wtryski spalanie unormowalo się konektorki też podoginalem i dalej to samo już nie mam pojęcia co to może być
  7. To zdj z Komputera kolegi u mechanika wcześniej jak byłem takie same pokazały wiec innych bym nie wstawił tu
  8. A wiec podłaczyłem do kompa i okazała sie zła korekta wtrysków elektryk kazał mi zmienić listwę wtryskowa oryginalna 400 zł mniej wiecej po wymianie unormowało sie ale dalej zapalił sie check i esp. Temat szukałem i nie mogłem znalesc wiec pisze tu wiec proszę o wyrozumiałość pisze to jak ja rozumiem
  9. A więc zapaliła mi się kontrolka silnika i ESP od czego to może być dodam że ESP nie mogę wyłączyć dopiero gdy zgasze silnik i odpale normalnie działa dodam gdy się ona pali przy 1800 obrotach trzęsie mi buda jak w traktorze jakims gdy zgasze odpale trzęsienie ustaje czy to mogą być wtryski? Dodam że moc została i auto nie kopci
  10. A wiec mam już zrobione wahacz wymieniony i już nie trzeszczy
  11. Byłem na stacji i sprawdzali mi zawieszenie chłop powiedział ze mam gume na wahaczu dolnym prostym rozwalona i żebym wymienił cały wahacz u powinno przestać jutro jade na zmianę bo nie mam podnośnika i powiem wam czy coś dało
  12. Dodam też że siedziałem trochę przy mojej niuni aby dowiedzieć się od czego to to w czasie jazdy po nie równej drodze trzeszczy to jakby to padł amortyzator lub wahacz jakiś więc co powiecie o tym??
  13. Nic nie ubywa
  14. Witam toż w mojej b6 wystąpił taki problem film z internetu bo i tak mam takie same objawy od czego to moze byc dodam maglownica nie cieknie pyzatym była regenerowana 7 k przebiegu temu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.