-
Ceny paliwa marzec 2026
93 ?? dziwne te oktany... to u nas 95 lepsza niż Vpower w stanach? no ale i tak wychodzi za niego 2,2zł za litr... nieźle choć to i tak trochę sporawo jak na hamerykę... Diesel Neste Elbląg 3,89 Inni mowia ze to inaczej oznaczane u nas... drudzy ze gorsza jakosc paliwa i tyle i raczej przechylam sie do tej drugiej oponi a co do cen zawsze ida w gore w tym okresie jeszcze nie dawno lalem za 1,89$
-
[INNE] Lexus GS300 1st gen. JZS147 umyte fotki 1sza str.
Bardzo ladnie lac i jezdzic , a co do kradziezy tych samochodow w polsce to szkoda slow... ja swoje auto zostawilem z kluczykami w samochodzie wiele razy i jeszcze nikt nie odjechal ;(
-
Ceny paliwa marzec 2026
Shell Regular 85 2,79$ Shell Premium 89 2,89$ Shell V-power 93 2.98$ <--- to moja benzynka za galona
-
[INNE] INFINITI G35x 2006
Ten silnik duzo zbieral nagrod za dobra ekonomie
-
Czego słuchacie w swoim aucie ?
a jak po Amerykansku The Baseballs Hot 'N' Cold
-
Ślisko
Wlasnie tak myslalem ze jak popada snieg to koniec ale ciekawe to jest
-
Ślisko
Racja ale to strasznie wyglada nie widac nawet wysepek
-
Ślisko
O cholercia to przeciez w glowie sie nie miesci po co tak jedno duze rondo i by bylo lepiej sadze ze to bardziej zrobione dla aktrakcji
-
[INNE] INFINITI G35x 2006
Pewnie ze tak A tu znajomego coupe 2003 rok biegowka uzyskal tkai wynik
-
[INNE] INFINITI G35x 2006
Lexus LS 460 wymiata natomiast SUVY maja okropne[br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 23:49_________________________________________________ Tak ale musisz wziasc pod uwage ze nikt zetka nie bedzie ruszal jak dziadek tylko zawsze powyzej 2 tys obrotow go kreca a ja mam leciutka noge wiec krece go do 2 tys i kolysam sie na autostradzie nie powiem bo jak sa chetni na swiatlach to nie odpuszczam ale moje spalanie to 13-15l po miescie
-
[INNE] INFINITI G35x 2006
NIe porownuj zetki do INFINITI inne moce na autostradzie zrobie 25 mil na galonie a po miescie 19 Zrobilem kiedys tak ze zatankowalem auto po sam korek paliwa nastepnie przejechalem rowne 60 mil czyli 100 km i zatankowalem i wyszlo ze spalilem na trasie 9,5
-
[INNE] INFINITI G35x 2006
9.5l na trasie jak sie rozbuja, a w miescie 12-13l natomiast jak chce kogos skilowac to i 19l chlapnie Fx50s nie ma tak pieknego dzwieku jak F45 starszy model ale sound o wiele lepszy. O servisie z tego co wiem nie ma problemow jakich kolwiek to wszystko jest nissan wiec wszystko jest ok zreszta do servisu sie tym autem nie zaglada oprucz wymian filtrow olejow i tarcz z klockami no chyba ze ktos go zagazuje to sie zaczynaja robic gorki i doliny
-
[INNE] INFINITI G35x 2006
Trochę linia dechy zalatuje Mercem S Gratuluje auta.. Ja bym dał jakieś fele z czarnym środkiem i zamianił te alu dekory na coś z carbonu :kox: Z felami nie bede kombinowal kupie OEM 18stki, tak to bedzie wygladac nie powalaja na nogi ale co zrobic nie wazny jest dla mnie wyglad tylko zeby wygodnie wozil z pkt A do pk B nie ma pkt S
-
Ślisko
Jak by nie bylo w USA pozabijali by sie
-
[INNE] INFINITI G35x 2006
w tym modelu tez mozesz miec zamiast drewna takie aluminium jak ja mam hehe no szkoda ze Ci nie przypadlo do gustu ale pociesza mnie fakt ze lubicie moja V6
Jacob_USA
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta