-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Siema mordki polecicie jakiegoś blacharza/lakiernika u nas w mieście na takie naprawy? wgnieciony błotnik złammy próg przetarte drzwi
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Hej kurde musze czesciej zagladac tu to i na jakiegos spota trafie Ma ktoś VCDSa? Potrzebny sprawdzony mechanik pacjent B6 1.9 AVF ktoś coś w Tomaszowie, wywaliła czerwona kontrolka oleju , oleju nie ubywa wiec pewnie czujnik albo pompa
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
żyje tu ktoś?
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
a gdzie marchewki??
-
Problem z nawiewem - nie dziala dmuchawa
Sry za sporyyyy odkop , ale tylko to mi się trafiło w szukajce, mam dokładnie ten sam problem co autor tego tematu, czy wie ktoś jak to rozwiązać wymiana dmuchawy??
-
[B5 AFN] Audi A4 1,9tdi :))
Panowie musze podniesc moc, jakos tak sie zlozylo ze mialem rozlake z moja piekna i przez 4miechy jezdzilem ToledoII 1,9tdi zrobiona na 140KM, teraz jezdze juz moja niunia ale... no ale roznica jest znaczna , trzeba to jakos zniwelowac a nawet pojsc dalej zeby bylo lepiej, siakieŚśśś propozycje, koszty mile widziane od czego ruszac w tym temacie????? Dodam że niuńka jest "prawie igielka" a przydalby sie troszke wiecej pod noga ;]
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Z tego co sie orientuje to plywak ale reki sobie usciasc nie dam ;]
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
kolorem sie nie smiga musisz sobie przeliczyc co ci sie bardziej oplaca, diesel w miescie wcale niebedzie ekonomiczny, ale wynagrodzi wszystko w dluzeszj trasie, ja w miesiacu jezdze 90%miasto 10%europa chcac niechcac zostaje przy ropie tym bardziej ze mam dostep do taniej(szmuglowanej) i dobrej jakosci
-
[B5 AEB] Moja niunia ;)
masz nute do auta hehe :gwizdanie: ladna sztunia
-
[B5 AFN] Audi A4 AFN polift by Marcenao
ladna sztuka ;] tylko cos mi tu nie gra powinienes miec nowsze budziki
-
[B6 AVF] A4 B6 Avant srebrny 131KM 03/04 małe mody :)
piekna jest powdzenia w modach poluje na podobna
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Zmieniaj, Jak sie bawic to sie Bawic
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
Jest kozacko czarny dach pewnie po to by go w zimie znalesc
-
[B5 AFN] Audi A4 1,9tdi :))
szkoda ze nie 18'' ale jest gitara [br]Dopisany: 26 Lipiec 2011, 11:27_________________________________________________dosyc przypadkowo wpadly obudowy chromowane IN-PRO na lustra, zakladac czy nie hmmmmm ???????
-
[ALL B6] Audi A4 Avant b6 AVF - Schwarz Matt by Góral
ladna ta niunia, fela konkretna