Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skyliner89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skyliner89

  1. Witam . Przepraszam, że pytam, ale nie mogłem znaleźć odpowiedzi dotyczące mojego problemu. Spotkała mnie nie miła niespodzianka . Akumulator w Audi padł i niestety reanimacja nie pomogła... Teraz mam pytanie jaki akumulator polecacie. Zbliża się zima i trudny okres dla samochodów, więc przydał by się jakiś dobry akumulator. Pytam, bo pierwszy raz coś takiego mnie spotkało. Czy te wymienione przeze mnie akumulatory będą dobre i czy 63Ah nie będzie za mało? http://www.allegro.pl/item759334848_bosch_s5_74ah_750a_2_lata_gwarancji_tylko_355_zl.html http://www.allegro.pl/item763690230_akumulator_bosch_silver_s5_63ah_610a_gwa_krakow.html a może inne polecacie? Za wszelką pomoc bardzo dziękuje. Pozdrawiam.
  2. Topor czy do tych 19" masz założone dystanse ?
  3. Witam . Spotkała mnie nie miła niespodzianka:confused4:. Akumulator w Audi padł i niestety reanimacja nie pomogła... Teraz mam pytanie jaki akumulator polecacie. Zbliża się zima i trudny okres dla samochodów, więc przydał by się jakiś dobry akumulator. Pytam, bo pierwszy raz coś takiego mnie spotkało. Czy te wymienione przeze mnie akumulatory będą dobre i czy 63Ah nie będzie za mało? http://www.allegro.pl/item759334848_bosch_s5_74ah_750a_2_lata_gwarancji_tylko_355_zl.html http://www.allegro.pl/item763690230_akumulator_bosch_silver_s5_63ah_610a_gwa_krakow.html a może inne polecacie? Za wszelką pomoc bardzo dziękuje. Pozdrawiam. Widzę, że nie moge liczyć na pomoc... no cóż
  4. To już wszystko jasne... dlaczego większość zderzaków od S4 nie mają halogenów, a myślałem, że je gubią przy ekstramalnych prędkościach . A tak na poważnie inne halogeny nie podejdą ? . Mnie też się czepiali, że stoi jak koza... .
  5. Zauważyłem, że zderzaki S4 są ostatnio dziurawe... :gwizdanie:
  6. Elegancko :> . Środek dla mnie idealny. Jakieś większe felgi i będzie
  7. Bardzo mi się podobają . Jak założysz takie fele to będzie jak napisałeś Mamci MEGA KOX ... Ja bym jeszcze pomalował przedni i tylni znaczek Audi na czerwono żeby to miało ręce i nogi .
  8. Jeżdże już ponad 2 lata samochodem po polskich "drogach" i ok. 80% kierowców ma źle wyregulowane światła . Tym by się kur zajeli , a nie jak zbierać kase na fotoradarach... Ogólnie ładna Audiczka, ale za mały silnik... spojler mógł by zostać, ale jak zrobisz te zmiany o których piszesz to Twoja Audi będzie . Nie do poznania .
  9. tylko polega na odmłodzeniu samochodu . Jest wiele przykładów na forum jak dzięki tym zmianą samochód stał się młodszy i wygląda jeszcze lepiej , a nie którzy idą jeszcze dalej..., ale to już zależy od gustu i od indywidulanych upodobań i wizji na stuningowanie samochodu .
  10. Rzeczywiście nie odpiąłem jednej klamry od akumulatora i może przez to się pojawiły te błędy. Niestety człowiek uczy się na błędach... Dziękuje za pomoc .
  11. Witam . Spotkał mnie dość nietypowym problem. Dzisiaj pod wieczór po 19 chciałem jechać do sklepu... a tu akumulator ledwo zipie. Już był na wyczerpaniu. Ostatnio raz jechałem żabą w Poniedziałek (28.09). Pewnie dlatego tak się stało, teraz będe wiedział. Ale nie o tym. Na parkingu akurat mieli prostownik, więc podładowałem akumulator i odpalił bez problemu. Ale później patrze na wyświetlacz i mi kontrolka od Air Bagu nie zgasła. Byłem zdziwiony, bo ostatnio kiedy jechałem czyli w Poniedziałek (28.09) wszystko działało bez zarzutu chodziło jak ta lala i dało się włączyc ogrzewanie tylniej szyby. Jak wracałem ze sklepu to nadal mi się świeciła kontrolka od Air Bagu, a jak się zatrzymałem pod Kebabem i później chciałem włączyć ogrzewanie tylniej szyby to się wogule nie dało, a Air Bag nadal świecił ;( i to mnie jednocześnie wkur i zmartwiło . Wcześniej podgrzewanie można było włączyć bez problemu bo się świecił pomarańczowy trójkąt jak naciskałem przycisk od ogrzewania tylniej szyby. Czy możliwe, że przez rozładowanie pojawiły się jakieś błędy w komputerze czy coś bardziej poważnego? Proszę o pomoc. Z góry dziękuje za wszelką pomoc .
  12. Elegancki styl i to się chwali
  13. Deutschland sucht den superstar :> . Mam wizje... kilka zmian i samochód nie do poznania .
  14. Kiedyś miałem takie felgi ... Ogólnie ładny Avancik
  15. Oryginalne listwy kosztują między 60-70 zł na Allegro. Trudno stwierdzić w jakim stanie jest środek. Czyszczenie środka ok. 200-300 zł. Ogólnie zewnątrz nie wygląda tak źle. Przydało by się więcej szczegółowych zdjęć .
  16. Ogólnie ciekawa Audi, ale 2.5 TDI bym omijał z daleka... No, ale jak już jest to życzę bezawaryjności . Eksploatacja nie będzie tania...
  17. xxx

    Skyliner89 odpowiedział(a) na oneneo_2005 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Było więcej..., ale pojechaliście po koledze na dzień dobry to teraz jest jedno... , a tak źle z jego Audiczką nie jest , ja już napisałem co bym zmienił. Chyba nie pamiętacie Audi A4 ala Subaru... :gwizdanie:...
  18. Kolor taki jak mój . Według mnie jeden z najpiękniejszych do A4 B5 . Ogólnie bardzo fajna Audiczka, ale felgi bym dał inne.., ale to rzecz gustu .
  19. xxx

    Skyliner89 odpowiedział(a) na oneneo_2005 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Elegancka Audiczka i według mnie wcale nie przekombinowana. Jedynie co bym ściągnął to brewki. Dołożył jakieś fajne 17" w ciemnym kolorze np. grafit i do tego dymione kierunki, przednie i tylne lampy. Tak to widze .
  20. Skyliner89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    :polew: Z poczciwego ropniaka 1.9 TDI Topor wyrzeźbił S4
  21. Ładna A4, ale ta naklejka nie pasuje... . Zmieniłbym felgi na jakieś 17", ale to dopiero na wiosne. Tak jak wspomniał Elmo814 pierw chip i lampy . W dodatku ciekawy środek. Przewinęło się kilka B5 z takim środkiem .
  22. Skyliner89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Z diesla trudno zrobić S4 :gwizdanie: ... Tak jak bym teraz do Lancera przykleił znaczek EVO i wtedy będe się woził EVO . Technologicznie A4 i S4 to całkiem inne samochody. Ogólnie ciekawa z ładnym środkiem , ale dla mnie za mało koni pod maską ...
  23. Wersje USA wogule mi się nie podobają. Przedni i tylni zderzak jest wydłużony. Te wersje zazwyczaj występują w silnikiem 2.0 benzyna i ze skrzynią automatyczną. We wnętrzu jest wiele elementów wspólnych z Evo VII do IX. Poniżej fotki wersji USA: W Libii takie Mitsubishi jeżdżą Cristoforo . Przy większych prędkościach ok. 80 km/h to błotniki im latają . Jeszcze można spotkać Nissany Bluebird. Różne tam samochody jeźdzą... od samochodów które mają niekiedy po 40 lat i po najnowsze fury m.in. Audi RS4, Audi A4 B8, Mercedes Klasy S, BMW X6, X5 Cadillaci CTS, Escalade, STS, Dodge Ramy, BMW serii 3, 5 czy 7. Ostatnio taki gościu rozwalił Mercedesa SLR McLaren na drodze przez pustynie ...
  24. Jak ja sobie popije to trzymam się od mojego samochodu z daleka i nie przypominam sobie, żebym coś zrobił po alkoholu złego... Jedynie mam faze i się śmieje z byle czego... Tyle...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.