Treść opublikowana przez Jacob_USA
-
Ceny paliwa marzec 2026
93 ?? dziwne te oktany... to u nas 95 lepsza niż Vpower w stanach? no ale i tak wychodzi za niego 2,2zł za litr... nieźle choć to i tak trochę sporawo jak na hamerykę... Diesel Neste Elbląg 3,89 Inni mowia ze to inaczej oznaczane u nas... drudzy ze gorsza jakosc paliwa i tyle i raczej przechylam sie do tej drugiej oponi a co do cen zawsze ida w gore w tym okresie jeszcze nie dawno lalem za 1,89$
-
[INNE] Lexus GS300 1st gen. JZS147 umyte fotki 1sza str.
Bardzo ladnie lac i jezdzic , a co do kradziezy tych samochodow w polsce to szkoda slow... ja swoje auto zostawilem z kluczykami w samochodzie wiele razy i jeszcze nikt nie odjechal ;(
-
Ceny paliwa marzec 2026
Shell Regular 85 2,79$ Shell Premium 89 2,89$ Shell V-power 93 2.98$ <--- to moja benzynka za galona
-
[INNE] INFINITI G35x 2006
Ten silnik duzo zbieral nagrod za dobra ekonomie
-
Czego słuchacie w swoim aucie ?
a jak po Amerykansku The Baseballs Hot 'N' Cold
-
Ślisko
Wlasnie tak myslalem ze jak popada snieg to koniec ale ciekawe to jest
-
Ślisko
Racja ale to strasznie wyglada nie widac nawet wysepek
-
Ślisko
O cholercia to przeciez w glowie sie nie miesci po co tak jedno duze rondo i by bylo lepiej sadze ze to bardziej zrobione dla aktrakcji
-
[INNE] INFINITI G35x 2006
Pewnie ze tak A tu znajomego coupe 2003 rok biegowka uzyskal tkai wynik
-
[INNE] INFINITI G35x 2006
Lexus LS 460 wymiata natomiast SUVY maja okropne[br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 23:49_________________________________________________ Tak ale musisz wziasc pod uwage ze nikt zetka nie bedzie ruszal jak dziadek tylko zawsze powyzej 2 tys obrotow go kreca a ja mam leciutka noge wiec krece go do 2 tys i kolysam sie na autostradzie nie powiem bo jak sa chetni na swiatlach to nie odpuszczam ale moje spalanie to 13-15l po miescie
-
[INNE] INFINITI G35x 2006
NIe porownuj zetki do INFINITI inne moce na autostradzie zrobie 25 mil na galonie a po miescie 19 Zrobilem kiedys tak ze zatankowalem auto po sam korek paliwa nastepnie przejechalem rowne 60 mil czyli 100 km i zatankowalem i wyszlo ze spalilem na trasie 9,5
-
[INNE] INFINITI G35x 2006
9.5l na trasie jak sie rozbuja, a w miescie 12-13l natomiast jak chce kogos skilowac to i 19l chlapnie Fx50s nie ma tak pieknego dzwieku jak F45 starszy model ale sound o wiele lepszy. O servisie z tego co wiem nie ma problemow jakich kolwiek to wszystko jest nissan wiec wszystko jest ok zreszta do servisu sie tym autem nie zaglada oprucz wymian filtrow olejow i tarcz z klockami no chyba ze ktos go zagazuje to sie zaczynaja robic gorki i doliny
-
[INNE] INFINITI G35x 2006
Trochę linia dechy zalatuje Mercem S Gratuluje auta.. Ja bym dał jakieś fele z czarnym środkiem i zamianił te alu dekory na coś z carbonu :kox: Z felami nie bede kombinowal kupie OEM 18stki, tak to bedzie wygladac nie powalaja na nogi ale co zrobic nie wazny jest dla mnie wyglad tylko zeby wygodnie wozil z pkt A do pk B nie ma pkt S
-
Ślisko
Jak by nie bylo w USA pozabijali by sie
-
[INNE] INFINITI G35x 2006
w tym modelu tez mozesz miec zamiast drewna takie aluminium jak ja mam hehe no szkoda ze Ci nie przypadlo do gustu ale pociesza mnie fakt ze lubicie moja V6
-
Ślisko
Zapewne znajduja sie tacy co z prawego pasa smigaja w lewo
-
[INNE] INFINITI G35x 2006
dokladnie dlatego Lexus nie bo to drewno jest dziwne a to wnetrze ladne ?? http://www.bmwblog.com/wp-content/uploads/2006332456303979281_rs.jpg kurcze chce was uwiesc
-
Ślisko
...od nas sie wiecej dowiesz... :gwizdanie: Bez porownania hehehe wiedze maja moze i dobra w US na temat przerobek a tak nie jestem pewien co do ich porad itd.
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Po co hamowac ?? jest kukurydza
-
Ślisko
Tez sie ciesze ze fajne forum znalazlem jednak z Amerykanami dyskusja o motoryzacji itd a ze swoimi to inna bajka Co u nas slychac... kryzysu jak nie bylo tak nie ma :gwizdanie: stracili Ci co brali wiecej niz mogli splacic jesli chodzi o cos z USA nie ma sprawy wujo moze wyslac wysylam duzo rzeczy chlopaka do INFINITI w Polsce
-
Ślisko
WIdze ze tu troche rozmwy o USA to postaram sie kilka rzeczy sprostowac a moze wyjsnic Co do opon zimowych to 70% ludzi nawet nie ma pojecia o istnieniu opon zimowych 85% ludzi smiga na all sezon a moze te 15% zamienia na zimie zimoweczki. Mieszkam w WIsconsin powyzej Ilinois Chicago takie sniegi i mrozy jakie tu panuja w zimie to tego w Polsce nie ma w Chicago natomiast jest zawsze mniej sniegu bardziej juz na poludnie. W Milwaukee tu gdzie mieszkam teraz mam 1:05 pm i 2 F -16.5 C mamy dzien normalna temperatura dziewczyny do sklepu smigaja w japonkach chlopaki w krotkich rekawkach oto WISCONSIN mrozy to sa jak jest -10 F -23C Dokladnie co koledzy wczesniej pisali ze STOPAMI sa na osiedlach lub mnie zatloczonych skrzyzowaniach z sygnalizacja czerwona ktora mroga caly czas przypominajac zeby sie zatrzymac. NIe zatrzymasz sie 50$ nie twoje, nastepnie bedzie 75$ i tak do skutku,, jak nauczy sie ktos stanac na 3 sekundy. Co do rond w Chicago tego nie widzialem za ciasno tam jest ale w WIsconsin widze ze zaczynaja robic coraz wiecej rond i ONI JEZDZIC nie umieja nie wiedza co robic wjezdzaja na rondo sa na rondzie i zatrzymuja mi sie zebym ja wjechal na rondo ;( porazka. Kazdy mieszkaniec dannej dzielnicy gdzie znajduja sie nowe ronda dostaje od zarzadu drog takie intrukcje tutaj ---> http://www.ci.muskego.wi.us/Portals/5/docs/I-43%20%20racine%20ave_rab_EAST_final.pdf jak dostalem koperte otwieram i strzaleczki narysowane jak mam jezdzic padlem :polew:
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Jesli oni stoja a ty jedziesz to nie jest wyprzedzanie a wymijanie czy omijanie Co by nie bylo zrobilem to po Polsku
-
[INNE] INFINITI G35x 2006
Masz racje co do tych silnikow ale jak sam piszesz nizawodnosc nie lubie swojego przechwalac ale tylko stwierdzam fakt OK co do tego czerwonego to tu zamieszczam zdjecie: Aco do nowych G37 to wygladaja juz tak: I srodek sie zmienil:
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
U mnie pdoobnie Amerykany na all sezon smigaja lub sumer tires wiec nie odbiegaja zwiele od siebie heh natomiast ja zimoweczki w tym roku do nowego autka zapodalem Bridgestone Blizzak WS-60 wiec trzymaja sie drogi jak cholercia zdjec nie robilem zimie natomiast zrobilem film widac jak kozacko po polsku wyprzedzam frajerow ktorzy spanikowani stoja nie wiedzac co robic
-
[INNE] INFINITI G35x 2006
No No G35 03-06 mial dosyc fikusny wyglad i chyba od 03 zaczeto naprawde patrzec z dobrej strony na INFINITI jako wielka konkurencja dla BMW bo taki jest cel, natomiast od roku 08 INFINITI powalilo wedlug mnie urokiem moze ten juz bedzie Ci sie bardziej podobal Ja prawde mowiac pospieszylem sie z zakupem G wcale tak naprawde nie potrzebujac auta... poprostu mialem przez moment urok dzieciaka ktory chce nowa zabawke na dzien dzisiejszy bym napewno zostal przy marce ale model poszed by albo w Fx45 to SUV albo M45 i to silniki V8 PANOWIE BARDZO PODOBA MI SIE WASZE FORUM napisalem to z duzych liter bo szukalem gdzies zeby sie zaczepic jest forum INIFNITI w polsce ale to wielki padak chodza wyzej niz chmury