Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skyliner89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skyliner89

  1. Cena benzyny bezołowiowej może wzrosnąć do 5 zł za litr - wieszczy "Dziennik Polski". Na naszym rynku paliwowym obserwujemy ostatnio zjawisko stopniowego wzrostu cen, realizowanego na zasadzie podglądania tego, co robi konkurencja i dostosowywania się do jej poziomów. Wyznacznikiem są duże stacje, a mniejsze się na nich wzorują. Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów badał sprawę wiele razy, ale nie może nic z tym procederem zrobić. Jeśli nie ma zmowy cenowej, to wszystko jest zgodne z prawem. Duże sieci zatrudniają specjalnych pracowników do nieustannego monitorowania cen w mieście na stacjach konkurencji. Faktycznie o wszystkim decydują dwa dominujące koncerny: Orlen i Lotos. To u nich zaopatruje się hurtowo większa część naszych firm. Drugim czynnikiem, decydującym o wysokiej cenie, są podatki zawarte w paliwie. Obecnie w Polsce ceny detaliczne paliw są dwukrotnie większe niż w bogatej Ameryce - kończy "Dziennik Polski"
  2. Mam taki sam kolor tylko z silnikiem 1.8, co do modów nie jestem zbytnio przekonany ... Zresztą koledzy się wypowiedzą...
  3. Statoil w Skawinie: PB 95: 4,65 zł/litr ON: 4,21 zł/litr LPG: 2,21 zł/litr
  4. Mi w Miśku kilka miesięcy temu ukradli srebrne nakrętki na wentyle...
  5. Silnik Syreny Sport miał 750 cm³ pojemności i osiągał moc 25 KM przy 5000 obr/min. Informacje na tematy Syreny Sport: http://moto.onet.pl/1597600,1,syrena-sport-stracona-szansa,artykul.html?node=10, http://pl.wikipedia.org/wiki/FSO_Syrena
  6. Z polskich youngtimerów tylko ten model mi się podoba, gdyby wszedł do seryjnej produkcji mógł by sporo namieszać. Piękna, nowoczesna i ponad czasowa stylistyka, stworzony i zaprojektowany przez polskich zapaleńców tzw. ludzi z pasją czyli samochód Made In Poland nazwany Syrena Sport: ...a miał być tak pięknie... ;(
  7. Zapomniał bym : NISSAN 300ZX
  8. Skyliner89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Juve wróci w wielki stylu w sezonie 2010/2011 mówie Wam . Szykują się wielkie transfery. W sztabie zmiany też już są. Nawet prezydenta zmienili .
  9. Skyliner89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    ale i tak Bayern pociśnie Inter w finale. Tak jak wspominałem wcześniej, Bayern rozkręcił się od wygranej z Juve 4:1... a już 11 czerwca Mistrzostwa Świata w RPA .
  10. Widzę, że króluje BMW... . Ja preferuje stare amerykany :
  11. Skyliner89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Barca Barca Barca .
  12. Skyliner89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Hatrick ... Bayern się rozkręcił od wygranej z Juve 4:1... ;(
  13. Statoil w Skawinie: PB - 4,63zł/litr, a jeszcze rok temu było 3,40zł/litr
  14. Trzeba zrobić rewolucje jak w 89... ale większości Polaków nie przeszkadza, że państwo robi Ich w uja i tworzy absudalne przepisy...
  15. BMW robi coraz ładniejsze samochody np. w porównaniu serią 6, seriią 5 GT czy X6 to przepaść, bo te trzy modele wyglądają okropnie . Mam nadzieje, że OOOO A7, będzie godnym konkurentem serii 8 , bo concept A7 niestety wymięka stylistycznie z serią 8...
  16. W Afryce za pełny bak płaciłem 17zł, a w Polsce za tą kwotę Audi się nie napije... ... Większość Polaków ma klapki na oczach, nie wiedzą, że Ich własny kraj robi Ich w #uja... Nie dość, że polskie drogi to dziury, pagórki i koleiny to cena benzyny nie adekwatna do ceny ropy za baryłkę na świecie. 4 lata temu dollar stał wysoko prawie 4 zł, euro 4,60zł, a funt ponad 6 zł i cena benzyny była w granicy 3,30zł za litr. Teraz prawie 4,70zł za litr... i do tego ponad 40% podatku itp. Jak zobaczyłem korki na autostradzie A4 to sobie pomyślałem... Takie rzeczy tylko w Polsce. Jeszcze większość miejsc, ulic i miejscowości jest źle oznaczona... Brak słów... .
  17. Zablokować centrum miast i będzie .
  18. Moje TOP 10 (kolejność przypadkowa ): 1. Pontiac Trans Am: 2. Audi Quattro: 3. Honda NSX: 4. Toyota Supra: 5. DMC DeLorean: 6. Audi RS2: 7. Chevrolet Camaro: 8. Dodge Challenger: 9. Mitsubishi Lancer EVO VI: 10. Nissan Skyline GT-R R34:
  19. Honda NSX, która jest ponad czasowym samochodem osiąga duże ceny na Mobile.de http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?lang=pl&id=129234436&pageNumber=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=creationTime&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=11000&makeModelVariant1.modelId=15&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&siteId=POLAND&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&tabNumber=1
  20. BMW M5 Jeden z fanów bimmerpost.com strony zrzeszającej fanów marki BMW, mocno się postarał. Na podstawie dostępnych zdjęć szpiegowskich i detali, zdolny grafik stworzył niezwykle realistyczne renderingi samochodu, który może bardzo przypominać M5 F10. Technicznie, nowe M5 będzie samochodem o mniejszej pojemności, mniejszemu zużyciu paliwa, ale oczywiście o lepszych osiągach. Pod maską pojawi się motor 4,4l V8 wspomagany zestawem bi-turbo. Tandem ten pracuje już w M-kach na bazie X5 i X6. 578 KM i 720Nm momentu, zapewnią tej dostojnej limuzynie niezwykłe osiągi. Mówi się też, że nowe M5 może zostać wyposażone w system KERS - odzyskujący energię kinetyczną z hamowania. Samochód powinien mieć swoją oficjalną premierę pod koniec 2010, a w garażach zagości na początku przyszłego roku.
  21. Skyliner89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Shit... . Nie poznaje Barcelony..., dlaczego wpuścił Gaurdiola Abidala, a nie Krikica albo Henry'ego... Jaja będą jak w finale zagra Lyon z Interem...
  22. Pewnie wyklepana i oczywiście "bezwypadkowa" funkiel nówka z salonu ... a to nie jest przypadkiem "anglik"?
  23. Coś słabo ten Nissan idzie... . Ciekawe jestem ile ma kuni ta Audi RS6...
  24. Skyliner89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Jak trener zmienił Del Piero za Paulsena to już zwątpiłem... . No i się skończyło na 2:0...[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2010, 14:24_________________________________________________Dzisiaj Inter - BARCA o 20:45:decayed: . Zapowiada się ciekawy mecz .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.