Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skyliner89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skyliner89

  1. Najnowsza seria 5 nie rzuca na kolana tak jak E60 :>
  2. Witam . Jestem świeżo po wymianie oleju w układzie wspomagania na zielony olej Febi. Jednak przy maksymalnym skręcie w prawo lub lewo słychać metaliczny pisk. Co to może być? Olej wymieniłem według zaleceń i instrukcji podanych na forum . Szukałem podobnego problemu, ale nie znalazłem także proszę o wyrozumiałość.
  3. Nie sądziłem, że gustujesz w wiejskim tuning... . Miałem na myśli takie E60:
  4. Jedyne BMW, które bym kupił to czarna E60 530d z 18" felgami i jasnym środkiem . Tylko :>.
  5. Na jakich oponach i felgach jeździsz? Chodzi mi o profil opony np. 225/45 i rozmiar felg np. 17" itp.
  6. Audi z pięknym kolorem i tak ją oszpecić... . Koledzy już powiedzieli co trzeba zrobić, żeby doprowadzić ją do porządku .
  7. W Skawinie dziś piękna pogoda 17 stopni , ale jeszcze poczekam, bo dziura za dziurą , szkoda felg i zawieszenia
  8. Ja zmieniam w połowie Kwietnia na letnie . Pośpiech to zły doradca, a jak wiadomo Polska pogoda zmienna jest .
  9. Audi strzeli focha i pójdzie do innego :polew: .
  10. Może za 20 lat takie fury będą...
  11. Witam . Znalazłem dzisiaj ciekawy filmik na YouTube. Zamieściłem go specjalnie tutaj, żeby dało się go komentować, a jest co . 5EQ5fd17KAU Zapraszam do oglądania .
  12. Mam jeszcze jedno pytanie czy przed zmianą oleju z 10W40 na 5W40 trzeba płukać silnik? .
  13. Dzisiaj widziałem Audi TT z czarnym dachem, która pędziła przez Zakopiankę kolo 15:00 w stronę Krk... pewnie to nie Nowak_zg .
  14. Wszystkie wnętrzności na zewnątrz ma ten OZZ killer . Gdybym takim się pojawił na drodze, to bym wzbudzał duże zainteresowanie przechodniów i piesków :polew: .
  15. Skyliner89 odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    Żeby mieć najszybsze kombi to ja kupuje Audi RS6 Avant :>. Pod maską 580KM .
  16. Właśnie mi o to chodziło, że tym pomarańczowym Audi można normalnie po drogach jeździć :>. Po co mi samochód, który ma 1006KM jak nie mogę jeździć nim po mieście .
  17. Audi RS4 B5 Berlińska firma tuningowa, TurboArt zmodyfikowała seryjne Audi S4 w taki sposób, że może się ono pochwalić silnikiem o mocy 700 KM. Przeróbkę nazwano Audi RS4 B5, a niemieccy specjaliści postanowili także pobić nią rekord przyspieszenia od 0 do 300 km/h. Pojazd otrzymał zawieszenie Bilstein B16 PSS9, opony Dunlop SportMaxx GT, a jego wagę zmniejszono do poziomu poniżej 1500 kg. Nie wiadomo dokładnie, jakich przeróbek dokonano w silniku, jednak prawdopodobnie dodano znacznie mocniejszy układ turbodoładowujący. Prace tuningowe zabrały cztery tygodnie i pochłonęły ok. 30 tysięcy euro. Próby pobicia rekordu odbywały się na torze wyścigowym Papenburg między Bremą a Groningen. Niestety testy utrudniła pogoda - próby odbywały się w strugach deszczu i specjaliści z TurboArt stracili już niemal nadzieję, że uda się zrealizować ambitne zamierzenia. W końcu postanowiono przejść do planu B - wykonać test przyspieszenia o 0 do 100 km/h i osobny test przyspieszenia od 100 do 300 km/h i dodać do siebie najlepsze wyniki. Dzięki temu napędzane bio-paliwem Audi uzyskało łączny wynik przyspieszenia od 0 do 300 km/h: 26, 94 sek. - czyli okazało się szybsze niż Ferrari lub Porsche. Xj4K1Is0vhI Najszybsze Audi S4 na świecie (1/5) 6axg7epyXJI Najszybsze Audi S4 na świecie (2/5) AxBY0m8xSFI Najszybsze Audi S4 na świecie (3/5) VfrSmsHTw9Y Najszybsze Audi S4 na świecie (4/5) iUdtL5RmVwM Najszybsze Audi S4 na świecie (5/5) KypKdoM62sE
  18. Po Krakowie jeździ czarny Nissan GT-R
  19. Skyliner89 odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    Czyż nie jest piękna? :>
  20. Przy skręcie skrzypiał mi przegub, a po jeździe po nierównościach to mi się tukła prawa strona przód, a teraz to nic nie słychać. Żadnych stuków. Słychać tylko toczące się koła... .
  21. Szkoda Lexa . Naprawdę fajny samochód był .
  22. Po wymianie prawego dolnego tylnego wahacza i prawego łącznika stabilizatora nic nie stuka i nie puka . Audi jedzie prosto, nie ściąga i przede wszystkim kierownica jest prosto .
  23. Furka cudna . Też nie uznaje automatów . Nie ma to jak zabawa manualem . Ponad 333KM robi wrażenie i Audi pokazało BMW kto tu rządzi .
  24. Wogule i to mnie cieszy .
  25. Tak zrobię Solar .W Poniedziałek będe wszystko wiedział i sprawdze te rzeczy o których Panowie napisali i wtedy napisze co było przyczyną, że kierownica była odchylona w prawo przy jeździe na wprost, a przy hamowaniu w ogóle mnie nie ściąga na bok. Dziękuje za pomoc .[br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 12:11_________________________________________________Przepraszam, że tak późno piszę, ale dopiero niedawno udało mi się znaleźć przyczynę, odchylonej kierownicy w prawo jadąc na wprost. Po wymianie prawego dolnego tylnego wahacza, prawego łącznika stabilizatora i zrobienie zbieżności jest ideał. Kierownica jest prosto przy jeździe na wprost i najważniejsze wogóle nie ściąga .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.