Treść opublikowana przez Skyliner89
-
Dziurka ;)
ale urwał..., nie lepiej było zjechać na przeciwny pas?. Ja tak robię jak widzę taką dziure. Oczywiście jeżeli nic nie jedzie z naprzeciwka , a jak coś jedzie to czekam i omijam dziure .
-
Dziurka ;)
Pewnie jakaś polska firma robiła ten odcinek drogi :polew:
-
Liga Mistrzów 2009-2010
No to żegnaj LM ;( ... Takiego kryzysu nie pamiętam... . Odszkodowanie dla Juve nie 200mln Euro tylko 500mln Euro, a Inter do serie C, bo Juve zostało bezpodstawnie oskarżone o kupowanie meczów...i nic im nie udowodniono. Aż serce boli to co się dzieje z Juve. Rok temu to ogrywali Real jak chcieli..., a teraz...
-
[B5 Sedanik] Moja ADUSIA :)
Zawsze można wymodzić takie cuś :
-
Liga Mistrzów 2009-2010
Już w piątek 16 Kwietnia wielki mecz pomiędzy Juve, a Interem . Juve musi go koniecznie wygrać, żeby myśleć o 4 miejscu i o LM . Przy okazji Juve odbierze 3pkt Interowi w walce o scudetto. Więc same pozytywy wygrania z Interem. Mam nadzieje, że piłkarze zdają sobie sprawę z wagi tego spotkania, bo to być albo nie być w LM...
-
[B5 ADP] Czerwone B5
Mój kolega ma dokładnie taką samą też z silnikiem 1.6... i też ma Angel Eyes'y, a z tyłu lampy typu lexus look , ale jego "pomarańczka" ledwo zipie .
-
Liga Mistrzów 2009-2010
Nie jeden klub może pozazdrościć takiej atmosfery jaka panuje w Barcelonie . Christian Vieri zaczął mówić... Mam nadzieje, że Inter spotka sroga kara... Gdyby nie afera Calciopoli pozostali by w cieniu wielkich Juve i Milanu, a tak to zaistnieli..., widać jacy są mocni w Lidze Mistrzów :polew: . Mam nadzieje, że Barca spuści Interowi ostre lanie, które na długo zapamiętają... .
-
[B5 AJM] Mój Avant 144KM 355NM
Bardzo ładna . Widać, że zadbana . Mam taki sam kolor OOOO. Założył bym większe felgi i będzie .
-
Liga Mistrzów 2009-2010
To co zrobił Van Den Vaart w sytuacji sam na sam... , ale zdarza się... Cristiano za bardzo indywidulanie gra. Najlepiej ze wszystkich z Realu według mnie zagrał Guti.
-
Liga Mistrzów 2009-2010
Mam nadzieje, że od zwycięstwa Juve z Cagliari 1:0 będzie tylko lepiej, a wzmocnienia są konieczne. Wielu piłkarzy jest po 30stce. Chociaż Il Capitano ma 36 lat to nadal imponuje formą. Niestety nie widać jego godnego następcy... ;(.
-
Liga Mistrzów 2009-2010
Ciekaw jestem meczu z Interem... . Wczoraj wyglądało to tak jak by Barca nie grała na pełni swoich możliwości...
-
Liga Mistrzów 2009-2010
Tak myślałem, że wygrają . Xavi i Messi zabójczy duet. Xavi dla mnie jest jednym z najlepszych o ile nie najlepszym rozgrywającym na świecie... Dogrywane przez niego piłki to perfekcja na światowym poziomie... ... Dzisiejszy przykład: Podania Xaviego do Messiego i Pedro, które otworzyły im drogi do bramki strzeżonej przez Casillasa .
-
Liga Mistrzów 2009-2010
Jak w sobotę Barcelona pojedzie Real przynajmniej 3:0 to Inter nie będzie w stanie zatrzymać Barcelony . Barcelona to jedna wielka rodzina (takiej atmosfery nie ma w Interze i innych klubach też) i to zgranie . To już było widać rok temu jak zdobyli każdy puchar zaczynając od Mistrzostwa Primera Division na Klubowym Pucharze Świata kończąc.
-
Liga Mistrzów 2009-2010
Aż serce boli to co się dzieje z Juve... ;(. Potrzeba wzmocnień i odmłodzić kadrę dobrymi piłkarzami... Diego to za mało... W Juve widział bym Jesusa Navasa albo Davida Silve i przede wszystkim jakiegoś dobrego napastnika bo Del Piero sam meczu nie wygra... Mam nadzieje, że się załapią na 4 miejsce .
-
Liga Mistrzów 2009-2010
Barca wygra Ligę Mistrzów . Mam nadzieje, że Inter dostanie lanie od Barcy... Nie lubię tego klubu razem z Morattim na czele... Gdyby nie afera Calciopoli byli by zwykłym przeciętniakiem Seria A...a przez tą afere Juve najbardziej ucierpiało... .
-
Prawdziwy Samuraj Nissan GT-R SWITZER P800
Supra może wygląda topornie w środku, ale to co ma pod maską i cholernie trzyma cenę... Jest już samochodem kultowym, tak samo jak Audi RS4 B5 Avant . Raz testowali chyba w TVN Turbo "Moto On" Nissana GT-R, samochód robi naprawdę piorunujące wrażenie, zresztą Honda NSX z początku lat 90tych też jest super furą , a o ceny lepiej nie pytać... :gwizdanie: Środek GT-R i magiczne trzy przełączniki...
-
Prawdziwy Samuraj Nissan GT-R SWITZER P800
Zawsze można kupić Toyote Supre za ok. 60-70 tyś zł z której można wymodzić 700-800KM albo nawet 1000KM
-
Prawdziwy Samuraj Nissan GT-R SWITZER P800
Białego jeszcze nie widziałem... .
-
Prawdziwy Samuraj Nissan GT-R SWITZER P800
Po Krakowie jeździ czarny Nissan GT-R . Kilka razy go widziałem :>. Super samochód .
-
[B5 AFB] Dziwne piszczenie i coś cieknie
Miałem podobny problem... Zajrzyj tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/b5_adr_slychac_metaliczny_pisk_prosze_o_pomoc-t124068.0.html.
-
[B5 AJM] [B5 AJM] Audi A4 B5 Kozak
Tym opisem pewnie chciał przyciągnąć potencjalnych oglądających ...
-
[B5 ADR] Słychać metaliczny pisk... Proszę o pomoc
Pokręciłem do końca kierownicą w prawo i lewo przy zapalonym silniku przejechałem się i piski zniknęły, ale za to kierownica chodziła ciężej po wymianie oleju. Co się okazało. Na forum było pisane, że olej powinien być zalany pod "max", ale to błąd. Spora ilość oleju w zbiorniczku powodowała duże ciśnienie, które wpływało na kręcenie kierownicą..., więc wziąłem strzykawkę i opróżniłem trochę oleju, tak do połowy i to dało efekt. Po tym zabiegu kierownicą kręci się lekko i przede wszystkim przy maksymalnym skręcie w prawo lub w lewo nie ma pisków i olej powinien być zalany między "min" a "max" .
-
Spotkania na drodze
Dzisiaj po 16:20 w centrum Krakowa widziana granatowa Audi A4 B5 Avant z naklejką na tylnej klapie i ramkami klubowymi o nr rejestracyjnym KR260**. Pozdrowienia dla właściciela .
-
[B5 ADR] Słychać metaliczny pisk... Proszę o pomoc
To nie to , ale wczoraj sobie sam poradziłem i wszystko chodzi tak jak powinno cichutko... Pozdrawiam .
-
Nowe BMW serii 5 - już jest.
Dokładnie tez tak uważam bo E60 do tej pory wygląda świeżo mimo ładnych kilku latek. Na początku byla kontrowersyjna a teraz jej to na dobre wyszło. Choć środek wole z A6. Też wolę środek A6, w E60 wydaje się taki ubogi... tak jak by czegoś brakowało...