Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] INFINITI G35x 2006


Jacob_USA

Rekomendowane odpowiedzi

Infiniti G35x 2006

Jest leciutkim golaskiem i oto mi chodzilo

- AWD

- 3,5 V6 (298 HP, 365 Nm)

- VDC

- Xenon

- Tiptronic

- Jezdzi do przodu i do tylu

- mysle ze wiecej nie ma co pisac w kazdym to samo :)

Moje plany co do tego autka:

- Zapalanie na pilota ( praktyczne w zimie )

- 18 calowe czarne koleczka :)

- Przyciemnienie szyb

- NRG Grounding kit

- Brake Big kit (Brembo - wilwood - APracing) cos z tego...

- Spoiler ( ? ) pomysle sami zasugerowac mozecie jak bedzie lepiej.

- wydech BORLA lub HKS

- O Superchargerze nie mysle kobieta nie pozwoli hahahaha

dsc795859606162tonemapp.jpg

wisconsindellsjune0986.jpg

dsc7963p.jpg

dsc7964m.jpg

dsc7965s.jpg

dsc7966.jpg

dsc797071676869tonemapp.jpg

wisconsindellsjune0985.jpg

p7120084.jpg

p5150083m.jpg

p7120087x.jpg

p8260218.jpg

wisconsindellsjune099.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny .... ;)

i do tego silnik z vel satisa :gwizdanie:

szkoda ze nie coupe ;) lub 350z :slina:

ale i tak ciekawa sprawa... bo cos innego

nie chcesz 19" zamiast 18" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Infinity mi się zajeb... podobają. Coś nowego na naszych drogach :good:

Sam cały czas ciułam na FX'a (jeszcze kilka lat i może :naughty:) :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Infinity mi się zajeb... podobają. Coś nowego na naszych drogach :good:

Sam cały czas ciułam na FX'a (jeszcze kilka lat i może :naughty:) :decayed:

Fx-y to tylko brac Fx45 lub Fx50s :) V8 pali o galon wiecej paliwa ale moj sedan nie wezmie Fx-a za cholere :) po modach juz jest inna gadka ale seryjnie nie ma szans... :blink:

Co do coupe nie bralem z tego wzgledu ze czesto podrozuje wypad ze znajomymi w 4 wiec sedan jak najbardziej pasuje mozna do bagaznika wsadzic waciki i 6paka :) a do coupe jedynie reczkin mozna wlozyc... :naughty:

fajny .... ;)

i do tego silnik z vel satisa :gwizdanie:

szkoda ze nie coupe ;) lub 350z :slina:

ale i tak ciekawa sprawa... bo cos innego

nie chcesz 19" zamiast 18" ?

Silniki w tych autach sa zaj***** :tongue4: podatne na modyfikacje az sie prosza o wyciagniecie z nich jak najwiecej konikow wkoncu jak by nie bylo SKYLINE :) czemu nie 19 ?? hmm bede szczery drogie sa i za duze lubie wygode wiec 19 byly by twarde tak wiec zostaje na 245/45/18 :) teraz mam 215/55/17 zimowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Infiniti przy Lexusie wymięka :decayed: i nie ma się co dziwić, że Lexus jest najlepiej sprzedającą marką w USA jeżeli by porównać ją z Acurą, Audi, BMW i Mercedesem. W ciągu 20 lat Lexus szybko sobie prestiż wyrobił. Nie dawno Infiniti wszedł na polski rynek. Ale ogólnie fajne autko :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Infiniti przy Lexusie wymięka :decayed: i nie ma się co dziwić, że Lexus jest najlepiej sprzedającą marką w USA jeżeli by porównać ją z Acurą, Audi, BMW i Mercedesem. W ciągu 20 lat Lexus szybko sobie prestiż wyrobił. Nie dawno Infiniti wszedł na polski rynek. Ale ogólnie fajne autko :).

Tylko ze lexusy sa dla dziadkow :P i panow w garniturach INFINITI tez ale ma zaciecia sportowe Lexus natomiast buja sie po drogach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziadkiem nie jestem, mam GSa mk1 na gwincie i jest cool :) Infinity też są fajne - wydech Top Speed, HKS ew. Blitz Nur Spec bierz bo Borla nie gada za fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mowie ze te silniki sa zle... powiedzialem tylko jako ciekawostke ze te silniki sa tez montowane w renault vel satis ;) a wiem bo swego czasu mocno sie zaglebilem w temat 350z i chyba juz znam wszystkie wady i zalety tych aut :)

wg mnie lexus nie jest dla dziadkow....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem do konca jak to jest ale reke dam sobie uciac ze INFINITI nie jest skladane w USA na sto procen idzie z JAPONI co do silnikow nie zawodnosc nr.1 Mialem wczesniej Nissana maxime V6 3,5 tez lalem olej i jezdzilem (latalem) bo tam bylo 265 HP :)

Co do Lexusow to sa gusta a o tym nie podyskutujemy ;) ja nie lubie tego czerwonego wnetrza reszta jak najbardziej w Lexusie jest na TAK :)

Zreszta nie chce tu nikogo obrazac ale made in Japan jest nie zawodne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze wprost... Auto Japonskiego Biznesmena :decayed: :decayed: . Nie podoba mi sie z ktorej strony bym nie patrzyl , a w srodku to juz calkowita porazka.

Ale fajny silnik i wazne ze Tobie sie podoba. I napewno + za to ze jest to cos innego niz dotychczas :good: :good:

Powodzenia w modach :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No

Napisze wprost... Auto Japonskiego Biznesmena :decayed: :decayed: . Nie podoba mi sie z ktorej strony bym nie patrzyl , a w srodku to juz calkowita porazka.

Ale fajny silnik i wazne ze Tobie sie podoba. I napewno + za to ze jest to cos innego niz dotychczas :good: :good:

Powodzenia w modach :naughty:

No G35 03-06 mial dosyc fikusny wyglad i chyba od 03 zaczeto naprawde patrzec z dobrej strony na INFINITI jako wielka konkurencja dla BMW bo taki jest cel, natomiast od roku 08 INFINITI powalilo wedlug mnie urokiem moze ten juz bedzie Ci sie bardziej podobal :good:

Ja prawde mowiac pospieszylem sie z zakupem G wcale tak naprawde nie potrzebujac auta... poprostu mialem przez moment urok dzieciaka ktory chce nowa zabawke :wink4: na dzien dzisiejszy bym napewno zostal przy marce ale model poszed by albo w Fx45 to SUV albo M45 i to silniki V8 ;)

PANOWIE BARDZO PODOBA MI SIE WASZE FORUM napisalem to z duzych liter bo szukalem gdzies zeby sie zaczepic jest forum INIFNITI w polsce ale to wielki padak chodza wyzej niz chmury :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem gdzie jest skladane :) ale wyglada to tak... infiniti to nissan a nissan jak wiadomo ma troche wspolnego z renault ( np silniki ) i wlasnie ten silnik zostal skonstruowany przez renaulta :) i wtedy go wykorzystal nissan.

niemniej jednak jest to bardzo udany silnik

ps. o co Ci chodzilo z tym czerwonym wnetrzem w lexusach ?

ps2. nowe infiniti z wygladu sa coraz ladniejsze.... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem gdzie jest skladane :) ale wyglada to tak... infiniti to nissan a nissan jak wiadomo ma troche wspolnego z renault ( np silniki ) i wlasnie ten silnik zostal skonstruowany przez renaulta :) i wtedy go wykorzystal nissan.

niemniej jednak jest to bardzo udany silnik

ps. o co Ci chodzilo z tym czerwonym wnetrzem w lexusach ?

ps2. nowe infiniti z wygladu sa coraz ladniejsze.... :good:

Masz racje co do tych silnikow ale jak sam piszesz nizawodnosc nie lubie swojego przechwalac ale tylko stwierdzam fakt

OK co do tego czerwonego to tu zamieszczam zdjecie:

630965818.jpg

Aco do nowych G37 to wygladaja juz tak:

infiniti-g37-sedan-widescreen-car-p.jpg

I srodek sie zmienil:

112_0708_14z2008_infiniti_g37interi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa chodzilo ci o te pseudo drewno... to fakt ;) ono ma paskudny kolor w gs`ie ;)

w ls`ie i is`ie jest troche lepiej

deska nowego g37 nie bardzo mi sie podoba ale juz samo auto jest calkiem fajne ... zwlaszcza w wersji cabrio ( czerwone + biale wnetrze :kox:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...