Treść opublikowana przez Skyliner89
-
[INNE] INFINITI G35x 2006
Infiniti przy Lexusie wymięka i nie ma się co dziwić, że Lexus jest najlepiej sprzedającą marką w USA jeżeli by porównać ją z Acurą, Audi, BMW i Mercedesem. W ciągu 20 lat Lexus szybko sobie prestiż wyrobił. Nie dawno Infiniti wszedł na polski rynek. Ale ogólnie fajne autko .
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Gangsta . Bardzo fajnie wygląda z tym grilem.
-
[B5 ABC] Czeka mnie jeszcze rejestracja.wrrrrrrrr
Długa droga przed Tobą..., ale nie jest za późno, żeby się nawrócić :>. Minusy: Dywaniki, brewki, 15" felgi giną w wiejskim tuningu..., radio też nie pasuje, progi, a tylna dokładka do zderzaka do niczego nie pasuje i jeszcze ma inny kolor od całego samochodu... , a plus to kolor nadwozia... Audi nie lubi wiejskiego tuningu bo łatwo je oszpecić niż poprawić im wygląd... :gwizdanie:
-
[ALL B5] Proszę o pomoc. Dosyć nietypowy problem.
Możliwe, ale niedawno dopompowywałem opony i felgi są w bardzo dobrym stanie tak samo opony... . Najwyżej pojade na zbieżność.
-
[ALL B5] Proszę o pomoc. Dosyć nietypowy problem.
Witam Od kilku dni kiedy jadę samochodem i trzymam kierownice na wprost to samochód ściąga na lewą strone, a kiedy jadę na wprost to kierownica jest lekko odchylona w prawo. W dodatku na nierównościach coś się tłucze w przednim zawieszeniu z prawej strony. Może jakiś wahacz do wymiany... i teraz pytanie. Czy to stukanie z prawej strony może mieć wpływ na to, że jadąc samochodem ściąga mnie na lewo? Przed wczoraj byłem na przeglądzie i nic nie wykazało, że coś jest nie tak z zawieszeniem ... Proszę o pomoc. Z góry dziękuje za pomoc .
-
[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
Bo złota ...
-
Moja Laguna GT 2.0T 205KM
i zmiana na wielki "+" .
-
Mario22 i jego Nismo..
Nissan Almera , sam myślałem o Nissanie przed kupnem A4, ale o Primierze GT ...
-
Moja zielona niunia
Somes jest żywym przykładem, że dzięki klubowi A4-klub.pl szybko się nawrócił na właściwą droge . Wcześniej jego A4 była przykładem wsiowego tuningu co A4 bardzo nie lubią, miał sonary z przodu, a teraz jest czołowym reżaczem w klubie .
-
[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
Ile razy można sprzedawać i kupować samochód...
-
Moja zielona niunia
Nawet raz było Audi A4 ala Subaru Impreza . BTW. Ładny kolor samochodu. Na Twoim miejscu ściągnął bym progi, usunął bad looka i wstawił lampy na przód po II lifcie, wstawił grill od S4 i będzie , ale zrobisz jak będziesz uważał .
-
Fiat Brava
Zmiana na + . Ja wcześniej miałem Forda Escorta z 1997 roku 1.8 16V Ecotec 115KM, a przecież Fiat to jego brat .
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Szalony . Ja bym reżał RS4 body , a nie zmieniał wóz...
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Zawsze można się zamienić z Toporem na S4 w dieslu :polew: . Wyjdzie taniej...
-
[INNE] E36 Coupe tarq, moja Ex:(
A jakieś zdjęcia środka są?
-
[INNE] E36 Coupe tarq, moja Ex:(
Ta BMW E36 Coupe powinna świadczyć za wzór jak się tuninguje serie 3 E36 . Praktycznie nic jej nie można zarzucić... Tylko nie wiem jak w środku
-
[ALL B5] Proszę o pomoc :) Poszukuje halogenów do Audi A4 B5 przed II liftem :)
Tak . Właśnie o te mi chodziło . Dziękuje za pomoc
-
[ALL B5] Proszę o pomoc :) Poszukuje halogenów do Audi A4 B5 przed II liftem :)
Witam . Poszukuję halogenów do Audi A4 B5 przed II liftem. Ktoś kiedyś na forum pokazywał link do tych halogenów na Allegro. Chodzi o takie jak w Audi A4 B5 po drugim lifcie tzw. te okrągłe nie te HELLA owalne. Tylko teraz nie mogę ich znaleźć... . Proszę o pomoc Z góry dziękuje za pomoc.
-
[INNE] E36 Coupe tarq, moja Ex:(
Nikt nie powiedział, że jest h*jowa :>. Chwała mu za to, że są jeszcze tacy co tuningują BMW E36 z gustem i bez zbędnych udziwnień
-
[INNE] E36 Coupe tarq, moja Ex:(
Ogólnie nie przepadam za marką BMW i modelem E36. Ale powiem Ci, że fajnie wygląda ta coupe . Bez zbędnych udziwnień. Zrobiona, ze smakiem . Tak jak powiedział Raggaman nie włożył bym tyle kasy do takiego samochodu...
-
Nie oszlifowany diament... :D "Afrykański Sen" str 2 :)
Zgadza się to 15" felgi . Kto wie może na wiosne zawitają 17"
-
[B5 AHU] Moja A4:))
Ogólnie ładna furka, ale te sonary do wymiany . Dobrze, że Somes szybko się nawrócił :polew: ...
-
[ALL B5] OOOO A4 Nowka
Znaleźć Audi A4 B5 z jasną skórą graniczy z cudem... Po połączeniu czarnego nadwozia z czarnym lakierem robi się ciemno jak w upie . Czarna skóra do jasnych nadwozi, a ciemna skóra do ciemnych nadwozi : i to jest słuszne połączenie. Ja wole ciemne nadwozie + jasne wnętrze = .
-
[B5 1Z] moja nowa i pierwsza włoszka :D NOWE FOTY
. Zastanawiam się dlaczego zmieniasz samochody jak rękawiczki? . Nie lepiej dołożyć i kupić coś nowszego i lepszego...?
-
[ALL B5] OOOO A4 Nowka
Ja bym nie obniżał , ale zrobisz jak zechcesz .