Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /


Stolkien

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciał bym Państwu zaprezentować moje Audi

- 2001 r.

- Silnik 1.8T 150KM seryjnie:

- Program Sportec ok. 180KM / 290Nm

- 160.000 przebiegu

-Wywalony KATalizator

Wyposażenie

- Skórzane fotele kubełkowe, regulowany odcinek lędźwiowy.

- Nagłośnienie Bose wraz ze wzmacniaczem i subem w bagażniku.

- Alufelgi 17. wzór RS4.

- Lotka na tylnej klapie "podobno ori Audi"

- Dekory Szczotkowane Aluminium

- Zmieniarka 6CD w schowku.

- Zawieszenie oryginalnie -30

- Abs / Esp

- 6x airbag

- Gałka zmiany biegów skora / sportowa

- Tempomat

- Fabryczny alarm

Modyfikacje:

- Listwy progowe S-Line

- RNS-E

- Pakiet pełnego oświetlenia wnętrza.

- Kierownica skórzana multifunkcyjna b7 - 4 ramiona

- RNS-E PL Menu / mapy 2011

- Pełny Fis

- Podgrzewane Lusterka

- Chip/ Program/ Soft jak zwal tak zwał. Sportec ok 180 KM

- Dokładki w kolor

- Listwy progowe S-line

- Gril Czarny Mat.

-

Modyfikacje w planach:

- Soft Sportec na 180+ (Zrobione Dzięki Marcin)

- malowanie progów i blend zderzakowych pod kolor ( Lakier już dobrany, może w marcu malowanie)

- Grzanie Stołków ( maty grzejne już mam jeszcze klimatronik i wiązka)

- Lusterko Fotochromatyczne ( w planach)

- Kolorowy Fis (w planach)

- Tylne szyby Elektryka (w planach)

- Gril matowa czarna ramka (w planach)

- Spryskiwacze

- Bixenon

- Samopoziomowanie

- Dokladka S-line

- Większe Koła ale z tym samym wzorem

- Większe hamulce.

- Turbo K04 (W planach)

Ale nie wiem czy auto doczeka tego wszystkiego bo w planach B7 2.0T z Q oczywiście.

Auto po Programie odżyło. W końcu jest czym wyprzedzać. W zakresie 3-5 tys obr/min Auto rwie do przodu o niebo lepiej niż seryjnie. Spalanie nieznacznie wzrosło ale radość z jazdy rekompensuje wszystko

img3471male.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczny kolorek :wink4:

Felga ładna szkoda tylko że w 17", ale wzór już tak oklepany że nadal się ludziom podoba :good:

Jak się ma nagłośnienie BOSE to czy nie powinny być oznaczenia na głośnikach? (nie wiem sam dlatego się pytam)

Jakieś plany? Ja standartem polecę dokładki w kolor i gleba :evil:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2010, 08:11_________________________________________________Aha... zapomniałem że po przekładce, dlatego boczki od innego auta, więc ma prawo nie być oznaczenia BOSE na głośnikach :decayed:

:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie po tym, że przycisk ESP na konsoli środkowej jest po stronie pasażera a nie kierowcy, tak jak być powinien :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...po czym przekładke poznałes?

Super kolor :)

ESP nie z tej strony. Fajny kolorek poza tym. Ładnie się prezentuje. Sam przekładke robiłeś tzn kupiłeś angola ? czy już przerobionego? jak dobrze zrobiona przekladka to będzie służył...

[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2010, 09:38_________________________________________________o już odpisał :confused4: o ESP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B6 przekladka jest prosta, nic nie trzeba ciac, poprostu zmienia sie czesci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie po tym, że przycisk ESP na konsoli środkowej jest po stronie pasażera a nie kierowcy, tak jak być powinien :>

no wlasnie po przycisku :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej. no właśnie brak mi jeszcze tylko przycisku esp. poza tym mam juaz szufladke awaryjny i uchwyt na kubek. przekładałem sam. zajmuję się tym w wolnych chwilach. mam już kilka aut na koncie. a wracając do Audi to jeszcze potrzeba mi 2 lusterka boczne, przycisk esp, i plastikowy kawałeczek klamki (ten który otacza dziurkę na klucz) i to by było na tyle. Auto mi się. podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie jakiś porządny benzyniak w świecie tych nudnych diesli :decayed: Kolor ładny , fela za mała i szkoda że po przekładce :disgust: Jakoś nie miałbym zaufania do takiego auta :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile cię kosztowała przekładka jak możesz to napisz na PW

częsci ok 4.000zł.

robota moja więc się nie liczy:)

a ile auto kosztuje to zobacz sobie na ebay-u lub alledrogo

wreszcie jakiś porządny benzyniak w świecie tych nudnych diesli :decayed: Kolor ładny , fela za mała i szkoda że po przekładce :disgust: Jakoś nie miałbym zaufania do takiego auta :tongue4:

nie chce mi się Cie przekonywać.:) :>

ale powiem jedno. wolę moje przekładane Audi w idealnym stanie z oryginalnym przebiegiem niż inne kupione od Turasa w Rajchu, kręcone 3 razy spawane z trzech. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam przycisk ESP jakby co... :gwizdanie:

furka bardzo fajna, ładnie wyposażona, uwagami o przekładkach i braku zaufania się nie przejmuj, jak ktoś nie wie na czym polega przekładka ( a polega na pełnym p&p przełożeniu części, nie wiem jak z elektryką...) to marudzi. Sam zastanawiam się w przyszłości nad b7 z Angli i własnoręcznym przełożeniu gratów. Raz że tanio a dwa że można znaleźć coś naprawdę dobrego z małym przebiegiem.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam przycisk ESP jakby co... :gwizdanie:

furka bardzo fajna, ładnie wyposażona, uwagami o przekładkach i braku zaufania się nie przejmuj, jak ktoś nie wie na czym polega przekładka ( a polega na pełnym p&p przełożeniu części, nie wiem jak z elektryką...) to marudzi. Sam zastanawiam się w przyszłości nad b7 z Angli i własnoręcznym przełożeniu gratów. Raz że tanio a dwa że można znaleźć coś naprawdę dobrego z małym przebiegiem.

Pozdro

wiem na czym polega bo też się tym interesowałem :cool1: Wszędzie siedzą zaślepki gumowe... Tylko potem jest ciężko sprzedać takie auto... Oglądałem raz 1.8T quattro w idealnym stanie blacharskim po przekładce no ale jednak się zdecydowałem na wersję EU bo wiadomo jak tam wiązki były przekładane :gwizdanie:

Ile cię kosztowała przekładka jak możesz to napisz na PW

częsci ok 4.000zł.

robota moja więc się nie liczy:)

a ile auto kosztuje to zobacz sobie na ebay-u lub alledrogo

wreszcie jakiś porządny benzyniak w świecie tych nudnych diesli :decayed: Kolor ładny , fela za mała i szkoda że po przekładce :disgust: Jakoś nie miałbym zaufania do takiego auta :tongue4:

nie chce mi się Cie przekonywać.:) :>

ale powiem jedno. wolę moje przekładane Audi w idealnym stanie z oryginalnym przebiegiem niż inne kupione od Turasa w Rajchu, kręcone 3 razy spawane z trzech. :)

Ja mam auto od turasa ze sprawdzonym przebiegiem 152tyś :cool1: Wcale się tego nie wstydze :decayed:

Dość pier....nia :wink4: Dokładki machnij w kolor i będzie lepiej wyglądać :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liczy się żeby to zrobić samemu i dokładnie, bez druciarstwa, tylko część za część, wtedy musi być git, ale koniec ot o przekładkach, powiedz lepiej kolego co tam planujesz z silnikiem robić bo chyba nie możliwe żebyś chciał serią jeździć :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie nie ma sie czym przejmowac zrobiles samemu super i to sie liczy

a kolor wymiata bo sam mam taki :D

i tez w benzynce :P

super furka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z silnikiem??? yyy. che zrobić nim dużo kilometrów :) raczej na modyfikacje się nie zapowiada... :) chociaż ostatnio kolega proponował 2 scalaki które się zamienia w sterowniku silnika i ponoć 180KM z miejsca jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...