Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Najszybsze OOOO S4 na świecie :D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Audi RS4 B5

d8677374c9b6adb2med.jpg

Berlińska firma tuningowa, TurboArt zmodyfikowała seryjne Audi S4 w taki sposób, że może się ono pochwalić silnikiem o mocy 700 KM. Przeróbkę nazwano Audi RS4 B5, a niemieccy specjaliści postanowili także pobić nią rekord przyspieszenia od 0 do 300 km/h.

cb419392b9d9c410med.jpg

Pojazd otrzymał zawieszenie Bilstein B16 PSS9, opony Dunlop SportMaxx GT, a jego wagę zmniejszono do poziomu poniżej 1500 kg. Nie wiadomo dokładnie, jakich przeróbek dokonano w silniku, jednak prawdopodobnie dodano znacznie mocniejszy układ turbodoładowujący.

Prace tuningowe zabrały cztery tygodnie i pochłonęły ok. 30 tysięcy euro.

Próby pobicia rekordu odbywały się na torze wyścigowym Papenburg między Bremą a Groningen. Niestety testy utrudniła pogoda - próby odbywały się w strugach deszczu i specjaliści z TurboArt stracili już niemal nadzieję, że uda się zrealizować ambitne zamierzenia. W końcu postanowiono przejść do planu B - wykonać test przyspieszenia o 0 do 100 km/h i osobny test przyspieszenia od 100 do 300 km/h i dodać do siebie najlepsze wyniki. Dzięki temu napędzane bio-paliwem Audi uzyskało łączny wynik przyspieszenia od 0 do 300 km/h: 26, 94 sek. - czyli okazało się szybsze niż Ferrari lub Porsche.

Xj4K1Is0vhI

Najszybsze Audi S4 na świecie (1/5)

6axg7epyXJI

Najszybsze Audi S4 na świecie (2/5)

AxBY0m8xSFI

Najszybsze Audi S4 na świecie (3/5)

VfrSmsHTw9Y

Najszybsze Audi S4 na świecie (4/5)

iUdtL5RmVwM

Najszybsze Audi S4 na świecie (5/5)

KypKdoM62sE

Opublikowano

no ładne i szybkie :naughty::kox:

Opublikowano

hmm ale czy najszybsze na swiecie?

OZZ ma dobrze ponad 1000 koni a baza tez bylo s4.

powinno byc szybsze...

____

widze ze kolega mnie ubiegl ;]

Opublikowano

to też jest pewnie szybsze

:decayed:

zobaczcie jeszcze inne filmiki tego gostka , autko ma jakieś 1000kuni plus NX :kox:

Opublikowano

widzialem i slyszalem jak jezdzi 1006 KM w Rzeszowie :cool1::decayed:

4c73faed6e2c6a58med.jpg

d56a790b658b5edemed.jpg

zdjęcia z Borska :naughty:

Opublikowano

tylko pokazujecie wozy przeznaczone tylko do ścigania :) tutaj auto na felach 19" i można pośmigać po mieście :kox:

Opublikowano
  • Autor

tylko pokazujecie wozy przeznaczone tylko do ścigania :) tutaj auto na felach 19" i można pośmigać po mieście :kox:

Właśnie mi o to chodziło, że tym pomarańczowym Audi można normalnie po drogach jeździć :decayed: :>. Po co mi samochód, który ma 1006KM jak nie mogę jeździć nim po mieście :thumbdown::rolleyes:.

Opublikowano

juz widze jak jezdzicie tak zdlubanym S4 po miescie :polew: :polew:

Opublikowano

juz widze jak jezdzicie tak zdlubanym S4 po miescie :polew: :polew:

no jak nie-od świateł-do świateł... :gwizdanie: :wink4:
Opublikowano

Ten OZZ teraz to bardziej jak Rolls-Royce wygląda niż Audi. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Wszystkie wnętrzności na zewnątrz ma ten OZZ killer :polew::kox:. Gdybym takim się pojawił na drodze, to bym wzbudzał duże zainteresowanie przechodniów i piesków :polew: :polew: :polew:.

Opublikowano

Wszystkie wnętrzności na zewnątrz ma ten OZZ killer :polew::kox:. Gdybym takim się pojawił na drodze, to bym wzbudzał duże zainteresowanie przechodniów i piesków :polew: :polew: :polew:.

małego pieska to mógłby któryś z tych wiatraków wciągnąć przypadkiem :decayed: :decayed: Ta pomarańczowa esa piękna :good:

Opublikowano

Zerkając na dział projektów forum SR to i u Nas ma się pojawić parę projektów na 500 - 700 galopujących :tongue4:

Opublikowano

tylko pokazujecie wozy przeznaczone tylko do ścigania :) tutaj auto na felach 19" i można pośmigać po mieście :kox:

wlasnie :wink4:

Zerkając na dział projektów forum SR to i u Nas ma się pojawić parę projektów na 500 - 700 galopujących :tongue4:

niom, zapowiada sie duzo cichociemnych :kox:

Opublikowano

wie ktoś co jest teraz z autem ozz-iego te fotki są dosyć stare z tego co wiem to jego s4 tez ma 700ps z groszami plus strzał

Opublikowano

Fotki z jesieni 09" :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.