Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APR] No to pochwalę się i ja....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

12MssS.jpg

Oto przyszedł czas kiedy i ja mogę pochwalić sie moją Audi A4 B5 rocznik 1999 z silnikiem 2.8 193 PS...Jest to samochód o którym marzyłem od długiego już czasu...zakupiłem go w październiku...odrazu po kupnie wymieniłem rozrząd i świece...czeka mnie jeszcze parę spraw mających na celu dopieszczenie kondycji mojej niuni ale ogólny stan jest jak dla mnie jaknajbardziej zadowalający...co do wyglądu planuję może zminić jedynie felgi na troszeczke większe i ewentualnie jakieś delikatnie przyciemnienie szyb...więcej jak dla mnie to już przesada...nie ma co psuć tego co dobre...no a jak wam się podoba??

12NJhr.jpg

2kiF9.jpg

1knrfA.jpg

1knweS.jpg

2ksDJ.jpg

12O2eA.jpg

Opublikowano

Bardzo ladny polift :good: z konkretnym motorkiem :slina:

zycze bezproblemowej jazdy :decayed:

Opublikowano

no właśnie - dlaczego FISu nie ma?

Opublikowano

w '99 te zegary sie jescze niestety trafiały.

Opublikowano
  • Autor

No widocznie musiały się takie trafiać...samochód jest z początku 99

Opublikowano

LPG :thumbdown: Za dużo tego drewna w środku :thumbdown: Felga :thumbdown: Nie wspomnę o tych naklejanych chromach na przednim zderzaku :thumbdown: :thumbdown: Masz Quattro??? bo chyba masz znaczek na tylnej klapie :decayed:

Motorek :good: :good: :good:

Opublikowano

przyjrzyj się bliżej co poniektórym A4 na forum i zastanów się jeszcze raz czy to przesada...

poza tym o samochodzie co tu dużo mówić.. paliwożerna seria

Opublikowano

poza tym o samochodzie co tu dużo mówić.. paliwożerna seria

ile ty masz lat? dla ciebie najwazniejsza powinna byc przyjemnosc z jazdy, a nie ekonomia. a tylko 2.8 zapewni frajde...

Opublikowano

Ladna Furka :good: chociaż szkoda że z LPG :confused4: Felga przyda się większa :decayed: No i fajny silniczek :good:

Opublikowano
  • Autor

LPG :thumbdown: Za dużo tego drewna w środku :thumbdown: Felga :thumbdown: Nie wspomnę o tych naklejanych chromach na przednim zderzaku :thumbdown: :thumbdown: Masz Quattro??? bo chyba masz znaczek na tylnej klapie :decayed:

Motorek :good: :good: :good:

Widzisz ty mowisz LPG :thumbdown: i jezdzisz dieslem 110 km....ja wole jednak miec 2.8 z gazem i rozkoszowac pieknym dzwiekiem i mocą praktycznie za nie duzo wieksze pieniadze...nie wiem czy miales okazje jechac a4 z takim silnikiem jak ja mam ale ja posiadam równiez od 6 lat audi z takim silnikiem jak ty masz i dobrze wiem dlaczego kupilem sobie 2.8...wypowiedzi apropo drewna i chromu na przednim zderzaku to juz wogole mi sie nie chce komentowac....quattro nie ma

Opublikowano

LPG :thumbdown: Za dużo tego drewna w środku :thumbdown: Felga :thumbdown: Nie wspomnę o tych naklejanych chromach na przednim zderzaku :thumbdown: :thumbdown: Masz Quattro??? bo chyba masz znaczek na tylnej klapie :decayed:

Motorek :good: :good: :good:

Widzisz ty mowisz LPG :thumbdown: i jezdzisz dieslem 110 km....ja wole jednak miec 2.8 z gazem i rozkoszowac pieknym dzwiekiem i mocą praktycznie za nie duzo wieksze pieniadze...nie wiem czy miales okazje jechac a4 z takim silnikiem jak ja mam ale ja posiadam równiez od 6 lat audi z takim silnikiem jak ty masz i dobrze wiem dlaczego kupilem sobie 2.8...

dobrze gada - nalać mu wódki!

Opublikowano
  • Autor

pewno ze dobrze gada :tongue4: jedyne czego troche zaluje to wlasnie tego quattro...ale tak przynajmniej ladnie gumki graja... :wink4:

Opublikowano

Kupuje 2.8 benzyne to stac mnie zeby jezdzic na benzynie a nie na gazie.. To tak jak by sobie kupic subaru impreze i zalozyc gaz do niej..

Co Ty porównujesz subaru do Audi z 99' Jak dobra instalka to i będzie śmigać :good:

Opublikowano
a ja uwazam ze jak stac mnie na pieprz to i na sol. Kupuje 2.8 benzyne to stac mnie zeby jezdzic na benzynie a nie na gazie.. To tak jak by sobie kupic subaru impreze i zalozyc gaz do niej..
wydaje mi sie ze sie chlopaka za bardzo czepiasz, ma gaz taniej go wychodzi w czym problem niewiem, chyba sam zapominasz o swoim aucie masz 1.9 a przylepiasz sobie znaczek s4, najlepiej innych komentowac...

dawids212 masz zadbane auto, bardzo mi sie podoba, i ten kolor :good: jednak oznaczeniem s4 kicha

krzycht999 fajna bryczka jak chcesz miec jeszcze fajniejszy dzwiek silniczka zaloz stozkowy filtr powietrza ma wtedy niepowtarzalny klank:P

Opublikowano
  • Autor

dla mnie 2.8 z gazem nie jest niczym nadzwyczajnym...silnik benzynowy jak kazdy inny...wiochą jest kupno nowego hummera albo mustanga i gazowanie go...kazdy jezdzi tym czym lubi...co do filtra stozkowego to sama seria pieknie jak dla mnie mruczy po 3 letniej jezdzie dieslem.. :>

Opublikowano

taki silnik i bez Quattro? żałuj oj żałuj :naughty:

odnośnie gazu, sam byłem przeciwnikiem ale jak mam dawać 800 zł na paliwo to wolę założyć gaz, no i mieć szybkie i tanie auto

odnośnie diesla, to niech Ci mądrzy napiszą jaki silnik diesla dorówna takiemu 1.8T zrobione na 200 PS, albo takiemu 2.8 ? jedynie coś bardzo wyrezanego, a to już nie spali mało, będzie tak wysilone że na sprzęgło nie narobisz i co mi z takiego auta?

coraz więcej poliftów na forum, no ładnie ładnie :wink4:

Opublikowano

poza tym o samochodzie co tu dużo mówić.. paliwożerna seria

ile ty masz lat? dla ciebie najwazniejsza powinna byc przyjemnosc z jazdy, a nie ekonomia. a tylko 2.8 zapewni frajde...

Dla mnie najważniejszy jest komfort i przyjemność z jazdy owszem i w d*pie mam ekonomię :wink4:

a Ci co inteligentniejsi widzą w informacjach przy profilu ile mam lat :naughty:

wole 1.9tdi niż zagazowane 2.8...

podsumuje tylko tym co kiedyś ktoś mądrze powiedział... "nawet dobre zapalniczki są na benzyne"

tyle :cool1:

Opublikowano

Nie jestem zwolennikiem gazu

Tak Twoja wypowiedź powinna brzmieć od samego początku... :decayed: dużo ładniej i grzeczniej

Pozwól innym być i nie karz kupować im diesla. Bo z kolei może oni nie są zwolennikami klekotów.

I nie poprawnym jest porównywać Audi z Subaru...

Opublikowano

poza tym o samochodzie co tu dużo mówić.. paliwożerna seria

ile ty masz lat? dla ciebie najwazniejsza powinna byc przyjemnosc z jazdy, a nie ekonomia. a tylko 2.8 zapewni frajde...

a Ci co inteligentniejsi widzą w informacjach przy profilu ile mam lat :naughty:

co inteligentniejsi wydedukowaliby, że to było pytanie retoryczne...

Opublikowano

tylko problem w tym że jakoś nie widziałem 3.0 TDI w B5 i tutaj cały myk

koszt zrobienia 1.8T na 200 PS to 3500 zł, koszt zrobienia np. AFN na 200 PS jest 2 lub 3 razy większy

sam nie jestem zwolennikiem gazu, ale lubię dużo jeździć, no i przykładów nie trzeba daleko szukać gdzie 1.8T z 260 kucykami jeździ sobie na gazie tak samo jak na PB, więc ja nie widzę problemu, lecz tylko sporą oszczędność

każdy kupuje to co chce, czy auto z gazem czy klekota, nie obrażajmy się wzajemnie głupimi docinkami typu gaz w zapalniczkach, czy w kuchence, bo tak samo można napisać że ropa to tylko do traktora

temat uważam za zamknięty, lepiej doradźmy koledze co może porobić przy aucie :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.