Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skyliner89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skyliner89

  1. Skyliner89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Z miesiąc temu mój kolega w nocy koło 20:30 jechał przez Ruczaj w Krakowie swoim Oplem Corsą... jedzie jedzie, akurat z naprzeciwka coś jechało. Nie zauważył dziury i d*p... Zjechał na bok... Lewą stroną uderzył. Felga skrzywiona, przebita opona i coś tam w zawieszeniu mu się stało. Przyjechała policja, porobili zdjęcia. No i dostał z 400zł. I 2 dni później dziura została załatana . W Libii to nawet na największym zadupiu drogi są takie jak na Autobahnie . Można zapierdzielać ile fabryka dała, a po drogach się płynie :>.
  2. Skyliner89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Dziura za dziurą ... jak na poligonie... Nawet na Ruczaj w Krakowie nie da się wjechać od strony Skawiny...
  3. Napęd Quattro . a5JfSON4RcI 8qxylbbjBl4 hqLxs-On6os Może coś takiego zorganizować przez Nasz klub? .
  4. Mam wątpliwości, czy zmieniać na syntetyk . Do tej pory silnik chodzi bez zastrzeżeń na oleju 10W40 Mobil S, aż nie chce się wierzyć, że ma przejechane ponad 200 tyś km . Jak jest dobrze to po co zmieniać? Nikt nie da mi gwarancji, że silnik po zmianie oleju na syntetyczny będzie chodził tak dobrze jak teraz i nie dojdzie do jakiejś poważnej awarii. Gdyby mi powiedzieli na forum jak się pytałem przy pierwszej zmianie oleju w Polsce, żebym zalał syntetykiem pewnie to bym zrobił, ale polecono mi Mobil S 10W40...i jak wcześniej pisałem takim zalałem.
  5. Ja raczej też zostanę przy 10W40. Jest dobrze, nie narzekam, a po co mam ryzykować i później żałować, że coś mi się z silnikiem stało... Polecono mi na forum Mobil S 10W40 to taki zalałem i jestem zadowolony .
  6. Ja też jade :>.
  7. Śmiejcie się, śmiejcie :> . Jak będziecie z daleka słyszeć MT to będziecie wiedzieli, że to ja jade :polew: , ale nie tylko słucham MT także innych zespołów m.in. Europe, Def Leppard, Van Halen, Whitesnake, Alice Cooper, Queen, Bon Jovi i pare innych...
  8. Akurat mam swoje konto na www.moderntalking.pl i to ponad 3 lata... a założyłem ten wątek z ciekawości .
  9. Ja brałem pod uwagę to, że MT ma swoich zwolenników i przeciwników (zresztą jak każdy zespół), ale i tak jestem zaskoczony, że kilka osób na forum słucha i lubi MT. Wcześniej zła opinia na Ich temat mnie bolała tzw. sprawiała przykrość, teraz mnie w ogóle nie rusza, ale dziwią mnie te obelgi na Ich temat. Ktoś Ich nie słucha, nie lubi to mówi wprost "Nie lubię i koniec", ale przy tym nie trzeba było używać brzydkich słów...
  10. Każdy słucha tego co lubi..., ale żeby od razu obrażać Modern Talking... ... Bez przesady... Chociaż nie słucham Michaela Jackson tak często jak MT to potrafię go docenić za to co zrobił dla przemysłu muzycznego i słusznie jest nazywany Królem Popu .
  11. Są Queen, The Beatles, Rolling Stones, Bon Jovi, Europe, Led Zeppelin, Def Leppard, Alice Cooper, Van Halen itp. itd. Założyłem temat o Modern Talking, bo byłem ciekaw czy ktoś oprócz mnie na forum Ich słucha... tyle...
  12. Przyzwyczajony jestem do tego typu obelg na temat Modern Talking, ale do tej pory nie mogę zrozumieć dlaczego... ... i jeszcze to pisze osoba starsza ode mnie o 13 lat. Brak słów... To, że w latach 80tych wyglądali tak, a nie inaczej? Każdy podobnie wyglądał w latach 80tych. To, że wysokie chórki były w refrenach? Brak słów na takie komentarze... Co z tego, że Freddie Mercury był gejem i tak lubię niekiedy posłuchać sobie zespołu Queen. Dziwi mnie takie ocenianie po orientacji seksualne niż po muzyce... George Michael i Elton John też są gejami i mają wiele fanów na świecie. Tak samo było z Michaelem Jacksonem było... Dziwny jest ten świat...jak śpiewał Czesław Niemen... Tyle z mojej strony...
  13. Np3MTdVinC8 nTWu2zzyEmg bcNKOlAZeLw 2Y7c1_gK8Os 5KbiVHqj_Z0 gqCFZvU33WU Pitbull Feat. Akon - Shut It Down i wiele innych...
  14. Widziałem oba te filmiki . Najbardziej podoba mi się ten 1 z tą reklamą ubezpieczenia :>. O Modern Talking dowiedziałem się w 1995 roku, dzięki Blue System (projekt ten został powołany po pierwszym rozpadzie Modern Talking w 1987 roku przez Dietera Bohlena), a w 1998 roku nastąpił wielki powrót i niestety w czerwcu 2003 roku Dieter Bohlen wraz z Thomasem Andersem ogłosili rozpad Modern Talking ;(. Mój tata pracował w Kaliningradzie i z stąd przywiózł kasety Blue System i tak się zaczęła moja historia z MT i słucham Ich do dziś . Nie wstydzę się Ich słuchać. Jak jade to często słucham MT. Wiele osób, którzy mnie znają dziwią się, że Ich słucham, ale ich opinia na ten temat mnie nie interesuje... Jak koledzy jeżdżą ze mną i puszczam Modern Talking to oni wtedy się chowają po kątach, żeby ich nie było widać :polew: . Jak to 4 lata temu powiedział Dieter Bohlen "Es gibt nie ein ende von Modern Talking" czyli "Nigdy nie będzie końca Modern Talking". Według mnie dzisiejsza muzyka nie ma tyle magii w sobie co muzyka w latach 80tych. Dla nie których Modern Talking to "tylko" zespół muzyczny, a dla innych coś więcej m.in. dla mnie.
  15. Witam Czy ktoś na forum oprócz mnie słucha Modern Talking? Jak tak to jak długo i dlaczego? . Pytam z ciekawości . Pozdrawiam
  16. Podpisałem . To co oni robią tym zwierzętom w Chinach to coś strasznego ;(. Najbardziej po any kraj na świecie... . Gdybym takiego spotkał to bym mu w morde dał... Brak słów
  17. Skyliner89 odpowiedział(a) na SiMn temat w Audi A4 B5
    W Audi A4 B5 są też awaryjne synchronizatory 3 i 5 biegu. Może to właśnie synchronizator 5 biegu .
  18. Wcześniej było źle... , a teraz wygląda bardzo dobrze :> . Kilka zmian i już inaczej wygląda .
  19. Właśnie tacy "mechanicy" naciągają Nas na kasę i zamiast porządnie naprawić samochód to mogą go jeszcze bardziej spieprzyć... dlatego trzeba uważać komu się oddaje samochód do naprawy i mieć swojego sprawdzonego, przede wszystkim uczciwego mechanika. Nie każdy zna się na mechanice samochodowej i niekiedy mechanicy to wykorzystują. Np. okazało się, że trzeba było wymienić przegub, a on wymienił pół zawieszenia...
  20. Olej wymieniałem przy przebiegu 190600 km, a dolewałem 0.5 litra przy przebiegu 199700 km czyli nie mam powodów do zmartwień?
  21. Powiem szczerze, że mam wątpliwości co do tej zmiany ... Może ktoś był w takiej sytuacji co ja jestem teraz, że miał zalane 10W40, a ma wątpliwości co do zalania 5W40 i czy są jakieś problemy po tej zmianie? Czy Audi jako producent dopuszcza ubytek 0.5 litra oleju. Właśnie nie dawno tyle dolewałem...
  22. Mi za niedługo też szykuje się wymiana oleju. Panowie mówicie, że powinienem wlać pełen syntetyk Motula X-Cess 5W-40. Dwa pytania. Bo różnie ludzie mówią i piszą na ten temat... 1. Czy przy zmianie oleju z pół syntetyka (w moim przypadku z Mobil S 10W40) na full syntetyk (Motul X-Cess 5W-40) nie trzeba będzie silnika jakoś wyczyścić czy wypłukać przed zmianą? Pytam bo nie wiem. 2. Jaką dajecie gwarancje, że z silnikiem nic się nie stanie (nie mam zamiaru płacić za remont silnika)? Wczoraj rozmawiałem z kilkoma znajomymi mechanikami i zalecają mi pozostanie przy 10W40... Teraz już nie wiem, a chce dla swojej jak najlepiej :>.
  23. Ja swoim ponad rok temu jechałem 220 km/h. Już przy 150-160 km/h słychać odgłosy silnika... Mi się wydaje, że to w dużej mierze zależy jak poprzedni właściciel użytkował samochód i jak nim jeździł, bo jak jadę w mieście czy w trasie to nie czuć, że jest zamulony...
  24. Fajna Audiczka, tylko szkoda, że automat . Mogłem też kupić biała z 1998 roku z silnikiem 1.8 125KM sprowadzoną z Austrii tylko wtedy nikt nie chciał przygarnąć Forda
  25. Zgadza się Andrzej. Przez ponad rok użytkowania Audi nie zrobiłem więcej niż 20 tyś km... Za niedługo planuje kupić jakiegoś diesla, bo ostatnio jeżdżę znacznie więcej. Niektóre 3-4 letnie diesle mają przejechane ponad 200 tyś. km. Benzynowe zawsze miały niższy przebieg niż diesle.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.