Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skyliner89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skyliner89

  1. Zapraszam do oglądania nowych zdjęć pt. "Sesja Zimowa" :>, a prawdopodobnie we Wtorek Audiczka nabierze nowego uroku :> Pozdrawiam :>
  2. Niby jaki wirusik miałby mi chodzić po głowie ?
  3. Dziękuje A przykładowo mam założone HIDy 6000k bez spryskiwaczy i dbam o czystość lamp to się nie powinni przyczepić ? Np. za brak spryskiwaczy ? P.S. Bardzo ładna Audiczka :>. Tylko te tylne lampy nie zabardzo... . Pozdrawiam :>
  4. W wielu miejscach pisze, że za HIDy płaci się mandat, są zabronione i je trudno ustawić ? Jak jest w rzeczywistości ? Mógłby mi ktoś powiedzieć jak jest naprawde ? Pozdrawiam :>
  5. 1.8 125 KM też fajnie brzęczy :> Pozdrawiam :>
  6. Dziękuje :> Pozdrawiam :>
  7. Cudowna furka :> Jakieś fajne 17" felgi jak mówią Panowie :> i furka będzie idealna :> . Ja mam takie pytanie . Co trzeba zrobić, żeby mieć termometr w liczniku ? (fajna rzecz trzeba przyznać) Pozdrawiam :>
  8. Jak kierunkowskazy będą świeciły na pomarańczowo to OK :>.
  9. A smerfy się nie przyczepią do takich kierunkowskazów ? Pozdrawiam :>
  10. Elegancka Audiczka zewnatrz jak i wewnątrz :> . Pozdrawiam :>
  11. Gratuluje zakupu Elegancka furka :> widać, że zadbana . Ja chyba się pozbęde swojej zaniedługo ... Pozdrawiam
  12. Witam Prawdopodobnie jutro postaram się zrobić nowe zdjęcia mojej A4. Zobaczymy jak z czasem i pogodą . Tak mniej więcej planuje zmodyfikować swoją A4 (tak jak na zdjęciu) Może jakieś ksenony... :> :> :> Felgi oczywiście inne ale tylko 17" :>. Może jakieś zderzaki RS . Wszystko zależy od funduszy. Pozdrawiam
  13. Tak. Ciekawe jaki Ty masz silnik ? Pochwal się...
  14. Zdjęcia środka postaram się umieścić w najbliższych dniach Nie robiłem bo za ciemno już było . Pozdrawiam
  15. Witam . Ostatnio nie miałem czasu za bardzo żeby zrobić zdjęcia, ale dzisiaj znalazłem. Zdjęcia robione przed zmrokiem. Nie najlepsze ale, za niedługo będą lepsze :>. Wyposażenie: - ABS - wspomaganie kierownicy - 4 poduszki powietrzne - 4 elektryczne szyby - elektryczne lusterka - centralny zamek - klimatyzacja - imobilliser - 17" felgi orginalne Audi S4 - Radio JVC + Mp3 W planach: - czas pokaże... Oto zdjęcia mojej A4 SESJA ZIMOWA :> Pozdrawiam
  16. Felgi pierwsza klasa . Audiczka bardzo ładnie się prezentuje i widać, że zadbana :> Gratuluje wyboru :> Pozdrawiam
  17. Ja się cały czas zastanawiam po co tuningować Audi A4 :doh1: . A4 sama w sobie jest piękna i elegancka. Ma ponadczasowy wygląd. Po co poprawiać to co jest bardzo dobre. Jak patrze na Mercedesa Klasy C czy BMW serii 3 z tego okresu to Audi ich bije na głowe pod względem designu . Audi A4 przyciąga uwage i to widze jak poruszam się po Krakowie czy nawet po Skawinie. Pozdrawiam
  18. A te 6/9 nie będą za duże ? Słyszałem, że JBLy i Magnaty są najlepsze ? . W Escorcie miałem na tylnej półce Helixy i byłem z nich bardzo zadowolony . O ile dobrze pamiętam to były 16. Po Escorcie została tuba i wzmacniacz. Po co to ma leżeć w piwnicy . Pozdrawiam [br]Dopisany: 03 Listopad 2008, 22:40_________________________________________________Ktoś pomoże ? Według mnie 6/9 chyba bedą za duże . Pozdrawiam
  19. Ładna i zadbana Tylko nie wiadomo jak w środku. Ja bym odrazu felgi zmienił Jakieś fajne 17 :>. Pozdrawiam
  20. Witam . Chciałbym zakupić głośniki na tylną półke do mojej Audi A4 tylko nie wiem dokładnie jaki rozmiar by najlepiej posował. Obecnie z tyłu nie mam żadnych głośników . Proszę o pomoc .
  21. A nie lepiej sobie kupić komplet felg stalowych, a na wiosne wozić się na 17" . Ale zrobisz jak będziesz uważał .
  22. Nie szkoda Ci felg na zime ? Ja planuje 17 na wiosne :>.
  23. Skyliner89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Zniszczyć tak wspaniały samochód jakim jest Audi A4 . Przykro mi to mówić, ale to wiejski tuning w każdym calu. Dziwie się, że ktoś to kupił. Pozdrawiam
  24. Dziękuje za pomoc Teraz już wiem Przepraszam, że tak zawracam głowe. Myślałem, że jak przepne kostki to będziesz wszystko ok, a tu okazuje się, że nie. W Fordzie to tylko wpiołem kostki do radia i radio działało . Im nowszy samochód tym bardziej skomplikowany, ale to też od marki zależy jaki patent zastosują . Zauważyłem, że jak się wyciągnie kluczyk ze stacyjki to radio nie będzie działo, tak samo klakson :>. Ciekawy patent. Dobrze, że awaryjne działają . Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.