Treść opublikowana przez Skyliner89
-
[B5 AEB] Atomowy Avant by Marek
Mi się wydaje, że w kolejnych przejechanych kilometrach zaczną się problemy... (obym się mylił)... Nie wierze samochodom z Włoch
-
[ALL B5] Proszę o pomoc :)
Myśle, że do mojej Audiczki też by pasowały te lampki . Kolor mojej to metalik ciemno zielony :>
-
[ALL B5] Proszę o pomoc :)
Zgadzam się w 100% :>. Dymione idealnie pasują do Audi o ciemnych kolorach nadwozia np. granatowy, czarny itp.
-
[ALL B5] Proszę o pomoc :)
Dziękuje za pomoc Ktoś kiedyś dawał link do tych lamp tylko nie wiem kto i gdzie to było i w jakim dziale na forum. Dopiero kilka dni temu sobie przypomniałem, że takie lampy są i zacząłem ich szukać...ale tak jak wspomniałem wyżej nie znalazłem ich. One mają wsteczny i kierunkowskaz dymiony o ile wzrok mnie nie myli...
-
[ALL B5] Proszę o pomoc :)
Witam . Proszę o pomoc . Od kilku dni poszukuje tych lamp: O ile dobrze pamiętam były one na niemieckim eBayu :>. Ostatnio ich szukałem i nie mogę nigdzie znaleźć ;( . Może ktoś je widział w internecie ?. Jak tak to prosiłbym o link . Będe bardzo wdzięczny Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Co lepiej świeci H7 na soczewce czy te stare, lustrzane lampy ?
W tej sprawie musisz się zapytać Bartka (bartek123438). Ja nie jestem pewny na 100% czy można zamontować ksenon . Na tej stronie jest jego Audi A4 w której zamontował dzielone DEPO: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_abc_moja_b5_pierwsze_modyfikcje_nowe_zdjecia-t63334.0.html Jego się zapytaj bo napewno będzie wiedział czy można zamontować do nich ksenon czy też nie Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Co lepiej świeci H7 na soczewce czy te stare, lustrzane lampy ?
Ja prawie miesiąc temu wymieniałem przednie lampy na zespolone DEPO i jestem bardzo zadowolony + 4XH7 Philipsa i lampy super świecą. Bardzo dużo widać. Kolega nawet myślał, że to ksenony :> Pozdrawiam
-
[All B5] AUDI A4 Quattro BLUE :-)
Audiczka ogólnie fotele, ładny kolor nadwiozia :> . Nie podobają mi się te lampy a'la Lexus Look . Mój kolega ma pomarańczową Audi A4 B5 z 1996r. i też z takimi lampami. Nie wygląda to za ładnie . Ale każdy tuninguje Audiczke według własnych upodobań :>. No i ta skrzynia automatyczna... Jak wspomniałem wyżej Twoja Audiczka ogólnie fajnie wygląda, ale szczerze mówiąc nie popieram takiego "tuningu", za bardzo kojarzy mi się z BMW i VW jak wspomniał Marcin. Pozdrawiam
-
[B5 ABC] Moje A4
Autko super :> . Jeszcze alufelgi 17" i przyciemniane szybki jak wspominałeś i będzie . Sam się zastanawiałem nad dzielonymi lampami soczewkowymi, ale kosztowały znacznie więcej niż zespolone po II liftingu i według mnie zespolone są znacznie ładniejsze od dzielonych :>. Ja jakoś nie przepadam za automatem , zero frajdy z jazdy... . A alufelgi to brał bym nr 1 :>. Najbardziej by pasowały do Twojej Audiczki :> . Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Moja sliczna
Bo w mieście Audi A4 z silnikiem 1.8T 150KM spala 11 litrów, a jak się przyciśnie to z 13-14 litrów będzie. A jak szukałem Diesla na początku to tylko były w opłakanym stanie... Przykładowo Volvo S80 T6 z silnikiem benzynowym 2.7 (272KM) z 2005 roku w mieście pali tylko 14 litrów i nawet jak się przyciśnie. Automatyczna skrzynia idealnie współparacuje z tym silnikiem 2.7. Jest to rzędowa 6. Różnica jest bardzo duża. Volvo to znacznie większy i cięższy samochód od Audi A4. Dlatego wybrałem Audi A4 z silnikiem 1.8 125KM. I to czekanie aż turbina zwolni obroty... :gwizdanie: Pozdrawiam :>
-
[B5 AFN] Moja sliczna
Miałem taką Audice na oku :> W takim kolorze czy identycznym. Bodajże z 1998 roku z silnikiem 1.8 150KM . Ale teraz ciesze się, że jest 125 a nie 150 z turbiną :> Pozdrawiam :>
-
[B5 AFN] Moja sliczna
Jeżeli dobrze widze na zdjęciach to są czerwone pokrowce :> :gwizdanie: Pozdrawiam :>
-
[B5 ADR] Moja żabka :D Nowe zdjęcia na 4 stronie + 200 tyś...
Jak tak to się zastanowie nad 1BE . Dziękuje za propozycje
-
[B5 ADR] Moja żabka :D Nowe zdjęcia na 4 stronie + 200 tyś...
To jest prawdziwa skóra. Pokrowce są wyszywane właśnie pod Audi A4 od 1994-2001. Ona jest dobrze naciągnieta :>. Tylko dobrze nie wysiedziana :gwizdanie:. Kremowa skóra super pasuje pod ten kolor Audi, który mam i jeszcze dokupiłem kremowe gumowe dywaniki. A te pokrowce kupiłem w Libii jak byłem u rodziców. W Polsce takich pokrowców nie widziałem. A Audi nie mam zamiaru obniżać ponieważ jak teraz jest jest bardzo dobrze. Nie chce stracić na komforcie. Mała dziura i będe bardziej to odczuwać niż teraz. Jakieś fajne 17" planuje na wiosne :> Pozdrawiam :>
-
[B5 ADR] Moja żabka :D Nowe zdjęcia na 4 stronie + 200 tyś...
Audiczka Po Metamorfozie :> Pozdrawiam :>
-
[ALL] Mój poprzedni samochód - srebrna strzała
Zemat można zamknąć
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Jeśli można widzieć to gdzię BrunoNH zakupiłeś komplet żarników z przetwornicami ? A te kostki z aso i audio jak wyglądają ? . Pytam bo nie widziałem ich. Pozdrawiam :>
-
[ALL] Mój poprzedni samochód - srebrna strzała
Witam Wszystkich :> Oto mój poprzedni samochód jakim się woziłem przed zakupem Audiczki Ford Escort 1.8 115 KM wersja GHIA z 1997 roku . Wyposażenie: - ABS/ASC - 2 poduszki powietrzne - elektryczne szyby z przodu - centralny zamek - immobilliser - klimatyzacja - halogeny A tutaj zdjęcia Forda Escorta: Sprzęt grający w Escorcie :> Dawał czadu :> Pozdrawiam :>
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Pewnie Bi-ksenony to są ...
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Nie mówie o HIDach tylko XENONACH: http://www.allegro.pl/item521069767_lampy_przod_audi_a4_a_4_99_0_xenony_komplet.html. Tańszych ksenonów nie znalazłem. O to mi chodzi Panowie. Dlatego pytam czy oprucz HIDów nie ma tańszych ksenonów niź te za 1800 zł. Wiem, że HIDy kosztują od 140 do nawet 500 zł. Pozdrawiam :>
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Ciekawe skąd wezme 1800 zł... :gwizdanie: Jak ktoś zna tańsze rozwiązanie niż HIDy to proszę powiedzieć :gwizdanie: . Dziękuje jeszcze raz za pomoc :> Pozdrawiam
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Dziękuje za pomoc Do jednej lampy wchodzą dwie H7 ?. Bo są dwa miejsca na żarówki. Kolega mówił, że wchodzi H3 i H7 . Pytam bo nie wiem.Pozdrawiam
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Witam . Mam takie pytanie. Kilka dni temu zakupiłem lampy DEPO do Audi po drugim faceliftingu i jest problem. W Audi mam elektryczne regulowanie lamp i zabardzo nie wiem gdzie mam przełożyć silniczki ze starych lamp do tych z DEPO . Proszę o pomoc. To ważne. A już myślałem, że będe miał nowe lampy ;( . A miało być tak pięknie... A do tych lamp DEPO wchodzą żarówki tylko H7 czy też H3 ? Za wszelką bardzo dziękuje Pozdrawiam
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Z tym zderzakiem Audiczka wygląda cudownie :> . Nie planujesz Daniel jakiś halogenów do niego ? Pozdrawiam :>
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Audiczka pierwsza klasa :>. Ten kolor i te felgi dają jej dużo blasku. Przy Twojej Audiczce BMW i Mersedesy wymiękają :>, a ten zderzak będzie pasował idealnie :>. Daniel mam pytanie . Ile taki zderzak kosztuje ? :>. Z chęcią bym sobie taki sprawił i do tego halogeny :>. Sam myślałem nad Audi A4 z silnikiem 1.8T 150KM, ale jednak zdecydowałem się na silnik 1.8 125 KM i jestem bardzo zadowolony. Ma dobrego kopa, nawet bardzo. Już o komforcie podróżowania nie wspomne bo wiadomo Audi to Audi :>. W trasie jak i w mieście sprawdza się bardzo dobrze. Jak ktoś się zdecyduje na tuning Audi to trzeba to zrobić ze smakiem bo łatwo przesadzić, a Twoja furka jest przykładem, że wystarczy zmienić kilka rzeczy i wygląda za***iście :>. Pozdrawiam :>