Treść opublikowana przez Skyliner89
-
[ALL B5] Jaki akumulator do Audi A4 B5 1998 rok? Proszę o pomoc
Dziękuje za pomoc .
-
[ALL B5] Jaki akumulator do Audi A4 B5 1998 rok? Proszę o pomoc
Witam . Przepraszam, że pytam, ale nie mogłem znaleźć odpowiedzi dotyczące mojego problemu. Spotkała mnie nie miła niespodzianka . Akumulator w Audi padł i niestety reanimacja nie pomogła... Teraz mam pytanie jaki akumulator polecacie. Zbliża się zima i trudny okres dla samochodów, więc przydał by się jakiś dobry akumulator. Pytam, bo pierwszy raz coś takiego mnie spotkało. Czy te wymienione przeze mnie akumulatory będą dobre i czy 63Ah nie będzie za mało? http://www.allegro.pl/item759334848_bosch_s5_74ah_750a_2_lata_gwarancji_tylko_355_zl.html http://www.allegro.pl/item763690230_akumulator_bosch_silver_s5_63ah_610a_gwa_krakow.html a może inne polecacie? Za wszelką pomoc bardzo dziękuje. Pozdrawiam.
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Topor czy do tych 19" masz założone dystanse ?
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Witam . Spotkała mnie nie miła niespodzianka:confused4:. Akumulator w Audi padł i niestety reanimacja nie pomogła... Teraz mam pytanie jaki akumulator polecacie. Zbliża się zima i trudny okres dla samochodów, więc przydał by się jakiś dobry akumulator. Pytam, bo pierwszy raz coś takiego mnie spotkało. Czy te wymienione przeze mnie akumulatory będą dobre i czy 63Ah nie będzie za mało? http://www.allegro.pl/item759334848_bosch_s5_74ah_750a_2_lata_gwarancji_tylko_355_zl.html http://www.allegro.pl/item763690230_akumulator_bosch_silver_s5_63ah_610a_gwa_krakow.html a może inne polecacie? Za wszelką pomoc bardzo dziękuje. Pozdrawiam. Widzę, że nie moge liczyć na pomoc... no cóż
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
To już wszystko jasne... dlaczego większość zderzaków od S4 nie mają halogenów, a myślałem, że je gubią przy ekstramalnych prędkościach . A tak na poważnie inne halogeny nie podejdą ? . Mnie też się czepiali, że stoi jak koza... .
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Zauważyłem, że zderzaki S4 są ostatnio dziurawe... :gwizdanie:
-
[B5 AVG] Moja pierwsza A 4
Elegancko :> . Środek dla mnie idealny. Jakieś większe felgi i będzie
-
[B5 AJL] Black Arrow :) Czas sie pochwalić
Bardzo mi się podobają . Jak założysz takie fele to będzie jak napisałeś Mamci MEGA KOX ... Ja bym jeszcze pomalował przedni i tylni znaczek Audi na czerwono żeby to miało ręce i nogi .
-
[B5 ADP] mój szarak pospolity :)
Jeżdże już ponad 2 lata samochodem po polskich "drogach" i ok. 80% kierowców ma źle wyregulowane światła . Tym by się kur zajeli , a nie jak zbierać kase na fotoradarach... Ogólnie ładna Audiczka, ale za mały silnik... spojler mógł by zostać, ale jak zrobisz te zmiany o których piszesz to Twoja Audi będzie . Nie do poznania .
-
[A4 ADR] Mój nowy nabytek- Bi-xenony+św. dzienne str.1
tylko polega na odmłodzeniu samochodu . Jest wiele przykładów na forum jak dzięki tym zmianą samochód stał się młodszy i wygląda jeszcze lepiej , a nie którzy idą jeszcze dalej..., ale to już zależy od gustu i od indywidulanych upodobań i wizji na stuningowanie samochodu .
-
[ALL B5] Nie typowy problem. Proszę o pomoc. Ważne
Rzeczywiście nie odpiąłem jednej klamry od akumulatora i może przez to się pojawiły te błędy. Niestety człowiek uczy się na błędach... Dziękuje za pomoc .
-
[ALL B5] Nie typowy problem. Proszę o pomoc. Ważne
Witam . Spotkał mnie dość nietypowym problem. Dzisiaj pod wieczór po 19 chciałem jechać do sklepu... a tu akumulator ledwo zipie. Już był na wyczerpaniu. Ostatnio raz jechałem żabą w Poniedziałek (28.09). Pewnie dlatego tak się stało, teraz będe wiedział. Ale nie o tym. Na parkingu akurat mieli prostownik, więc podładowałem akumulator i odpalił bez problemu. Ale później patrze na wyświetlacz i mi kontrolka od Air Bagu nie zgasła. Byłem zdziwiony, bo ostatnio kiedy jechałem czyli w Poniedziałek (28.09) wszystko działało bez zarzutu chodziło jak ta lala i dało się włączyc ogrzewanie tylniej szyby. Jak wracałem ze sklepu to nadal mi się świeciła kontrolka od Air Bagu, a jak się zatrzymałem pod Kebabem i później chciałem włączyć ogrzewanie tylniej szyby to się wogule nie dało, a Air Bag nadal świecił ;( i to mnie jednocześnie wkur i zmartwiło . Wcześniej podgrzewanie można było włączyć bez problemu bo się świecił pomarańczowy trójkąt jak naciskałem przycisk od ogrzewania tylniej szyby. Czy możliwe, że przez rozładowanie pojawiły się jakieś błędy w komputerze czy coś bardziej poważnego? Proszę o pomoc. Z góry dziękuje za wszelką pomoc .
-
[B5 AFN] Czarne klekoczące padło by xxxSzYbAxxx
Elegancki styl i to się chwali
-
[B5 AFN] Czarne klekoczące padło by xxxSzYbAxxx
Deutschland sucht den superstar :> . Mam wizje... kilka zmian i samochód nie do poznania .
-
[B5 AFN] 1.9 TDI
Kiedyś miałem takie felgi ... Ogólnie ładny Avancik
-
[B5 ACK] Nowo Nabyte A4 2.8 V6 Avant QUATTRO
Oryginalne listwy kosztują między 60-70 zł na Allegro. Trudno stwierdzić w jakim stanie jest środek. Czyszczenie środka ok. 200-300 zł. Ogólnie zewnątrz nie wygląda tak źle. Przydało by się więcej szczegółowych zdjęć .
-
[ALL B5] A to jest moja księżniczka :)
Ogólnie ciekawa Audi, ale 2.5 TDI bym omijał z daleka... No, ale jak już jest to życzę bezawaryjności . Eksploatacja nie będzie tania...
-
xxx
Było więcej..., ale pojechaliście po koledze na dzień dobry to teraz jest jedno... , a tak źle z jego Audiczką nie jest , ja już napisałem co bym zmienił. Chyba nie pamiętacie Audi A4 ala Subaru... :gwizdanie:...
-
[B5 AFN] Pierwsze zdjęcie mojej A4ki.
Kolor taki jak mój . Według mnie jeden z najpiękniejszych do A4 B5 . Ogólnie bardzo fajna Audiczka, ale felgi bym dał inne.., ale to rzecz gustu .
-
xxx
Elegancka Audiczka i według mnie wcale nie przekombinowana. Jedynie co bym ściągnął to brewki. Dołożył jakieś fajne 17" w ciemnym kolorze np. grafit i do tego dymione kierunki, przednie i tylne lampy. Tak to widze .
-
[B5 AHU] żabka
:polew: Z poczciwego ropniaka 1.9 TDI Topor wyrzeźbił S4
-
[B5 AHU] moja druga niunia
Ładna A4, ale ta naklejka nie pasuje... . Zmieniłbym felgi na jakieś 17", ale to dopiero na wiosne. Tak jak wspomniał Elmo814 pierw chip i lampy . W dodatku ciekawy środek. Przewinęło się kilka B5 z takim środkiem .
-
[B5 AHU] żabka
Z diesla trudno zrobić S4 :gwizdanie: ... Tak jak bym teraz do Lancera przykleił znaczek EVO i wtedy będe się woził EVO . Technologicznie A4 i S4 to całkiem inne samochody. Ogólnie ciekawa z ładnym środkiem , ale dla mnie za mało koni pod maską ...
-
Nie oszlifowany diament... :D "Afrykański Sen" str 2 :)
Wersje USA wogule mi się nie podobają. Przedni i tylni zderzak jest wydłużony. Te wersje zazwyczaj występują w silnikiem 2.0 benzyna i ze skrzynią automatyczną. We wnętrzu jest wiele elementów wspólnych z Evo VII do IX. Poniżej fotki wersji USA: W Libii takie Mitsubishi jeżdżą Cristoforo . Przy większych prędkościach ok. 80 km/h to błotniki im latają . Jeszcze można spotkać Nissany Bluebird. Różne tam samochody jeźdzą... od samochodów które mają niekiedy po 40 lat i po najnowsze fury m.in. Audi RS4, Audi A4 B8, Mercedes Klasy S, BMW X6, X5 Cadillaci CTS, Escalade, STS, Dodge Ramy, BMW serii 3, 5 czy 7. Ostatnio taki gościu rozwalił Mercedesa SLR McLaren na drodze przez pustynie ...
-
[B5 AGB] Rodzinne kombi Kaliego
Jak ja sobie popije to trzymam się od mojego samochodu z daleka i nie przypominam sobie, żebym coś zrobił po alkoholu złego... Jedynie mam faze i się śmieje z byle czego... Tyle...