Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skyliner89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skyliner89

  1. Na całą stolice Trypolis jest tylko jedna stacja gdzie sprzedają wyciąg z rzepaku , nawet zapomniałem gdzie jest, ale zawsze można spytać .
  2. Jestem po prostu ciekaw czy ktoś podejmie się tego wezwania .
  3. Kto pyta nie błądzi . Ciekaw jestem efektu końcowego . Może się skusisz Nosb na body od RS4 jak jest taki golas?
  4. Bo bagażnik zapełniony materiałami wybuchowymi i AK47 prosto z Afryki:naughty:
  5. Dziękuje za opinie . Sesja "Afrykański Sen": (zdjęcia robione komórką, wkrótce będą lepszej jakości )
  6. Nie kiedy trafią się perełki, które będą posłuszne i nie będą właściciela ciągle ciągnąć za portfel
  7. Pracowałem przez kilka miesięcy w warsztacie zajmującym się wyłącznie naprawą francuskich samochodów Citroen, Peugeot i Renault jako mechanik i ze stwierdzeniem, że francuskie są do *upy zgadzam się w 100%. To co tam się działo to . Nigdy bym francuza nie kupił, a chciałem kupić Peugeot'a 406... dobrze, że szybko się nawróciłem i kupiłem Audi A4 . Kolega ma Renault Magane z 1996 roku i tylko ją naprawia..., a kilka miesięcy temu w tym warsztacie, którym pracowałem gościowi coś się stało z Renault Espace 2.2 dCi z 2005 roku i za naprawę zapłacił ponad 10 tyś. zł.
  8. Już dawno założył http://www.a4-klub.pl/smf/b5_avg_avant_by_arek-t92992.0.html
  9. Bardzo ładna czarnula z konkretnym silnikiem .
  10. Aha takie jaja . Ale kto się nie zna to może kupić nawet za 500 zł...
  11. Elegancki wozik i gratki za mody .
  12. Na wiosnę wszystko budzi się do życia , w sprawie tych hidów to nie ma znaczenia jaka firma? Pytam bo rozpiętość cen bardzo duża i po co przepłacać...
  13. Takie rzeczy tylko w Erze . Fajna Audiczka kolor jak mój, ale brewki i tylne lampy bym zdjął . Wojtek, a jak kupowałeś Audi to miałeś z halogenami czy je dodatkowo montowałeś? Jak tak to były z tym jakieś problemy?
  14. Ja bym ten mieszek zmienił bo do niczego nie pasuje i zgadzam się, że silnik nie ten... a tak to wszystko ok. Ledy ostatnio popularne są :>.
  15. To ja proponuje CKM'a na dachu zamontować, albo lufe od czołga i będzie komplet .
  16. Ładny Avant . Tylko te opony wyglądają jak by miały większy profil niż 45
  17. Polerka . Tylko to jest słuszne rozwiązanie Panie Karolu
  18. Tylko polerka :> i jeszcze się zastanawiasz..
  19. Ale później na początku będzie trzeba dużo włozyć, żeby doprowadzić samochód do stanu jeżdżącego. Mój kolega ma Audi A6 C5 z 1998 z silnikiem 2.5 TDI 150KM. Coś mu klekotało i 4 tygodnie stał u mechanika, a za naprawę zapłacił z 3000 zł.
  20. Też bym się cieszył. Kolega niedawno kupił A6 C5 z silnikiem 2.5 TDI 150KM z 1998 roku i pojeździł chwile i prawie 4 tygodnie stała u mechanika .
  21. Bardzo ładne felgi, ale gdzieś je widziałem...
  22. Przyleciał na latającym dywanie , a tak na poważnie to moi rodzice tam pracowali i przyjechali nim do Polski .[br]Dopisany: 01 Październik 2009, 17:57_________________________________________________Mała aktualizacja . Już na polskich blachach. Na dniach pokaże środek i ogólnie lepsze zdjęcia samochodu :>.
  23. Nie może tylko musi . Karolu nie czekaj bo czas to pieniądz. Zrób tak jak mówi Cristoforo. O ku..., ale się świecą . Podjeżdziesz pod uczelnie, pełen lansik i wszystkie studentki Twoje .
  24. Fele zajefajne . Ja bym je zostawił jak Karol mówi, ale szkoda, żeby zostały zniszczone przez zime i sól .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.