Treść opublikowana przez Skyliner89
-
Przysłowia motoryzacyjne.
Nie każda morda pasuje do Forda Ford uja wort, a Fiat jego brat :> Bez Mazdy nie ma jazdy [br]Dopisany: 20 Czerwiec 2010, 21:13_________________________________________________miałem to napisać, ale uprzedziliście mnie Panowie
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Finał Holandia - Argentyna
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Mocne zespoły jednym słowem lecą w uja... . Narazie Argentyna daje rade. Mam nadzieje, że WKS sprawi niespodziankę i wygra z Canarinhos .
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Wczoraj wymieniałem olej z Mobil S 10W40 na Motul 8100 X-CESS 5W40 i zauważyłem poprawę . Silnik ciszej chodzi i szybciej łapie 90 stopni to chyba dobrze?
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Chyba chłopoki z Anglii muszą poczekać jeszcze z 4 lata żeby powtórzyć sukces z 1966 roku... Jaja się dzieją na MŚ . Francja, Anglia, Hiszpania, Niemcy... Raz idzie, raz nie idzie...
-
[ALL] Oczekujac Roberta Tockiego
Pozory mylą...
-
Co Wy na to
OOOO to OOOO :oklaski:
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Zgadza się . Widać, że Domenech nie potrafi ułożyć piłkarzy Francji, żeby wreszcie zaczęli grać i wygrywać. Mają utalentowanych piłkarzy, wielu gra w wielkich klubach, ale to co zrobił Anelka w pierwszym meczu, zamiast przepuścić piłkę Govou, który był na lepszej pozycji... to zabrał mu ją i uja z tego było... ale to się mści, że Francuzi nie słusznie pojechali na MŚ do RPA. Wszyscy mówili, że Maradona nie poradzi sobie z Reprezentacją Argentyny, a według mnie radzi sobie bardzo dobrze. Argentyna ma też dużo utalentowanych piłkarzy i ułożyć drużynę, żeby wygrywała to nie lada sztuka. Zawsze kibicowałem tej reprezentacji... Dzisiaj pięknie pojechali Koreę Południową 4:1... Z taką grą są w stanie daleko zajść na tegorocznych MŚ .
-
[ALL] plamy po umyciu samochodu
O kur . Ludwikiem myjesz samochód... . Litr szamponu z woskiem kosztuje od 7-10 zł i to bardzo dobry... . Samochód się nie powinno myć na słońcu, tylko w cieniu...
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Zauważyliście Panowie, że po pięknym strzele Diego Forlana na 1:0 trąbienie ucichło? . Widać jeszcze wiedzą komu kibicować :polew: . W tym meczu byłem za Urugwajem. Dobrze, że wygrali mam nadzieje, że z meczu na mecz będzie ciszej bo już głowa boli od tego trąbienia... .
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Pewnie ze Szwajcarami dostalibyśmy 5:0 :polew: . Nie spodziewałem się takiego wyniku...
-
Pomóż obniżyć cenę paliwa !
U mnie w mieście są dwie stacje Orlen i Statoil, a różnicy w cenie praktycznie nie ma . Dzisiaj cena PB 95 na Statoilu wzrosła o 2 grosze z 4,67/litr na 4,69/litr, a na Orlenie nie wiem ile kosztuje benzyna, bo nie sprawdzałem... Ciekawe czy ta akcja coś da... .
-
Modern Talking :D
Ja raczej wybiorę się do Lublina na koncert Europe 24 lipca, a 11 września koncert Modern Talking w Kielcach .
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Bramkarz zawalił przy pierwszej bramce. Jak by stał przy słupku to by to obronił. Ja tak bronie jak stoję na bramce jak ktoś strzela mi z ostrego kąta, z lewej czy z prawej strony. Jak by się dobrze rzucił bramkarz to też by obronił w sytuacji po której padła bramka na 2:0:hi:. Jestem pełen podziwu dla Koreańczyków, że mimo straty 2 bramek w ciągu 20 min nie poddali się i walczyli do końca (co nie można powiedzieć o Reprezentacji Polski, którzy łatwo się poddają). Cieszyłem się, że strzelili Koreańczycy bramkę. Nigdy nie lubiłem Brazylii. Jako reprezentacja mają silny zespół, ale ich liga jest cienka... jak by grali przeciwko jakiemuś średniakowi z ligi francuskiej, niemieckiej, włoskiej, angielskiej czy hiszpańskiej to by sobie nie poradzili. Z taką grą Koreańczycy są w stanie wyjść z grupy (czego bardzo im życzę). Brazylia trafi na mocny zespół z Europy np. Niemcy, Hiszpanie czy Holandię to dostaną wpierdziel. Na razie to pierwsze mecze. Jeszcze zespoły z Europy się rozkręcą. Ciekaw jestem co jutro pokaże Hiszpania w meczu z Szwajcarią .
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Nie tego się spodziewałem. Klapa. Praktycznie brak emocji... trąbki, które powodują, że się odechciewa oglądać mecze i ogólnie poziom spotkań bardzo niski... Mam nadzieje, że dzisiaj Korea sprawi niespodziankę w meczu z Brazylią .
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
W ogóle MŚ w RPA to jedno wielkie nie porozumienie... ;(.
-
Impreza STi i Lancer EVO będą napędzane dieslem
To nie powinno mieć wpływu... Nie wyobrażam sobie Mitsubishi Lancera EVO w dieslem... zamiast 2.0 litrowej benzyny... Tym samym Japończycy by sobie strzelili samobója... Lancer EVO ma miliony fanów na całym świecie i nie wiele mniej użytkowników...
-
Impreza STi i Lancer EVO będą napędzane dieslem
Impreza STI i Lancer EVO będą napędzane dieslem Zarówno Mitsubishi Lancer EVO, jak również sportowa wersja Subaru Imprezy – odmiana STi, mogą zadebiutować z silnikami Diesla – informuje serwis autokar.co.uk. Według doniesień serwisu, nowa generacja pojazdów spod znaku trzech diamentów nie będzie oferowana z silnikami zasilanymi benzyną. Ich miejsce pod maska rasowych Lancerów nowe, hybrydowe układy napędowe składające się z elektrycznych i wysokoprężnych silników. Taka strategia Mitsubishi poza sporymi kontrowersjami wzbudza także wątpliwości wśród ekspertów, którzy szacują, że sprzedaż tak skonfigurowanych aut może być szczególnie trudna na takich rynkach jak Japonia czy USA. Według wstępnych informacji, hybrydowe Lancery mogą dysponować napędem na cztery koła i od 0 do 100 km/h i przyspieszać w mniej niż 5 s. Drugim japońskim producentem, który rozważa wprowadzenie nowego silnika jest Subaru. Następna generacja Imprezy STi, która zadebiutuje w 2012 roku będzie wyposażona w turbodoładowany motor Diesla o poj. 2,0 litra. Według nieoficjalnych doniesień, w gamie silnikowej Imprezy znajdzie się także turbodoładowana 1,5-litrowa jednostka, która zastąpi aktualnie oferowany silnik o poj. 2,0 litrów. [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 16:34_________________________________________________To zabicie legend... ;( :doh1: ... To tak jak by do Ferrari czy do Lamborghini wrzucić diesla... ;(
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Fire In The Hole . Spierdzielamy, bo zaraz wybuchnie
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Pewnie jak by Mistrzostwa Świata były w Iraku to by strzelali do góry z AK-47 manifestując swoja radość :polew: .
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Te trąbki mnie wkur... jednym słowem . Oby na meczu Włochy - Paragwaj było ciszej... :>.
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Gdyby nie Polacy to by było 2:0 . Podolskiego lubię, ale Klose to w ogóle się nie przyznaje, że jest z Polski . Jest kilku bardzo dobrych piłkarzy polskiego pochodzenia m.in. Aquafreska czy Jutkiewicz . Ciekaw jestem dlaczego Franz jeszcze ich nie powołał .
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
nie skreślajcie jeszcze Włochów ... jutro o 20:30 grają z Paragwajem, no i jeszcze Argentyna .
-
24h Le Mans
3 pierwsze miejsca dla OOOO . Brawo :oklaski: http://sport.onet.pl/motorowe/rajdy-samochodowe/24-le-mans-zwyciestwo-zespolu-audi,1,3244414,wiadomosc.html
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Dziękuje za pomoc .