Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Biala Dama


crxmen

Rekomendowane odpowiedzi

witam ja to tam maniak crx jestem ale zona zazyczyla sobie cos co idzie w strone limo, i tak padlo na A4.Samochod rok 2000 i przebieg tylko 34 tys kilometrow !!!!! pelna ksiazka serwisowa od poczatku do konca :> Auto kupione od dziadka rok urodzenia 1921 .Pan byl poprostu za stary juz zeby jezdzic i pozbyl sie maszyny.Auto w stanie salonowym :) w srodku pachnie jeszcze nowoscia !! silniczek 1.8 w automacie zeby mozna bylo wygodnie podrozowac,no i to chyba na tyle :wink4: kilka lichych fotek na poczatek,a w miare modzenia bede dorzucal fotki :) Jak wam sie podoba ???

a46fad3af48204d4med.jpg

58d272f7c17bd550med.jpg

fe740e7ef266def4med.jpg

06c61440d0244588med.jpg

10671eeb2e8dc313med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wam sie podoba ???

daj wiecej fotek wnetrza to ocenimy czy rzeczywiscie taka saloNOWKA ;)

aha i zmien w profilu oznaczenie silniczka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przebieg powala

ps. ten bialy del sol w tle patrzac na twoj nick to raczej twoj jest ;> ?

moze go zaprezentujesz w dziale Moja a4\Inne Marki[br]Dopisany: 13 Grudzień 2009, 21:59_________________________________________________ps. jakies plany co do a4 sa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadkowi się nowy grill poliftowy nie podobał i zmienił na grill z autek przedliftowych :)

Piękny kolor :good: Co planujesz modzić? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadkowi się nowy grill poliftowy nie podobał i zmienił na grill z autek przedliftowych :)

a no ;) teraz dopiero tez zauwazylem hehe.... grill od przedlifta ;) czyli jakas przygode miala ... bo watpie zeby ktos sobie wymienil z ladniejszego nowego na starszy brzydszy grill

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: dokładki w kolor ściema szybek i dach na czarno jak u Nowaka :banan1:

Czarna fela, lampy z czarnymi środkami, i lusterka w węglu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biała solniczka w tle :naughty:

tu temat do solniczki zeby nie syfic w tym temacie :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/odp_crx_del_sol-t107263.0.html;new;boardseen#new

Dziadkowi się nowy grill poliftowy nie podobał i zmienił na grill z autek przedliftowych :)

Piękny kolor :good: Co planujesz modzić? :)

dziadek gdzies przychaczyl i maska jest wymieniona i blotnik pomalowany ,ale mi to nie przeszkadza wogole.Z modow to chcialem wrzucic skore w srodek ale szkoda mi praktycznie nowego weluru wiec srodek przynajmniej narazie zostanie.chyba wymienie grill na bezznaczkowy,troche gleby i jakies konkretne alumki,z tym ze na rynku jest taki wybor koloek ze naprawde ciezko sie zdecydowac :kwasny: ale upatrzylem sobie takie felasie ?? jak wam sie widzi ??

b163d4aac4ffe8ffmed.jpg

d425854b2a9dad6amed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no faktycznie bo maska też przedlift, nie zauważyłem, tylko grill wpadł mi w oko :) Nie no luzik, mało która jest w idealnym stanie :)

Fajne plany na mody :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: dokładki w kolor ściema szybek i dach na czarno jak u Nowaka :banan1:

Czarna fela, lampy z czarnymi środkami, i lusterka w węglu :kox:

czarna fela to tez jest jakas opcja :naughty:,lampy hm nie wiem jak jest z jakoscia tych lampionow bo jest jest to badziew "made in china" to zdecydowanie podziekuje wole zostac przy seryjnych chociaz te lampiony by sie tez dobrze prezentowaly.Ma ktos ewentualnie takie lampy zalozone i moze mi cos powiedziec na ich temat ?? a fele z aukcji juz widzialem i sie zastanawialem ale tego jezdzi troche i w sumie jest to troche oklepane,chociaz nie powiem moze faktycznie w bieli to by bylo to.Sami widzicie wybor alusow nie jest latwy :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że to automat, więc raczej dziadek go nie zarzynał...

Fajne. Gleba. Szybki ściema. Czarny dach + lustra. I felgi czarne. Te białe fajne, ale chyba tutaj nie przypasują - co za dużo, to nie zdrowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna fela to tez jest jakas opcja :naughty:,lampy hm nie wiem jak jest z jakoscia tych lampionow bo jest jest to badziew "made in china" to zdecydowanie podziekuje wole zostac przy seryjnych chociaz te lampiony by sie tez dobrze prezentowaly.

Po co nowe..w tych środki pomalowac :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

białe jest piękne tylko zrób tam ciemną szybke czarną felgę wstaw i dach na czarno i bedzie kosmos hehe :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w koncu udalo sie zdobyc grill RS4 towar deficytowy i ciezko dostac ale jest :notworthy: mam male pytanko bo chce go zrobic na czarno !" ktos przerabial taki temat bo nie moge znalezc,ramka jest srebrna i to jest folia a pod spodem ten plastik z ramki jest bialy :wallbash: i teraz nie wiem od czego zaczac,czy zrywac ta folie ,czy nie zrywac ,pomalowac to jakos ?? i tak samo znaczek jak sie do tego zabrac ?? mala fotka dla smaczku :kox:

b1882819b9956e5amed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...