Treść opublikowana przez Skyliner89
-
[B5 ADR] Moja żabka :D Nowe zdjęcia na 4 stronie + 200 tyś...
Może i masakra... . To było w lutym dzisiaj jest koniec sierpnia i od tego czasu dużo się zmieniło... może moja nie wygląda tak jak Audi Somesa, Topora, Nosba, Hawaya itp., ale ważne, że jest :>. Wszystkim się podobają pokrowce tylko na forum nie. W końcu o gustach się nie dyskutuje... Mało jest samochodów, które zadowolą każdego. Zawsze ktoś znajdzie jakiś minus. Np. dla mnie w Audi dużym minusem jest słaba widoczność do tyłu. Obecnie w mojej są przeprowadzane zmiany, a czy komuś te zmiany przypadną do gustu czy też nie to jego sprawa. Zdjęcia wkrótce... .
-
[B5 AFN] Moja bryczka
Wszystko ok, ale opisu brakuje. Fajna Audiczka, podobna do tej co ma Nosb. Ładny czarny kolor, ale progi bym zdemontował i tylne lampy zmienił, ale to tylko moja sugestia i to co mi nie pasuje. Poza progami i tylnimi lampami jak najbardziejok .
-
[B5 ADR] Moja żabka :D Nowe zdjęcia na 4 stronie + 200 tyś...
Akurat na forum nikomu się nie podobają te pokrowce to już wiem... , ale ważne, że mi się podobają i nie tylko mi . Wtedy jak sobie kupowałem te pokrowce do Audi to przy okazji koledze kupiłem do VW Passata tylko szare i mu leżą idealnie ..., a mi jakoś wtedy dziwnie leżały, ale teraz jest lepiej niż przedtem. W przyszłości planuje obszyć fotele, kanape i boczki skórą oczywiście jeżeli fundusze na to pozwolą. Teraz przygotowuje się na zimę ... Cały czas do przodu...
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
Zajefajna Audiczka w wersji Avant. Piękny kolor, fajne felgi, bardzo dobre wyposażenie, konkretny silnik i widać, że zadbana :>.
-
[B5 AHL] Moja A4
Ogólnie fajna Audiczka, ale brewki bym zdjął i założył jakieś fajne 17", a tak to .
-
[B5 AJM] ........................MÓJ BLACK KILER................................
Jak kobita zauważy, że samochód ważniejszy od niej to będzie nie dobrze...
-
[B5 AJM] ........................MÓJ BLACK KILER................................
Do deski rozdzielczej, uszczelek, opon, felg, na owady i ptasie gówienka :> . Trzeba iść na całość . Zawsze jeden z tych kosmetyków się przyda . Ja mam chyba z 4 siatki różnych kosmetyków do samochodu . Ostatnio kupiłem taki wosk, że po deszczu samochód wygląda jak by co dopiero wyjechał z myjni i świeci się jak psu jaja .
-
[B5 AVV] Mój granatowy trumniak /zawias -35/ czarny grill - nowe fotki str.9
Ja bym został przy chromowanym grilu .
-
[B5 AJM] ........................MÓJ BLACK KILER................................
Brakuje kilku kosmetyków... :>
-
[B5 APU] A4 B5 1.8T 1999/2000 by wojci
Jechałem samochodem kolegi Fiatem Cinquecento Sporting z 1997 roku z LPG i to się toczy nie jedzie . Czasami mu strzela ten gaz. Reguluje go i znowu to samo. Jechałem też z kolegą jego Audi A4 B5 z silnikiem 1.6 z 1996 roku i to też się toczy, a nie jedzie i w dodatku jakieś dziwne odgłosy przy odpalaniu . Mój wcześniejszy samochód palił jak cholera ok 11 litrów w mieście był to Ford Escort 1.8 16 115KM Ecotec. Niestety bardzo zawodny silnik. Myślałem o LPG wtedy, ale kasy nie było. Żeby kupić dobrą sekwencyjną instalacje gazową trzeba ok 2000-3000 zł. Ktoś lubi LPG proszę bardzo i tylko wyraziłem swoją opinie. Tyle... P.S. Pojechaliście po mnie, aż miło... .
-
[B5 ABC] A4 2.6 Quattro - kilka modów
Elegancka Audiczka :> . Wszystko na swoim miejscu i w dodatku konkretny silnik i nawet ten spojler fajnie się wkomponował w całość. Gratulacje za włożoną prace .
-
[B5 APU] A4 B5 1.8T 1999/2000 by wojci
Dobrze to już się nie będe odzywał, ani komentowałi nie będe pierdzielił głupot . Bo się nie znam.
-
[B5 APU] A4 B5 1.8T 1999/2000 by wojci
Jak już LPG do Audi to raczej sekwencyjna instalacja gazowa? Czy się mylę. Maciek a jak byś kupił S4 czy RS4 to też byś ją zagazował? .
-
[B5 APU] A4 B5 1.8T 1999/2000 by wojci
Ja się cały czas zastanawiam jak można zamontować instalacje LPG do Audi , przecież to zbrodnia . Mnie wiele razy namawiano żebym zamontował sobie gaz. Arek zamontuj sobię gaz . Po co mi gaz. Wzrosną koszty eksploatacji, silnik będzie bardziej wysilony i zanim by mi się zwrócił koszt instalacji to musiałbym nalepić na Audi znaczek taxi. Jak ktoś kupuje Audi to chyba stać go na utrzymanie samochodu i ma pieniądze na benzyne. Zawsze można kupić diesla, który mniej pali, ale żeby trafić w miarę na zadbany egzemplarz to trzeba mieć wyjątkowe szczęście. Sam szukałem Audi A4 z silnikiem diesla, ale tylko wersja 1.9 TDI 110 KM mnie interesowała, ale niestety ok 99,9% samochodów z tym silnikiem było w opłakanym stanie i miały duże przebiegi. Aż końcu po długich poszukiwaniach trafiłem na Audi A4 z silnikiem 1.8 125KM i jestem bardzo zadowolony. Prawie 200 tyś. km. na liczniku, a chodzi jak ta lala i w dodatku fajnie brzęczy . P.S. Ogólnie fajna Audiczka :> . Ładny kolor, dobry silnik 1.8T i bardzo dobre wyposażenie. Tylko felgi bym zmienił, a tak to .
-
Moje pierwsze A4 ;)
Furka kozak . Widać, że ktoś już przy niej majstrował . Zmień tylne lampki np. na drugi po lift i daj białe kierunki, a furka nabierze całkiem innego blasku :>.
-
Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele
Też kiedyś myślałem o Audi A4 z silnikiem 1.8T, ale to dbanie mnie przeraziło ;( . W przypadku samochodów z turbiną trzeba zmieniać olej co ok 10 tys. km. razem z filtrem powietrza. Przy zimnym silniku czyli dopóki silnik nie osiągnie optymalnej temperatury 70'C nie można korzystać z wysokich obrotów i trzeba delikatnie operować pedałem gazu. Przed wyłączeniem silnika trzeba odczekać ok. 1 min żeby turbina zwolniła obroty i się ostudziła.
-
Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele
Plastuch wystarczy tylko kupić pełny FIS i wystarczy? Nie trzeba czegoś modyfikować w elektryce . Fajnie mieć więcej info przed oczami .
-
[B5 AVV] Mój granatowy trumniak /zawias -35/ czarny grill - nowe fotki str.9
Srebrny
-
[B5 ADR] 17''/gwint/xenon/audio - Ile ona jest warta? :) wejdz i zobacz!
za***iste fele i ogólnie fajna Audiczka :> , tylko szkoda, że brak klimatyzacji .
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
Ta A3 niczym specjalnym się nie wyróżnia . Pewnie ten właściciel A3 dał w łapę sędzią :gwizdanie:. Twoja Audiczka zasługuje na 1 miejsce .
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
Też mam sporo artykułów do karoserii, szyb, deski rozdzielczej, felg, uszczelek, opon, skóry. Pełen wypas . Samochód ideał, ale brewki bym zdjął bo psują cały efekt .
-
[ALL B5] Audi A4 Kameleon, troche S4, 17 " na chromie i dużo pracy = moje A4
Raz byłem na giełdzie samochodowej poszukując 17" do żabki. Bo długich poszukiwaniach przed moimi oczami ukazały się piękne 17" ori ... Tylko cena była za duża... P.S. Wczoraj na Allegro patrzyłem z ciekawości na 19" felgi, ale nic ciekawego nie znalazłem... wszystko już było...
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
To co guziczki będą służyły do zmieniana biegów ?
-
[ALL B5] Audi A4 Kameleon, troche S4, 17 " na chromie i dużo pracy = moje A4
Nie wiem , bo nie próbowałem . Może w przyszłości żabka będzie się turlała na 19" . Kto wie... :gwizdanie:. A tak przy okazji Arek jestem .
-
[ALL B5] Audi A4 Kameleon, troche S4, 17 " na chromie i dużo pracy = moje A4
A jak przyjedziesz do Polski to co będziesz się woził na 19" felach ? , a laski będą piszczały z zachwytu :>.