Treść opublikowana przez Skyliner89
-
[B5 ADR] Moja żabka :D Nowe zdjęcia na 4 stronie + 200 tyś...
Zapraszam do oglądania nowych zdjęć pt. "Sesja Zimowa" :>, a prawdopodobnie we Wtorek Audiczka nabierze nowego uroku :> Pozdrawiam :>
-
[B5 AJM] Moje pierwsze AUDI A4(nowe fotki)
Niby jaki wirusik miałby mi chodzić po głowie ?
-
[B5 AJM] Moje pierwsze AUDI A4(nowe fotki)
Dziękuje A przykładowo mam założone HIDy 6000k bez spryskiwaczy i dbam o czystość lamp to się nie powinni przyczepić ? Np. za brak spryskiwaczy ? P.S. Bardzo ładna Audiczka :>. Tylko te tylne lampy nie zabardzo... . Pozdrawiam :>
-
[B5 AJM] Moje pierwsze AUDI A4(nowe fotki)
W wielu miejscach pisze, że za HIDy płaci się mandat, są zabronione i je trudno ustawić ? Jak jest w rzeczywistości ? Mógłby mi ktoś powiedzieć jak jest naprawde ? Pozdrawiam :>
-
[B5 AFN] moja myszka na 16" 1996/97r *naprawde ładna* [!] 1 mod! [!]
1.8 125 KM też fajnie brzęczy :> Pozdrawiam :>
-
[B5 1Z] Moja perełka dodatkowe zdjęcia.
Dziękuje :> Pozdrawiam :>
-
[B5 1Z] Moja perełka dodatkowe zdjęcia.
Cudowna furka :> Jakieś fajne 17" felgi jak mówią Panowie :> i furka będzie idealna :> . Ja mam takie pytanie . Co trzeba zrobić, żeby mieć termometr w liczniku ? (fajna rzecz trzeba przyznać) Pozdrawiam :>
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Jak kierunkowskazy będą świeciły na pomarańczowo to OK :>.
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
A smerfy się nie przyczepią do takich kierunkowskazów ? Pozdrawiam :>
-
[ALL B5] Moje cudo
Elegancka Audiczka zewnatrz jak i wewnątrz :> . Pozdrawiam :>
-
[B5 AVG] Moja granatowa audi OOOO ;-) [foty str. 2]
Gratuluje zakupu Elegancka furka :> widać, że zadbana . Ja chyba się pozbęde swojej zaniedługo ... Pozdrawiam
-
[B5 ADR] Moja żabka :D Nowe zdjęcia na 4 stronie + 200 tyś...
Witam Prawdopodobnie jutro postaram się zrobić nowe zdjęcia mojej A4. Zobaczymy jak z czasem i pogodą . Tak mniej więcej planuje zmodyfikować swoją A4 (tak jak na zdjęciu) Może jakieś ksenony... :> :> :> Felgi oczywiście inne ale tylko 17" :>. Może jakieś zderzaki RS . Wszystko zależy od funduszy. Pozdrawiam
-
[ALL B5] O to moja AWDI mAlEnStWo
Tak. Ciekawe jaki Ty masz silnik ? Pochwal się...
-
[B5 ADR] Moja żabka :D Nowe zdjęcia na 4 stronie + 200 tyś...
Zdjęcia środka postaram się umieścić w najbliższych dniach Nie robiłem bo za ciemno już było . Pozdrawiam
-
[B5 ADR] Moja żabka :D Nowe zdjęcia na 4 stronie + 200 tyś...
Witam . Ostatnio nie miałem czasu za bardzo żeby zrobić zdjęcia, ale dzisiaj znalazłem. Zdjęcia robione przed zmrokiem. Nie najlepsze ale, za niedługo będą lepsze :>. Wyposażenie: - ABS - wspomaganie kierownicy - 4 poduszki powietrzne - 4 elektryczne szyby - elektryczne lusterka - centralny zamek - klimatyzacja - imobilliser - 17" felgi orginalne Audi S4 - Radio JVC + Mp3 W planach: - czas pokaże... Oto zdjęcia mojej A4 SESJA ZIMOWA :> Pozdrawiam
-
[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY
Felgi pierwsza klasa . Audiczka bardzo ładnie się prezentuje i widać, że zadbana :> Gratuluje wyboru :> Pozdrawiam
-
[B5 AHU] Co powiecie na to ?
Ja się cały czas zastanawiam po co tuningować Audi A4 :doh1: . A4 sama w sobie jest piękna i elegancka. Ma ponadczasowy wygląd. Po co poprawiać to co jest bardzo dobre. Jak patrze na Mercedesa Klasy C czy BMW serii 3 z tego okresu to Audi ich bije na głowe pod względem designu . Audi A4 przyciąga uwage i to widze jak poruszam się po Krakowie czy nawet po Skawinie. Pozdrawiam
-
[ALL B5] Jakie głośniki na tylną półke ? Proszę o pomoc. WAŻNE.
Dziękuje za pomoc Pozdrawiam
-
[ALL B5] Jakie głośniki na tylną półke ? Proszę o pomoc. WAŻNE.
A te 6/9 nie będą za duże ? Słyszałem, że JBLy i Magnaty są najlepsze ? . W Escorcie miałem na tylnej półce Helixy i byłem z nich bardzo zadowolony . O ile dobrze pamiętam to były 16. Po Escorcie została tuba i wzmacniacz. Po co to ma leżeć w piwnicy . Pozdrawiam [br]Dopisany: 03 Listopad 2008, 22:40_________________________________________________Ktoś pomoże ? Według mnie 6/9 chyba bedą za duże . Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Moje auto
Ładna i zadbana Tylko nie wiadomo jak w środku. Ja bym odrazu felgi zmienił Jakieś fajne 17 :>. Pozdrawiam
-
[ALL B5] Jakie głośniki na tylną półke ? Proszę o pomoc. WAŻNE.
Witam . Chciałbym zakupić głośniki na tylną półke do mojej Audi A4 tylko nie wiem dokładnie jaki rozmiar by najlepiej posował. Obecnie z tyłu nie mam żadnych głośników . Proszę o pomoc .
-
[B5 AJM] Navi+, Xenon, 17", 1BE, Pół skóra, 131km
A nie lepiej sobie kupić komplet felg stalowych, a na wiosne wozić się na 17" . Ale zrobisz jak będziesz uważał .
-
[B5 AJM] Navi+, Xenon, 17", 1BE, Pół skóra, 131km
Nie szkoda Ci felg na zime ? Ja planuje 17 na wiosne :>.
-
audi
Zniszczyć tak wspaniały samochód jakim jest Audi A4 . Przykro mi to mówić, ale to wiejski tuning w każdym calu. Dziwie się, że ktoś to kupił. Pozdrawiam
-
[ALL B5] PILNE. Proszę o pomoc.
Dziękuje za pomoc Teraz już wiem Przepraszam, że tak zawracam głowe. Myślałem, że jak przepne kostki to będziesz wszystko ok, a tu okazuje się, że nie. W Fordzie to tylko wpiołem kostki do radia i radio działało . Im nowszy samochód tym bardziej skomplikowany, ale to też od marki zależy jaki patent zastosują . Zauważyłem, że jak się wyciągnie kluczyk ze stacyjki to radio nie będzie działo, tak samo klakson :>. Ciekawy patent. Dobrze, że awaryjne działają . Pozdrawiam