Dzień dobry. Mam problem. W Audi posiadam radio Blaupunkta na kasety i chciałbym je zamienić na radio JVC CD z Mp3. Oto link do radia http://www.allegro.pl/item455485515_hit_jvc_kd_g332_332_kdg332_rds_4x50_cd_mp3_gw24m.html. Takie radio posiadam. Zostało po Escorcie . Wszystkie kable mam jakie potrzeba, ale jest problem. Jak chce właczyć radio JVC po podłączeniu wszystkich kabli to one się nie chce włączyć. Działa tylko przycisk od wyjmowania płyty . Może wie ktoś w czym tkwi problem ?
Bardzo proszę o pomoc.
Dziękuje i pozdrawiam