Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skyliner89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skyliner89

  1. Mi się wydaje, że w kolejnych przejechanych kilometrach zaczną się problemy... (obym się mylił)... Nie wierze samochodom z Włoch
  2. Myśle, że do mojej Audiczki też by pasowały te lampki . Kolor mojej to metalik ciemno zielony :>
  3. Zgadzam się w 100% :>. Dymione idealnie pasują do Audi o ciemnych kolorach nadwozia np. granatowy, czarny itp.
  4. Dziękuje za pomoc Ktoś kiedyś dawał link do tych lamp tylko nie wiem kto i gdzie to było i w jakim dziale na forum. Dopiero kilka dni temu sobie przypomniałem, że takie lampy są i zacząłem ich szukać...ale tak jak wspomniałem wyżej nie znalazłem ich. One mają wsteczny i kierunkowskaz dymiony o ile wzrok mnie nie myli...
  5. Witam . Proszę o pomoc . Od kilku dni poszukuje tych lamp: O ile dobrze pamiętam były one na niemieckim eBayu :>. Ostatnio ich szukałem i nie mogę nigdzie znaleźć ;( . Może ktoś je widział w internecie ?. Jak tak to prosiłbym o link . Będe bardzo wdzięczny Pozdrawiam
  6. W tej sprawie musisz się zapytać Bartka (bartek123438). Ja nie jestem pewny na 100% czy można zamontować ksenon . Na tej stronie jest jego Audi A4 w której zamontował dzielone DEPO: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_abc_moja_b5_pierwsze_modyfikcje_nowe_zdjecia-t63334.0.html Jego się zapytaj bo napewno będzie wiedział czy można zamontować do nich ksenon czy też nie Pozdrawiam
  7. Ja prawie miesiąc temu wymieniałem przednie lampy na zespolone DEPO i jestem bardzo zadowolony + 4XH7 Philipsa i lampy super świecą. Bardzo dużo widać. Kolega nawet myślał, że to ksenony :> Pozdrawiam
  8. Audiczka ogólnie fotele, ładny kolor nadwiozia :> . Nie podobają mi się te lampy a'la Lexus Look . Mój kolega ma pomarańczową Audi A4 B5 z 1996r. i też z takimi lampami. Nie wygląda to za ładnie . Ale każdy tuninguje Audiczke według własnych upodobań :>. No i ta skrzynia automatyczna... Jak wspomniałem wyżej Twoja Audiczka ogólnie fajnie wygląda, ale szczerze mówiąc nie popieram takiego "tuningu", za bardzo kojarzy mi się z BMW i VW jak wspomniał Marcin. Pozdrawiam
  9. Autko super :> . Jeszcze alufelgi 17" i przyciemniane szybki jak wspominałeś i będzie . Sam się zastanawiałem nad dzielonymi lampami soczewkowymi, ale kosztowały znacznie więcej niż zespolone po II liftingu i według mnie zespolone są znacznie ładniejsze od dzielonych :>. Ja jakoś nie przepadam za automatem , zero frajdy z jazdy... . A alufelgi to brał bym nr 1 :>. Najbardziej by pasowały do Twojej Audiczki :> . Pozdrawiam
  10. Bo w mieście Audi A4 z silnikiem 1.8T 150KM spala 11 litrów, a jak się przyciśnie to z 13-14 litrów będzie. A jak szukałem Diesla na początku to tylko były w opłakanym stanie... Przykładowo Volvo S80 T6 z silnikiem benzynowym 2.7 (272KM) z 2005 roku w mieście pali tylko 14 litrów i nawet jak się przyciśnie. Automatyczna skrzynia idealnie współparacuje z tym silnikiem 2.7. Jest to rzędowa 6. Różnica jest bardzo duża. Volvo to znacznie większy i cięższy samochód od Audi A4. Dlatego wybrałem Audi A4 z silnikiem 1.8 125KM. I to czekanie aż turbina zwolni obroty... :gwizdanie: Pozdrawiam :>
  11. Miałem taką Audice na oku :> W takim kolorze czy identycznym. Bodajże z 1998 roku z silnikiem 1.8 150KM . Ale teraz ciesze się, że jest 125 a nie 150 z turbiną :> Pozdrawiam :>
  12. Jeżeli dobrze widze na zdjęciach to są czerwone pokrowce :> :gwizdanie: Pozdrawiam :>
  13. Jak tak to się zastanowie nad 1BE . Dziękuje za propozycje
  14. To jest prawdziwa skóra. Pokrowce są wyszywane właśnie pod Audi A4 od 1994-2001. Ona jest dobrze naciągnieta :>. Tylko dobrze nie wysiedziana :gwizdanie:. Kremowa skóra super pasuje pod ten kolor Audi, który mam i jeszcze dokupiłem kremowe gumowe dywaniki. A te pokrowce kupiłem w Libii jak byłem u rodziców. W Polsce takich pokrowców nie widziałem. A Audi nie mam zamiaru obniżać ponieważ jak teraz jest jest bardzo dobrze. Nie chce stracić na komforcie. Mała dziura i będe bardziej to odczuwać niż teraz. Jakieś fajne 17" planuje na wiosne :> Pozdrawiam :>
  15. Audiczka Po Metamorfozie :> Pozdrawiam :>
  16. Jeśli można widzieć to gdzię BrunoNH zakupiłeś komplet żarników z przetwornicami ? A te kostki z aso i audio jak wyglądają ? . Pytam bo nie widziałem ich. Pozdrawiam :>
  17. Witam Wszystkich :> Oto mój poprzedni samochód jakim się woziłem przed zakupem Audiczki Ford Escort 1.8 115 KM wersja GHIA z 1997 roku . Wyposażenie: - ABS/ASC - 2 poduszki powietrzne - elektryczne szyby z przodu - centralny zamek - immobilliser - klimatyzacja - halogeny A tutaj zdjęcia Forda Escorta: Sprzęt grający w Escorcie :> Dawał czadu :> Pozdrawiam :>
  18. Pewnie Bi-ksenony to są ...
  19. Nie mówie o HIDach tylko XENONACH: http://www.allegro.pl/item521069767_lampy_przod_audi_a4_a_4_99_0_xenony_komplet.html. Tańszych ksenonów nie znalazłem. O to mi chodzi Panowie. Dlatego pytam czy oprucz HIDów nie ma tańszych ksenonów niź te za 1800 zł. Wiem, że HIDy kosztują od 140 do nawet 500 zł. Pozdrawiam :>
  20. Ciekawe skąd wezme 1800 zł... :gwizdanie: Jak ktoś zna tańsze rozwiązanie niż HIDy to proszę powiedzieć :gwizdanie: . Dziękuje jeszcze raz za pomoc :> Pozdrawiam
  21. Dziękuje za pomoc Do jednej lampy wchodzą dwie H7 ?. Bo są dwa miejsca na żarówki. Kolega mówił, że wchodzi H3 i H7 . Pytam bo nie wiem.Pozdrawiam
  22. Witam . Mam takie pytanie. Kilka dni temu zakupiłem lampy DEPO do Audi po drugim faceliftingu i jest problem. W Audi mam elektryczne regulowanie lamp i zabardzo nie wiem gdzie mam przełożyć silniczki ze starych lamp do tych z DEPO . Proszę o pomoc. To ważne. A już myślałem, że będe miał nowe lampy ;( . A miało być tak pięknie... A do tych lamp DEPO wchodzą żarówki tylko H7 czy też H3 ? Za wszelką bardzo dziękuje Pozdrawiam
  23. Z tym zderzakiem Audiczka wygląda cudownie :> . Nie planujesz Daniel jakiś halogenów do niego ? Pozdrawiam :>
  24. Audiczka pierwsza klasa :>. Ten kolor i te felgi dają jej dużo blasku. Przy Twojej Audiczce BMW i Mersedesy wymiękają :>, a ten zderzak będzie pasował idealnie :>. Daniel mam pytanie . Ile taki zderzak kosztuje ? :>. Z chęcią bym sobie taki sprawił i do tego halogeny :>. Sam myślałem nad Audi A4 z silnikiem 1.8T 150KM, ale jednak zdecydowałem się na silnik 1.8 125 KM i jestem bardzo zadowolony. Ma dobrego kopa, nawet bardzo. Już o komforcie podróżowania nie wspomne bo wiadomo Audi to Audi :>. W trasie jak i w mieście sprawdza się bardzo dobrze. Jak ktoś się zdecyduje na tuning Audi to trzeba to zrobić ze smakiem bo łatwo przesadzić, a Twoja furka jest przykładem, że wystarczy zmienić kilka rzeczy i wygląda za***iście :>. Pozdrawiam :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.