Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jacob_USA

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. 93 ?? dziwne te oktany... to u nas 95 lepsza niż Vpower w stanach? no ale i tak wychodzi za niego 2,2zł za litr... nieźle choć to i tak trochę sporawo jak na hamerykę... Diesel Neste Elbląg 3,89 Inni mowia ze to inaczej oznaczane u nas... drudzy ze gorsza jakosc paliwa i tyle i raczej przechylam sie do tej drugiej oponi a co do cen zawsze ida w gore w tym okresie jeszcze nie dawno lalem za 1,89$
  2. Bardzo ladnie lac i jezdzic , a co do kradziezy tych samochodow w polsce to szkoda slow... ja swoje auto zostawilem z kluczykami w samochodzie wiele razy i jeszcze nikt nie odjechal ;(
  3. Shell Regular 85 2,79$ Shell Premium 89 2,89$ Shell V-power 93 2.98$ <--- to moja benzynka za galona
  4. Ten silnik duzo zbieral nagrod za dobra ekonomie
  5. a jak po Amerykansku The Baseballs Hot 'N' Cold
  6. Jacob_USA odpowiedział(a) na elmo814 temat w Lifestyle i Hydepark
    Wlasnie tak myslalem ze jak popada snieg to koniec ale ciekawe to jest
  7. Jacob_USA odpowiedział(a) na elmo814 temat w Lifestyle i Hydepark
    Racja ale to strasznie wyglada nie widac nawet wysepek
  8. Jacob_USA odpowiedział(a) na elmo814 temat w Lifestyle i Hydepark
    O cholercia to przeciez w glowie sie nie miesci po co tak jedno duze rondo i by bylo lepiej sadze ze to bardziej zrobione dla aktrakcji
  9. Pewnie ze tak A tu znajomego coupe 2003 rok biegowka uzyskal tkai wynik
  10. Lexus LS 460 wymiata natomiast SUVY maja okropne[br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 23:49_________________________________________________ Tak ale musisz wziasc pod uwage ze nikt zetka nie bedzie ruszal jak dziadek tylko zawsze powyzej 2 tys obrotow go kreca a ja mam leciutka noge wiec krece go do 2 tys i kolysam sie na autostradzie nie powiem bo jak sa chetni na swiatlach to nie odpuszczam ale moje spalanie to 13-15l po miescie
  11. NIe porownuj zetki do INFINITI inne moce na autostradzie zrobie 25 mil na galonie a po miescie 19 Zrobilem kiedys tak ze zatankowalem auto po sam korek paliwa nastepnie przejechalem rowne 60 mil czyli 100 km i zatankowalem i wyszlo ze spalilem na trasie 9,5
  12. 9.5l na trasie jak sie rozbuja, a w miescie 12-13l natomiast jak chce kogos skilowac to i 19l chlapnie Fx50s nie ma tak pieknego dzwieku jak F45 starszy model ale sound o wiele lepszy. O servisie z tego co wiem nie ma problemow jakich kolwiek to wszystko jest nissan wiec wszystko jest ok zreszta do servisu sie tym autem nie zaglada oprucz wymian filtrow olejow i tarcz z klockami no chyba ze ktos go zagazuje to sie zaczynaja robic gorki i doliny
  13. Trochę linia dechy zalatuje Mercem S Gratuluje auta.. Ja bym dał jakieś fele z czarnym środkiem i zamianił te alu dekory na coś z carbonu :kox: Z felami nie bede kombinowal kupie OEM 18stki, tak to bedzie wygladac nie powalaja na nogi ale co zrobic nie wazny jest dla mnie wyglad tylko zeby wygodnie wozil z pkt A do pk B nie ma pkt S
  14. Jacob_USA odpowiedział(a) na elmo814 temat w Lifestyle i Hydepark
    Jak by nie bylo w USA pozabijali by sie
  15. w tym modelu tez mozesz miec zamiast drewna takie aluminium jak ja mam hehe no szkoda ze Ci nie przypadlo do gustu ale pociesza mnie fakt ze lubicie moja V6

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.