Treść opublikowana przez Skyliner89
-
[ALL B5] Moja bordowa 1.6-stka :)
Furka bardzo fajna :> . Ciekawy kolor bordowy (o ile dobrze widze), ale tylnie lampy ala Lexus bym wywalił . Bardziej pasują do BMW, VW czy Calibry, a nie do Audi. Tak to wszystko OK :>.
-
[S4 B5] Moje eS :-)
Furka 1 klasa :> . Podobają mi się te filmiki i ten dźwięk V6 . CUDOWNY :>. Coraz bardziej mi S4 chodzi po głowie :> . Tylko tylny zderzak bym wymienił na ori i będzie git malina .
-
[B5 ADR] Moja piękna A4 - Nowe foty!!!
Jak się zrymowało . Ogólnie fajna furka i konkretny silnik może nie to co 2.7, ale i tak wystarczy :> . Tylko szkoda, że czarna skóra (wole jasną) i tylne szyby na korbki .
-
[B5 AGB] Moja czarna, śliczna S4 :-)
A mi gadają, żebym zdjął skórzane pokrowce, które wszystkim się podobają, tylko na forum już nie . Całkiem fajnie wyglądają te srebrne nakładki na klamkii pasują ogólnie do całego samochodu :>.
-
[B5 AGB] Moja czarna, śliczna S4 :-)
S4 to tylko i wyłącznie sedan . Też nie przepadam za Avantem .
-
[B5 AGB] Moja czarna, śliczna S4 :-)
Ogólnie bardzo ładna S4 i w dodatku w wersji sedan :> i chyba pierwsza na forum o ile się nie myle :>. Amerykanśkie wersje mi się zabardzo nie podobają. Tutaj nie podoba mi się tylna klapa . Dobrze, że manual, a nie automat :>. Ja bym z felgami nie przesadzał 17" maks .
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
Z 5000 zł trzeba mieć na to wszystko ;( i jak tu się nie wkur . Raz na Allegro widziałem kompletny zderzak od S4 za 700 zł z halogenami i spryskami :>, ale wtedy brak funduszy .
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Zderzak od S4 wyglada tak: Wiekszość sprzedawanych rzeczy czy części do samochdów na Allegro jest źle opisana i nie pokazują całego przedmiotu (mówie tutaj o zdjęciach). Ktoś pisze, że zderzak jest od S4, a okazuje się, że od A4 szkoda gadać... Wprowadzają w błąd takim pisaniem. A tutaj przykład super S4 :> http://otomoto.pl/audi-s4-www-kredytujemysamochody-pl-C7721377.html
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Chyba znalazłem Czy ten zderzak http://www.allegro.pl/item557260759_zderzak_tylny_audi_a4_s4_sedan_srebrny.html nie jest od S4 :?:
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Karolku żeby Cię tylko zima nie zaskoczyła... :> i nie było tak, że gwiazdy tańczą na lodzie... . A nie wie ktoś przypadkiem gdzie mogę dorwać tylny zderzak od S4 ? :> Bardzo był bym wdzięczny za pomoc :>.
-
[B5 ABC] GM - A4 2.6 V6 quattro - nowe felgi 17'
Jeszcze zespolone lampy po II liftingu i będzie . Z tą anteną na bagażniku wygląda jak samochodzik na sterowanie .
-
[B5 ADP] Granatowe ADP... :D
Brak klimatyzacji to duży minus , ale ładny kolor. Widać, że zadbana. Troche za mało koni o 24 . Już lepiej mieć zapas koni pod maską niż ich brak. Zawsze się przydadzą np. przy wyprzedzaniu. Zanim Audi z 101 KM się zbierze to . Mój kolega ma 1.6. To się toczy, a nie jedzie .
-
[B5 ADR] AUDI A4 by BLIND <zawias supersporta, rh zw1, ledy, lampy zespolone>
Turbine wsadzić . Ja słyszałem, że do mojej moge... :>, ale 125 KM daje rade :>.
-
Nowa inwestycja 1,9TDI 110KM
Elegancka furka tylko szkodza, że automat . Srebrne Audi jakoś mi nie pasują . Lepiej wyglądają jak mają ciemne lakiery nadowozia. W Polsce były dziury na drogach, są i będą, a to co robią z autostradami czy z ceną benzyny to . Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Moj Srebny Avancik zderzak po lifcie str3
Elegancka furka :> . Wystarczy, że zrobisz to co masz w planach i będzie furka nie do poznania . Jeszcze możesz tylnie lampy zmienić na II lift :> i do tego jakiś chip na 130 KM . Szkoda, że nie ma Quattro, ale wszystkiego mieć nie można . Pozdrawiam
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Czyli za biksenon przykładowo ile musiałbym dać w zł :?: To w HIDach też dostane biksenony :?: Pytam bo nie wiem
-
[ALL B5] Nowe LEDy do tyłu
Ja też bym je kupił :> . Wyglądają i świecą cudownie :> .
-
[ALL B5] Co sądzicie o tym zderzaku?
Jak oglądałem ten filmik to wozik naprawdę elegancki , ale te przednie lampy a'la Audi A4 B8 czy Audi R8 mogą być. O ile wzrok mnie nie myli jak włączał tylne światła to byly dokładnie te LEDy, które nam się podobają :> . Wyglądają i świecą cudownie
-
[ALL B5] Nowe LEDy do tyłu
To teraz musimy czekać, aż Euro zacznie spadać , zamiast isć w dół to idzie cały czas w góre , a obecny kurs to 4.89 zł ;( .
-
[ALL B5] Co sądzicie o tym zderzaku?
Problem jest w tym, że wiekszość zderzaków do Audi A4 B5 na Allegro jest źle opisanych przez sprzedających .
-
[ALL B5] Proszę o pomoc :)
Zgadzam się . Te http://: http://www.mapet-tuning.com/sklep/audi-clearglass-redblack-czerwonociemne-inpro-p-2382.html i te http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=STRK:MEWAX:IT&item=370110985169 są najładniejsze
-
[ALL B5] Nowe LEDy do tyłu
I są z dymionym paskiem :> http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=STRK:MEWAX:IT&item=370110985169 Teraz pytanie jak je kupić, żeby trafiły do Polski , kiedyś się uczyło niemieckiego, ale to było kilka lat temu... . A te z dymionym paskiem są naprawde ładne. Sam się nad nimi zastanawiam .
-
[ALL B5] Co sądzicie o tym zderzaku?
A ten zderzak Rigera na Allegro można kupic :?: Bo szukałem kilka dni temu zderzka w stylu S4 czy RS4 na Allegro, ale nie znalazłem .
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Dzięki Wam za odpowiedź Jak patrzyłem na Allegro to są różne ceny tych HIDów od 130 paru złotych do prawie 800 paru złotych i teraz pytanie: Jest jakaś różnica jeżeli chodzi o jakość świecenia, trwałość czy nię będzie np. zakłóceń z radiem itp. :?: Nie znam się dlatego pytam
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Od dłuższego czasu obserwuje ten wątek i mam pytanie do Ciebie Karol to są HIDy czy Xenony :?: Bardzo ładnie świecą te 4300k Pozdrawiam :>