Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG] Moja granatowa audi OOOO ;-) [foty str. 2]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zakupiona w sobotę od gościa, który sprowadza auta z zza granicy (rok produkcji / końcówka 1999). Jestem drugim właścicielem, pierwszym był jakaś mężczyzna po 50stce :kox:. Auto zadbane jak cholera, w środku wygląda jak nowe, na zewnątrz tak samo.

Wyposażenie:

- 2 x elektryczne szyby

- halogeny

- el. lusterka

- 10x poduszki

- abs, wspomganie

- chromowane wstawki

- orginalne alu 15'' aktualnie na nowych zimówkach (kupione z autem) - 15" od A6

- 6 głośników + subwofer

- climatronic

- fotele kubełkowe

- obniżone zawieszenie

- ASR

W planach:

- na dniach: full alarm, pełna opcja

- jutro rano daję auto do mechanika, wymiana płynów/olejów, rozrządu itp, itd :hi:

- lekkie przyciemnienie szyb

- wirus na wakacje :naughty:

c6480895_1.jpg

c6480895_2.jpg

Więcej zdjęć wkrótce :hi:

Opublikowano

Gratuluje zakupu :) Elegancka furka :> widać, że zadbana :naughty:. Ja chyba się pozbęde swojej zaniedługo :confused4:...

Pozdrawiam :)

Opublikowano

Gratuluje

Bardzo ładne a4, pięknie się prezentuje, niech sluży jak najdlużej

Pozdrawiam

Opublikowano

Ladna audiczka :naughty: gratki za udany zakup :good: dyszelek to jest to :cool1:

Opublikowano

moim zdaniem b. ładny kombiaczek :good: jakieś zdjęcia wnętrza tylko jeszcze :tongue4:

Opublikowano

Fajna Audiczka :good: ciekawie wygladają na zdjeciu te klamki moim zdaniem :gwizdanie: co to za zawiecha??

Opublikowano
  • Autor

Dzięki,

zdjęcia z wewnątrz zrobię jutro :przebiegly:

Opublikowano

fajna fura. i jak widać z zewnątrz utrzymana jak cholera. szerokości i przyczepności życze. :hi::notworthy:

Opublikowano

Piękne cudo:)

Opublikowano

ładna :good: i z fotek wynika że jest tak jak piszesz - zadbana :good:

Opublikowano

Bardzo zadbana. Ladnie utrzymany lakier. pięknie sie blyszczy :slina: heheh niech dlugo sluzy.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

ładna, chyba kolor jak mój, gdzie jest napisane jaki kolor mam na audi? to napiszę czy ten sam :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

fura bardzo ładna :good: wygląda na zadbaną, wywal tylko te felgi 15", są tragiczne :sick3:

Opublikowano
  • Autor

fura bardzo ładna :good: wygląda na zadbaną, wywal tylko te felgi 15", są tragiczne :sick3:

Tych felg już nie ma, są inne. Jutro dodam zdjęcia. :kox:

Opublikowano

Tych felg już nie ma, są inne. Jutro dodam zdjęcia. :kox:

bardzo dobrze, czekam więc na fotki nowego felunku :naughty:

Opublikowano

Kolego Michuck zapomniałeś dodac w wyposażeniu o halogenkach,fura normalnie pierwsza klasa :good:

Opublikowano

a_4a0c28aa2031c.jpg

205/65

Myślałem nad 16", ale zrezygnowałem - u mnie w mieście i okolicach drogi są koszmarne czyt. dziura na dziurze. A zawias i tak mam obniżony.

Może za rok pomyślę nad 16 :gwizdanie:.

Za kilka tyg przyciemnienie wszystkich szybek, a potem wirusik :kox:.

eeee, myślałem, że jakieś kozackie fele wrzucisz a tu takie zwyklaki, identyczne mam na zime, niezbyt łądne :no: 16" to minimum na lato :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Za rok będą lepsze, zapewniam Cię. :kox:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

very nice

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.